YGS Başvuracaklar Lütfen Okusun

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
safiye
Çırak

Re: YGS Başvuracaklar Lütfen Okusun

Mesaj gönderen safiye » 17 Oca 2016, 23:58

la tahzen yazdı:Hayır pazartesi gidicem bugün gidemedim. HEM'ler birbirinden bağımsızmı yürütüyolar bu işleri anlamadım.
Beni gönderdiler böyle bisey yok nerden duydun diye, ama bizim ( aöl) öğrencilerini sadece bir lise kayıt yapıyodu. Ondanda kaynaklanıyo olabilir. Bilemedim...
Yarın İstanbul kardan dolayı okullar tatil oldu. halk eğitim ve okula gidemicem bu Nasıl istir ya ekstra gun verirler mi arkadaşlar cok az Zaman kaldı

196 kredi # MEZUN•

21.03.2016

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 18 Oca 2016, 01:20

safiye yazdı:
la tahzen yazdı:Hayır pazartesi gidicem bugün gidemedim. HEM'ler birbirinden bağımsızmı yürütüyolar bu işleri anlamadım.
Beni gönderdiler böyle bisey yok nerden duydun diye, ama bizim ( aöl) öğrencilerini sadece bir lise kayıt yapıyodu. Ondanda kaynaklanıyo olabilir. Bilemedim...
Yarın İstanbul kardan dolayı okullar tatil oldu. halk eğitim ve okula gidemicem bu Nasıl istir ya ekstra gun verirler mi arkadaşlar cok az Zaman kaldı
Ekstra gün vermezler büyük ihtimale yalnız Halk Eğitim Merkezlerinin kapalı olduğunu sanmıyorum ayrıca ÖSYM bürolarından'da yapabilirsiniz sadece liselerde değil kayıt işlemleri .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

safiye
Çırak

Mesaj gönderen safiye » 18 Oca 2016, 01:36

Dersatatürk yazdı:
safiye yazdı:
Ekstra gün vermezler büyük ihtimale yalnız Halk Eğitim Merkezlerinin kapalı olduğunu sanmıyorum ayrıca ÖSYM bürolarından'da yapabilirsiniz sadece liselerde değil kayıt işlemleri .

Kar tatilinin açıklandığı haberin içinde söyle bi yazı okudum, "Kar birikintileri, don ve buzlanmanın özellikle ara cadde ve sokaklarda araç trafiği ve yaya ulaşımında meydana getirebileceği olumsuz etkiler göz önüne alınarak, herhangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için tedbir amacıyla; anaokulları, ilk, orta, liselerde eğitim ve öğretime, özel kreş, gündüz bakımevleri, çocuk kulüpleri, Rehberlik Araştırma Merkezleri ve Halk Eğitim Merkezlerinin faaliyetlerine, 18 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür."

:/ teşekkür ederim
196 kredi # MEZUN•

21.03.2016

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 18 Oca 2016, 17:08

Ben yaptım bugün hiç bir sorun olmadı. Sadece iki yerde yapılıyodu biri imam hatip diğeri yüksek okul. Sizin ordada yuksek okulda yapılıyo olabilir veya üniversite. :26:

“Sınavlar” sayfasına dön