Haydin SINAVA :)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Re: Haydin SINAVA :)

Mesaj gönderen ares-@ » 15 May 2010, 19:41

iki dersten girdim ve okul bitti herkese nasip olsun okul bitirmek insllah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

ay_şe_

Mesaj gönderen ay_şe_ » 15 May 2010, 19:44

biyoloji 2 acayip zordu baya kazıktı sağlık bilgisini yaptım tariihi yaptım matematik biraz sallamasyon oldu öğleden sonra sadece fizik vardı oda kolay geldi bana günü iyi kurtardımmm....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: allah hepimizin yardımcısı olsun

Thesezy
Acemi

Mesaj gönderen Thesezy » 15 May 2010, 20:27

ilk defa duyuyorum böle bişey :lol: :lol: :lol:[/quote]

;)

Zaman akıp gittikçe gözlerim daha çok doluyor
Vakit gider gelmez, işte bu canımı çok sakıyor
Hata ve yanlışlarım çırılçıplak, o kadar utanç vericiki!...
BENİM BÖYLE OLMAMAM GEREKİRDİ..!

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 15 May 2010, 20:28

Yahu her sene aynı ezıyetı çekıyorum sınavlarda:D Ocaktakı sınavda karda kıyamette menıskusu yırttım :D
Sabah 40 dakıka mınıbus bekledım zar zor yetıştım ılk oturumda DIN KULTURU-7 PSIKOLOJI-1 Den gırdım soruları gayet cabuk yaptım...

2.Oturumda coğrafya 5 dıl ve anlatım 7 den gırdım fena değıldı sorular ozellıkle coğrafyada cok rahat yaptım...

Artık bazı şeylere yenı duzenlemeler getırmelerı gerekıyor bence... Kıtapçıkları vermıyolar gıcık edıyorlar adamı... Şu 1 saat bekleme olayına kesınlıkle bır cozum getırmelerı gerekıyo en azından 40 dakıkaya çekebılırler kı ılk gırdıgımde o kadardı.Hoca bu kuralın acıklamasını yaptı dığer sınavdakı kışılerı rahatsız etmememız ıcın koyuyolarmıs bu kuralı.Yahu zaten sınıfın %75 i bıtırıyor sıkılan ınsanlar off poff yaparak daha cok rahatsız edıyo dığerlerını... Tamamen saçmalık bı kural... Yarınkı sınavın guzel geçmesı dıleğıyle:D

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 15 May 2010, 20:43

cikcikgribi yazdı:
GüListaN yazdı:Felsefeyi, Tarihi Ya Tutarsa yaptım :D
diğerleri eyiydi...:)
Felsefeyi, Tarihi yaptım :D
diğerleri ya tutarsa...:)
:D tam tersi olmuş :D
felsefe kafamı çok karıştırıyo ya psikolojim bozuluo :D
Kırklareli Üniversitesi <3

cikcikgribi
Uzman

Mesaj gönderen cikcikgribi » 15 May 2010, 20:45

ben hep en sona kalıyorum. son 2 kişi kaldığında diğeri çıkamıyor ben bitirene kadar. öğretmenler de yardım ediyor bitirip de hem onlar gitsin hem biz gidelim diye. şans olsaydı bugün branşı matematik olan öğretmenler olurdu ama nerdeee. diğer derslere biraz yardım ettiler. onları zaten yapmıştım. yarın inşallah bi işe yararlar hocalar :)

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 15 May 2010, 20:46

NewAqePrince yazdı:Yahu her sene aynı ezıyetı çekıyorum sınavlarda:D Ocaktakı sınavda karda kıyamette menıskusu yırttım :D
Sabah 40 dakıka mınıbus bekledım zar zor yetıştım ılk oturumda DIN KULTURU-7 PSIKOLOJI-1 Den gırdım soruları gayet cabuk yaptım...

2.Oturumda coğrafya 5 dıl ve anlatım 7 den gırdım fena değıldı sorular ozellıkle coğrafyada cok rahat yaptım...

Artık bazı şeylere yenı duzenlemeler getırmelerı gerekıyor bence... Kıtapçıkları vermıyolar gıcık edıyorlar adamı... Şu 1 saat bekleme olayına kesınlıkle bır cozum getırmelerı gerekıyo en azından 40 dakıkaya çekebılırler kı ılk gırdıgımde o kadardı.Hoca bu kuralın acıklamasını yaptı dığer sınavdakı kışılerı rahatsız etmememız ıcın koyuyolarmıs bu kuralı.Yahu zaten sınıfın %75 i bıtırıyor sıkılan ınsanlar off poff yaparak daha cok rahatsız edıyo dığerlerını... Tamamen saçmalık bı kural... Yarınkı sınavın guzel geçmesı dıleğıyle:D

aynen gıcık oluyormmmmm... yarım saatte bitirdim sıkıntıdan patladım.. sınav giriş belgemin arkasına şarkı sözleri felan yazdm. sınıftaki görevlilerde tip tip baktı. bişey yapıyom sandılar :D

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 15 May 2010, 20:47

cikcikgribi yazdı:ben hep en sona kalıyorum. son 2 kişi kaldığında diğeri çıkamıyor ben bitirene kadar. öğretmenler de yardım ediyor bitirip de hem onlar gitsin hem biz gidelim diye. şans olsaydı bugün branşı matematik olan öğretmenler olurdu ama nerdeee. diğer derslere biraz yardım ettiler. onları zaten yapmıştım. yarın inşallah bi işe yararlar hocalar :)
hadi bakalım inşALLAH şansına.. hiç sona kalmadm yarın bi denesem mi :D
amaaa patlarım yaw :D

Pasha
Acemi
İletişim:

Mesaj gönderen Pasha » 15 May 2010, 20:47

ares-@ yazdı:iki dersten girdim ve okul bitti herkese nasip olsun okul bitirmek insllah :lol:

gozunaydin darisi basimiza insallah daha gerci cok var bitecegindende endiseliyimya. bu arada nezaman aciklaniyor sinavlar

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 15 May 2010, 20:49

2 ayı bulur belki :D takmıyolarki bizi :)

cikcikgribi
Uzman

Mesaj gönderen cikcikgribi » 15 May 2010, 20:53

felsefe ilk bi kaç soru bide son bi kaç soru toplam 3-5 tane doğru yaptığıma inanıyorum. diğerlerini de salladım valla. ezberlemek lazımdı ya kim neyi bulmuş kim neyi savunmuş kim neyi sormuş. çok kazıktı valla. ucu ucuna gelecek 9 doğruyu bulurum geçerim inşallah. tarih de ucu ucuna geçicem gibi. din bile zordu geçerim ama böyle zorlanacağımı zannetmiyordum yaw.

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 15 May 2010, 20:55

cikcikgribi yazdı:felsefe ilk bi kaç soru bide son bi kaç soru toplam 3-5 tane doğru yaptığıma inanıyorum. diğerlerini de salladım valla. ezberlemek lazımdı ya kim neyi bulmuş kim neyi savunmuş kim neyi sormuş. çok kazıktı valla. ucu ucuna gelecek 9 doğruyu bulurum geçerim inşallah. tarih de ucu ucuna geçicem gibi. din bile zordu geçerim ama böyle zorlanacağımı zannetmiyordum yaw.
inşALLAH 9 doğrumuz çıkar.. şans bize de güler belki :)

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 15 May 2010, 20:56

NewAqePrince yazdı:Yahu her sene aynı ezıyetı çekıyorum sınavlarda:D Ocaktakı sınavda karda kıyamette menıskusu yırttım :D

katılıyorum 1 saat beklemek ne demek ya bugün sabah 1 dersten girdim ve 20 dakika sürdü sürmedi ama 1 saat zorla beklettiler.Çok sinirlerimi bozuyor bu durum buna bir çare bulmaları gerekir :evil: :evil: :evil: :evil:

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 15 May 2010, 20:58

GüListaN yazdı:
cikcikgribi yazdı:ben hep en sona kalıyorum. son 2 kişi kaldığında diğeri çıkamıyor ben bitirene kadar. öğretmenler de yardım ediyor bitirip de hem onlar gitsin hem biz gidelim diye. şans olsaydı bugün branşı matematik olan öğretmenler olurdu ama nerdeee. diğer derslere biraz yardım ettiler. onları zaten yapmıştım. yarın inşallah bi işe yararlar hocalar :)
ben de denesemmi acaba sona kaldığım içim yardım ederler belki. tabi dayanabilirsem 1 saat bile fazla geliyorken :o

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 15 May 2010, 20:59

gülbeyaz yazdı:
GüListaN yazdı:
ben de denesemmi acaba sona kaldığım içim yardım ederler belki. tabi dayanabilirsem 1 saat bile fazla geliyorken :o
aynen :)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön