Isınma Köşesi

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

evcin14
Çırak

Re: Isınma Köşesi

Mesaj gönderen evcin14 » 19 Şub 2015, 13:52

Konu açma işi senden sorulur ama :)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 19 Şub 2015, 13:57

evcin14 yazdı:Konu açma işi senden sorulur ama :)
küresel ısınma nedir?
nasıl engel olunur ve bize düşen görevler nelerdir?

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 19 Şub 2015, 14:01

hatice güzel dileklerin için teşekkür ederim canım iyi ki varsın seni kooocaaamaaaaaaaannn seviyorum :29:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 19 Şub 2015, 14:03

rüfeyde yazdı:hatice güzel dileklerin için teşekkür ederim canım iyi ki varsın seni kooocaaamaaaaaaaannn seviyorum :29:
bende seni kocamaaaaaaaaaaannnn öpüyorum canım... seni seviyorum :29:
İnşallah iyi geçer sınav... Salih Enesi de öpüyorum :35:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 14:15

Köylü Kızı yazdı:
evcin14 yazdı:Konu açma işi senden sorulur ama :)
küresel ısınma nedir?
nasıl engel olunur ve bize düşen görevler nelerdir?
Küresel ısınma atmosfere salınan gazların neden olduğu düşünülen sera etkisinin sonucunda Dünya üzerinde yıl boyunca kara ve havada he bide denizde ölçülen ortalama sıcaklıklarda görülen artışa verilen isime denir :C

Sana düşen en basit görev parfüm kullanma :C :D
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 19 Şub 2015, 14:16

Hala küresel ısınmayı mı tartışıyoruz :/
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 19 Şub 2015, 14:17

Narbe yazdı:Hala küresel ısınmayı mı tartışıyoruz :/
hayatım bu çok önemli bir mevzu

tolga ben zaten parfüm kullanmam demekki önlem alıyorum

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 19 Şub 2015, 14:20

Gündem de şiddet vahşet varken gündem değiştirelim dediniz :v
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 19 Şub 2015, 14:25

Narbe yazdı:Gündem de şiddet vahşet varken gündem değiştirelim dediniz :v
öyle oldu galiba
ama küresel ısınma sürekli gündemde idi, sadece forumda yoktu ben taışıdım buraya

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 14:35

Narbe yazdı:Gündem de şiddet vahşet varken gündem değiştirelim dediniz :v
Herzaman şiddet vahşet vardı zaten. Yeni olan bir şey değil
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 14:39

H1N1 yazdı:
Rehber yazdı:Virüs abi yorma beni çok boş boş konuşuyorsun sıkılıyorum.
Tamam ozaman Gerçekleri konuşalım rehber.

hamaney son açıklamalarını okudunmu ?
En son neden bizim ülkemize Orta Doğu diyorlar bakın diyor Orta Doğu kelimesi batı köpeklerinin bizim topraklarımıza koydukları isimdir diyor Ali hamanei doğru söylüyor adam çok akıllı ve zeki bir adam diyor ki yani İranlılara diyor ki yani bana da diyor sizden bizim topraklarımız Orta Doğu değil biz Asya kıtasındayız ve Asya Kıtasının batısındayız biz Batı Asya kıtasının mensubuyuz.

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 14:48

Rehber yazdı:
H1N1 yazdı:
Rehber yazdı:Virüs abi yorma beni çok boş boş konuşuyorsun sıkılıyorum.
Tamam ozaman Gerçekleri konuşalım rehber.

hamaney son açıklamalarını okudunmu ?
En son neden bizim ülkemize Orta Doğu diyorlar bakın diyor Orta Doğu kelimesi batı köpeklerinin bizim topraklarımıza koydukları isimdir diyor Ali hamanei doğru söylüyor adam çok akıllı ve zeki bir adam diyor ki yani İranlılara diyor ki yani bana da diyor sizden bizim topraklarımız Orta Doğu değil biz Asya kıtasındayız ve Asya Kıtasının batısındayız biz Batı Asya kıtasının mensubuyuz.
Hayır diyor ki ;

Ali Hamaney, ''İran, gerekirse tüm dünya ve Avrupa'nın ihtiyacı olan doğalgaz ile onlara yaptırım uygulayabilir'' .
Dikkatini çekerim burda hiç batı felan ayırmıyor. Demek oluyor ki işi gelmezse müslümanların da doğalgazını keserim
( O Açıklamarı iyi oku kaynak da verebilirim istersen)
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 15:03

Hahahaha bu haberi biliyorum adam akıllı adam diyorum ya sana doğru söylüyor sen adamın ülkesine ambargo koyarsan o da sana koyar. Ben İran'ın yerine olsam Türkiye'ye doğalgaz vermezdim. Niye dersen sen kendi ülkenden gidip Suriye'ye muhalif sokacaksın İŞİD'i besleyeceksin bütün müslüman ülkenin başına bela edeceksin sonra doğalgaz diye kapı kapı dolaşırsın Orta Doğu da ki olayların baş belası Abd, İsrail, Batı, Türkiye, Katar, Arabistan'dır. Zaten Türkiye müslüman bir ülke değildir tarih boyunca müslümanlığı da yaşamış bir ülke değildir hep abbasi ve emevilerin boyunduruğu altında yaşamıştır tarih bunları tek tek kaydetmiş de bakma tarih kitaplarına koymuyorlar kardeşim ben cahil bir adam değilim araştıran, sorgulayan bir adamım düşün sana ben daha önce hanefi idim şia oldum öyle looopp diye olmadım şüphelendim kafayı yedim sonra alimler geliyor bizim derneğe onlarla istişare ettim öyle oldum ve benim vesilem ile ailemin yarısı şia oldu bunlar boşa araştırılan şeyler değil sende bir araştır neye uğrayacağını şaşırırsın ben kafayı yiyecek bir düzeye geldim
artı
İnşallah yapar İran bunu Doğalgazsız kalırız inşallah.

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 15:29

Rehber yazdı:Hahahaha bu haberi biliyorum adam akıllı adam diyorum ya sana doğru söylüyor sen adamın ülkesine ambargo koyarsan o da sana koyar. Ben İran'ın yerine olsam Türkiye'ye doğalgaz vermezdim. Niye dersen sen kendi ülkenden gidip Suriye'ye muhalif sokacaksın İŞİD'i besleyeceksin bütün müslüman ülkenin başına bela edeceksin sonra doğalgaz diye kapı kapı dolaşırsın Orta Doğu da ki olayların baş belası Abd, İsrail, Batı, Türkiye, Katar, Arabistan'dır. Zaten Türkiye müslüman bir ülke değildir tarih boyunca müslümanlığı da yaşamış bir ülke değildir hep abbasi ve emevilerin boyunduruğu altında yaşamıştır tarih bunları tek tek kaydetmiş de bakma tarih kitaplarına koymuyorlar kardeşim ben cahil bir adam değilim araştıran, sorgulayan bir adamım düşün sana ben daha önce hanefi idim şia oldum öyle looopp diye olmadım şüphelendim kafayı yedim sonra alimler geliyor bizim derneğe onlarla istişare ettim öyle oldum ve benim vesilem ile ailemin yarısı şia oldu bunlar boşa araştırılan şeyler değil sende bir araştır neye uğrayacağını şaşırırsın ben kafayı yiyecek bir düzeye geldim
artı
İnşallah yapar İran bunu Doğalgazsız kalırız inşallah.
Rehber iyi güzel hoş diyorsun da İran PKK/PYD yardım eden ülkelerin başında da geliyor. İran acıklama yapıyor Kandile çekilmeyin diye. Kaldıki IŞID denilen terörist grup irana saldırmıyor.
Bilmem farkındamısın bilmem şuan İran Suriye ve ırakda pkk ları eğitiyor. Kanıtlar da mevcut.
velhasıl bir haber dolanıyordu ortalarda İran murat karayılanı yakalıp serbest bıraktı diye :S
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 16:24

TOLGA BUGÜN ÇARŞIYA ÇIKTIM PANTOLONA İHTİYACIM VAR NE İSE GÜZEL BİR TANE BEĞENDİM KALIN BİR PANTOLON ÜSTÜNDE İNGİLİZCE YAZISI OLMAYAN PANTOLONLARI GENELLİKLE TERCİHİMDİR İLK İŞİM PANTOLONU İNCELEDİM ÜSTÜNDE BATI YAZISI VAR MI YOK MU DİYE KÜÇÜK BİR YAZI VARDI AMA BEN TERZİLİK DE YAPTIĞIM İÇİN ORAYI SÖKERİM SIKINTI YOK DÜŞÜN YANİ BATI KÖPEKLERİNDEN O DERECE NEFRET EDİYORUM. BEN BASKILI TSHİRTLER GÖMLEKLER İNGİLİZCE YAZILI YA DA BATI YAZILI ŞEYLER GİYMİYORUM DAR KESİM GİYİNMEM BENİM VÜCUT HATLARIMI BELLİ EDECEK ELBİSELERDEN KAÇINIRIM DAR KESİM GİYİNMEK DE BATININ KÜLTÜRÜ HARAM BİR DE YEMEĞİME VE GİYİNİŞİME ÖZEN GÖSTERİRİM PARFÜM KULLANMAM TEKNOLOJİYE BİR BİT KADAR MERAKIM DA YOK BEN DOĞAL BİR İNSANIM. NEYMİŞ DÜNYANIN MERKEZİ AVRUPA ...............AVRUPA!......

Kilitli

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön