Isınma Köşesi

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: Isınma Köşesi

Mesaj gönderen Dersatatürk » 16 Şub 2015, 21:52

Rehber yazdı:
Dersatatürk yazdı:
Kardeşim şimdi benim bilinç altım açık ben düşmanın nasıl bir şeytanca siyasi yol izlediğini biliyorum. Sıra bize de gelecek. Ben diyorum ki gidin hacetlerinizi sesinizi yükselterek duyurun siz halksınız gücün kaynağı sizsiniz senin baban gayri meşru mal varlığı var mı yok şatafatlı bir hayatı var mı yok ama hükümetin var bir de bu topraklar sizin atalarınızın ceddinizin kanıyla düşmanları boğmuş. Şatafatlı yaşamayı siz hak ediyorsunuz ama başınızda bulunan hırsız sizin hakkınızı alıyor. Başınız da ki Hırsız Tedaşı, Bimeri, DSİ, Doğu da hektar hektar arsaları hep İsrail köpeklerine sattı ticaret hacmimiz o yüzden arttı :mrgreen: yarın satacak bir şey bulamayacak bak gör neler olacak. :mrgreen: İktidarı halk ele geçirmeli halk kendi içinden şuurlu,bilinçli,akıllı, siyaseti bilen batı ile hiç bir iş birliği yapmayacak basiret sahibi birini iktidara getirmeli. Bu çoban da olabilir karşı köşede ki bakkal amca da olabilir inan hükümetten daha akıllı adamlar var ben hep rast geldim böyle adamlara ben her fırsatta çevremdekileri devrime çağırıyorum.
Eğer benim Hükumet'i desteklediğimi zannediyorsun yanılıyorsun . Şuana kadar desteklediğim partiler oy attığım partilere zaten her fırsatta lanet okuyorum ki bu hükumet'i sandıkta deviremediği için . Siyaset'i yakından takip ediyorum bu konuda haklısın . Ama dediklerinde bir yanlış var . Batı ile hiçbir konuda iş birliği yapılmaz ise gerek teknolojik , gerek kültürel alanda geri kalırız . İş birliğinden kastım oturup ülke topraklarını satmak değil ve ya ülkedeki tüm inşaatlar , yollar , trenler , uçaklar üretim işlerini yabancılara yaptırmak gibi değil . Bilirsiniz belki Adnan Menderes iktidar olduğunda ülkemizdeki uçak fabrikalarını kapattı . Şuan ki hükumet ise yaptığı metrolar ve yollar ile gurur duyuyor . Bunları kim yapıyor Japonlar milyarlarca dolarımızı Japonlara yediriyoruz . Her fırsatta İzmir'de yaşadığımdan bahsediyorum . Geçen günlerde yine hükumetimizin eski tren yolunun üzerine kurduğu sözde hızlı tren özde ise her fırsatta bozulan ve kablolarının çalındığı ''İzban'da'' bir patlama gerçekleşti bir çok kişi yaralandı . Bunlarla gurur duyan bir hükumetimiz var . Durum öyle bir hal aldı ki bizim paramızla değilde kendi yaptırdığından bahsediyorlar sanki ve halkımız alkış tutuyor . Her fırsatta din ile propaganda yapıyorlar . İnsanları açık kapalı sağcı solcu diye bölüyorlar . Bunların siyasette bir yeri yok . Hizmet anlayışları yok biz yaptık ! Nereye sen yaptın , cebinden mi verdin parayı ne diyorsun bre aptal ! Dediğin gibi yapılması gereken her ne şartta olursa olsun devrim . Gerek sandıkta gerek sokakta . Ama en önemli nokta ise kan dökülmeden insanlar yaralanmadan .
Açıklamaların güzel müşterek yönümüz var senin ile...
Ama bir yerde eksiğin var. Kan dökülmeden, insanlar yaralanmadan demişsin. Şehadet kelimesi öyle güzel ve bereketli bir kelime ki bu bereketi ne klavyeden, ne konuşarak ne de kalem ile yazarak anlatabilirim sadece şunu diyorum her insana nasip olmayacak en mükemmel en büyük bir nimettir. Konuyu toparlıyorum şimdi insanlara İmam Hüseyin as devrimini bu devrim hala aşura günlerinde onu anlayarak göz yaşı dökerek onun ve 72 yareninin nasıl hunharca şehit edildiğini ve şehadet şerbetini içti. Bugün İslam ayakta ise Kerbela devrimi ile ayakta ve günümüze dek hala kerbela bize zalime karşı direnişin mesajını veriyor. İmam Hüseyin boşuna katledilmedi İmam Hüseyin as Medine' den Küfe'ye katledileceğini bile bile gitti. Burada konuyu fazla uzatmayacağım. Ve daha sonra İmam Hüseyin as çizgisinde ve Allah'ın yardımı ve İmam Mehdi as aracılığı ile İmam Humeyni çıktı ve İran İslam Cumhuriyetini kurdu bu kurulan Cumhuriyet Allah'ın iradesiyle gerçekleşti. Allah'ın yardımı ile oldu. Ve şu an da İran Ortadoğu'ya hükmeden bir devlet hemde bağımsız ve teknolojilerini de silahlarını da kendileri üretiyorlar dışa borcu yok ve tek süper ve mükemmel bir devlet o kadar baskı ve ambargoya rağmen batı köpekleri İran'a diz çöktüremediler. Neden çünkü Allah'ın ve İmam Hüseyin as kırmızı çizgisinden ve daha da ötesi Ehlibeyt'e sarılmışlardır. Allah'ın kitabına sarılmışlar ve onların anayasası Kur'an ve İslami kurallara dayalıdır. Böyle huzur ve mutlu dolu basiret sahibi bir devlet verilen şehitler sayesinde oldu. İmam Mehdi as diyor ki eğer bizim yardımımız olmasa idi desteğimiz olmasa idi düşman hiç birinizi sağ bırakmayacaktı. Allah gerçekten müslüman coğrafyasına yardım ediyor. Ben bu 75 milyonluk bir halk kitlesinin 50 milyonunu islami bir devrime ve bu hükümeti yıkmaya ve halk kendi içinden akıllı, basiret sahibi, siyaseti bilen, şuurlu ve bilinç altı açık birini başına getirmesini bu kişi çoban da olabilir, karşı köşede ki bakkal amca veya terzici de olabilir. İnan hükümetten daha akıllı adamlar var. Ve bir devrimi üstlenebilecek bütün kabiliyette kendilerinde mevcut insanlar var. İSLAM DEVRİMİ ŞART VE AYNI ZARF İÇERİSİNDE İDAM ŞART!...
Kan dökülmeden'de bir kaç devrim oldu ve bunlar din ve ya dini bir lider ile değil halkın kendi özgür iradesiyle oldu En büyük örneği Gül Devrimidir . İslam devrimi diyorsun . Siyasete din karıştırmak sadece yobazın işidir . Yobazlar'da zaten şuan iktidarda , özgürlük nidaları atıp işçiyi , kadını , hukuku , bürokratları köleleştiriyorlar adeta . İran'dan bahsedip duruyorsun o beğendiğin İran'da tecavüzcüsünü öldüren kadını asmadılar mı ? İran'da ateist ve agnostik olmak yasak biliyorsundur bunu'da herhalde o kadar aşıksın . Bu ülkede laik sistem kalmalı , siyasete din karıştırmamalı . Karıştıranlar devrilmeli dediğim gibi gerek sandıkta , gerek sokakta . Halkın iradesi buna karar verecektir er ya da geç halkın karşısında kimse duramaz .

Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 16 Şub 2015, 22:07

İslam siyasetten bağımsız değildir. Bela, musibet, kötülük hep laikliğin yüzünden geliyor zaten yobazlar listesini sana Adnan Oktar'dan Haydar Dümen'e kadar sayabilirim.
Ah İran ahhh bazı zümreler hala senin kutsal ve ihtişamlı devrimini anlamış değiller.
Bak kardeşim geçen sene İran da adamın biri bir annenin oğlunu öldürdü. Adamı yakaladılar idam sehpasına çıkardılar ve sandalye ye tekmeyi vurdular adam tam ölümün ucuna geldi ölen kişinin annesi hemen müdahale etti ve onu bağışladı afetti ve dedi ki ben oğlumu kaybettim acı çekiyorum bari bu suçlunun annesi acı çekmesin dedi. Size İran'ı anlatanlar İran'dan nefret etmeniz için anlatmışlardır. O köpek medya imparatorluğu var ya her şeyin başı o dur. Yalan dolan haberler al bir tane örnek
http://rasthaber.net/iran-obamaya-mektu ... dya-oyunu/

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 16 Şub 2015, 22:28

Rehber yazdı:İslam siyasetten bağımsız değildir. Bela, musibet, kötülük hep laikliğin yüzünden geliyor zaten yobazlar listesini sana Adnan Oktar'dan Haydar Dümen'e kadar sayabilirim.
Ah İran ahhh bazı zümreler hala senin kutsal ve ihtişamlı devrimini anlamış değiller.
Bak kardeşim geçen sene İran da adamın biri bir annenin oğlunu öldürdü. Adamı yakaladılar idam sehpasına çıkardılar ve sandalye ye tekmeyi vurdular adam tam ölümün ucuna geldi ölen kişinin annesi hemen müdahale etti ve onu bağışladı afetti ve dedi ki ben oğlumu kaybettim acı çekiyorum bari bu suçlunun annesi acı çekmesin dedi. Size İran'ı anlatanlar İran'dan nefret etmeniz için anlatmışlardır. O köpek medya imparatorluğu var ya her şeyin başı o dur. Yalan dolan haberler al bir tane örnek

Laik sistem hatalı İran doğru senin doğrun benim doğrum değil . Ateist ve ya agnostik olma hakkı verilmeyen bir ülkenin nesi doğru . Dinde zorlama yoktur diyen Kur'an ama Kur'anı benimsemiş bir ülke ateist ve agnostik olmayı yasaklıyor alkolü yasaklıyor müziği yasaklıyor kendi tecavüzcüsünü öldüren kadını idam ediyor. Sen İran'a git dostum orada kendi devrimini yaparsın . Burada benim ve benim gibi düşünenlerin cesedini ciğnemeden devrimini yapamayacaksın . Senin ki ne biliyor musun ? Yobazın yobazı devirmesi gibi bir şey .

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 16 Şub 2015, 22:32

Rehber neredesin :43:
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 16 Şub 2015, 22:34

tebessümm yazdı:Rehber neredesin :43:
Buradayım Fatıma :tipik:

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 16 Şub 2015, 22:35

Özele bak
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 Şub 2015, 22:38

okumaya üşendim yemin ediyorum Dersatatürk ve Rehber

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 16 Şub 2015, 22:38

Dersatatürk yazdı:
Rehber yazdı:İslam siyasetten bağımsız değildir. Bela, musibet, kötülük hep laikliğin yüzünden geliyor zaten yobazlar listesini sana Adnan Oktar'dan Haydar Dümen'e kadar sayabilirim.

Laik sistem hatalı İran doğru senin doğrun benim doğrum değil . Ateist ve ya agnostik olma hakkı verilmeyen bir ülkenin nesi doğru . Dinde zorlama yoktur diyen Kur'an ama Kur'anı benimsemiş bir ülke ateist ve agnostik olmayı yasaklıyor alkolü yasaklıyor müziği yasaklıyor kendi tecavüzcüsünü öldüren kadını idam ediyor. Sen İran'a git dostum orada kendi devrimini yaparsın . Burada benim ve benim gibi düşünenlerin cesedini ciğnemeden devrimini yapamayacaksın . Senin ki ne biliyor musun ? Yobazın yobazı devirmesi gibi bir şey .
Ben yobaz değilim ki ateist agnoştik vesaire oğğhhh olmuş iyi ediyor ellerinden öpülecek bir devlet tam bana göre boşuna mı farsça öğreniyoruz İran'a gideceğim ama ne zaman bilmiyorum şu ünim bir bitse idi. Anneme de söz verdim onu da götüreceğim. O da aşık İran'a tartışmamız burada bitmiştir.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 16 Şub 2015, 22:51

Hayallerinize kavuşmanızı dilerim .

Resim

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 Şub 2015, 22:53

Dersatatürk yazdı:Hayallerinize kavuşmanızı dilerim .
evet İnşallah

bu bizim için iyi olurdu valla

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 16 Şub 2015, 23:45

Ne İranmış gidipte görürsün umarım ne olduğunu farkettiğinde çok geç olacak ama ne yapalım ne demişler kolaya alışan zoru yapamazmiş ...
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 16 Şub 2015, 23:52

Cartenza yazdı:Ne İranmış gidipte görürsün umarım ne olduğunu farkettiğinde çok geç olacak ama ne yapalım ne demişler kolaya alışan zoru yapamazmiş ...
Gördüm ki ben çok sevdim iyilik ve güzellikten ve nurdan başka bir şey görmedim iyilikten başka bir şey görmedim medya sizi aldatıyor göründüğü gibi değil hiç bir şey

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 17 Şub 2015, 00:08

Rehber yazdı:
Cartenza yazdı:Ne İranmış gidipte görürsün umarım ne olduğunu farkettiğinde çok geç olacak ama ne yapalım ne demişler kolaya alışan zoru yapamazmiş ...
Gördüm ki ben çok sevdim iyilik ve güzellikten ve nurdan başka bir şey görmedim iyilikten başka bir şey görmedim medya sizi aldatıyor göründüğü gibi değil hiç bir şey
DersAtatürkün dedi gi kadın vardı ya masum olan tecavüze ugrayip taşlanarak öldürülen odami medyanın saçmalığı ?
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 17 Şub 2015, 00:12

Kimi insanlar at gözlüklerinden bakar dünyaya , o insanlardır ki etrafındaki güzelliği göremez . Çünkü sadece önünü görebilir başka yön bilmez iz bilmez . Tek bir doğrusu vardır yanlışı seçemez . Aslında doğru yanlış olsa bile .

Resim

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 17 Şub 2015, 00:58

Dersatatürk yazdı:Kimi insanlar at gözlüklerinden bakar dünyaya , o insanlardır ki etrafındaki güzelliği göremez . Çünkü sadece önünü görebilir başka yön bilmez iz bilmez . Tek bir doğrusu vardır yanlışı seçemez . Aslında doğru yanlış olsa bile .
Çok doğru bir saptama o da anlayana :mrgreen:

Kilitli

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön