Isınma Köşesi

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Re: Isınma Köşesi

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 16:41

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GÜL.... :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: TAMAM SEN ALİ ŞERİATİ BATI, PİYON DEDİN YA POHAHAHAHAHAHAHAHAHA ALLAH'IM YA RABBİ YA GİDİN İŞİNİZE YA KAPAT KAPAT SOĞUK GELİYOR....

HAHAHAHAHAHA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hehe: :hehe: :hehe: AYY BEN GİDİYORUM BAY BAY!

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 16:43

Rehber yazdı::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GÜL.... :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: TAMAM SEN ALİ ŞERİATİ BATI, PİYON DEDİN YA POHAHAHAHAHAHAHAHAHA ALLAH'IM YA RABBİ YA GİDİN İŞİNİZE YA KAPAT KAPAT SOĞUK GELİYOR....

HAHAHAHAHAHA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hehe: :hehe: :hehe: AYY BEN GİDİYORUM BAY BAY!

Ali Şeriatı nerde öldüğünü biliyormusun ve neden o ülkede yaşadığını ? :C

Varya bende sen bişe biliyorsun diye seni ciddiye alıp uzun uzun yazıyorum :C :D

Ali Şeriatı ülkesini terk eden bir insan unutma savunduğun İranı terk eden. Ben o Piyonuda ne demek isdedigimi cok iyi anlamıssındır carpıtma :D
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 16:53

H1N1 yazdı:
Rehber yazdı::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Varya bende sen bişe biliyorsun diye seni ciddiye alıp uzun uzun yazıyorum :C :D

Ali Şeriatı ülkesini terk eden bir insan unutma savunduğun İranı terk eden. Ben o Piyonuda ne demek isdedigimi cok iyi anlamıssındır carpıtma :D
Bak İran batı halkına düşman değil batının yöneticilerine idareci olan despot hükümetlere karşı ama ben batıyı komple istemiyorum İmam Humeyni Ali Şeriati'ye diyor ki sen devrimin öğretmenisin adam batıda eğitim görmüş sosyoloji bölümünü okumuş kendini geliştirmiş sonra ülkesine katkı da bulunmuş sonra İngiliz istihbaratı Savak tarafından şehit ediliyor bence sen tekrar araştır ama araştırmadan önce ön yargılarından vazgeç öyle araştır Ali Şeriati diyorsun ha manyaklık yapma büyük bir şahsiyete piyon diyecek kadar aptal olduğunu bilmiyordum özür diliyorum ama bu yazıların beni senden nefret ettirmemi sağlıyor sen bence objektif bir araştırma yap derim aptal dediğim için de kusura bakma İran'a şişirme demişsin orası ayrı bir komikti İran İsrail'den kaçacak :mrgreen: Hüda sizi ıslah etsin.

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 16:58

Rehber yazdı:
H1N1 yazdı:

Bak İran batı halkına düşman değil batının yöneticilerine idareci olan despot hükümetlere karşı ama ben batıyı komple istemiyorum İmam Humeyni Ali Şeriati'ye diyor ki sen devrimin öğretmenisin adam batıda eğitim görmüş sosyoloji bölümünü okumuş kendini geliştirmiş sonra ülkesine katkı da bulunmuş sonra İngiliz istihbaratı Savak tarafından şehit ediliyor bence sen tekrar araştır ama araştırmadan önce ön yargılarından vazgeç öyle araştır Ali Şeriati diyorsun ha manyaklık yapma büyük bir şahsiyete piyon diyecek kadar aptal olduğunu bilmiyordum özür diliyorum ama bu yazıların beni senden nefret ettirmemi sağlıyor sen bence objektif bir araştırma yap derim aptal dediğim için de kusura bakma İran'a şişirme demişsin orası ayrı bir komikti İran İsrail'den kaçacak :mrgreen: Hüda sizi ıslah etsin.
EEe Kaçmadımı ?
Kanıtlarını göstereyimmi ?
Sen tarafsız bak sen kurmuşsun Batı batı batı diye kafanda nefes alsa suç.
Bana sorarsanda Savak tarafından değilde iran devleti tarafından zehirlenerek öldürülmüştür bunuda söyleyim.
He bu arada sen benden soğusan ne olur soğumasan ne olur farketmez çünkü senin bu düşüncelerin yüzünden sana olan hiç bir değerim yok sadece saygım var okadar :D
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 16:59

Bu arada İran Hizbullahı arkasına sığınıp İsraile saldırabilecek kadar da cesaretsiz. Sadece Laf var .
Doğrudan saldırmaya cesareti yetmez ( Hiçbir ülkeye )

Saddam zamanında iyi ders vermişti.

Oku : http://www.aljazeera.com.tr/haber/isid- ... ni-oldurdu
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 17:12

Bak demişsin ki bana karşı soğusan ne olur soğumasan ne olur yani kendine yararın yok ama zararın da yok aynı Ğusfend
İran hakkında ne düşündüğün benim umurumda değil
Hizbullah'ın adını ağzına alma bile
Hizbullah daha 2 hafta önce İsrail İmad Muğniye'nin oğlu Cihad Muğniye ve bir kaç tane de Hizbullah üyesini şehit etti Allah rahmet etsin kendisine ama Hasan Nasrallah 2 kelime söyledi sığınaklarınızı hazırlayın ve aynen dediğini de yaptı misillemeye karşı misilleme 20 ye yakın siyonist köpeklerini Zebanilerin yanına gönderdi Oğhhhhhh olmuş ama nasıl sevindim ha bilgisayardan Hasan Nasrallah'ın alnından öptüm. Kurban olurum ona hatta telefondan bütün herkese hayırlı olsun diye mesaj da çektim. Ben seninle tartışmam büyüklenmek gibi olmasın da sen benim ile tartışacak bir düzeyde değilsin ben seninle tartışamam kaybederim çünkü cahilsin yanlış anlama kınamıyorum seni cahil olmak suç değil araştırmamak suç... Bırak ta kitabımızı okuyalım hadi bana Besselamet...

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 19 Şub 2015, 17:16

Rehber yazdı:Bak demişsin ki bana karşı soğusan ne olur soğumasan ne olur yani kendine yararın yok ama zararın da yok aynı Ğusfend
İran hakkında ne düşündüğün benim umurumda değil
Hizbullah'ın adını ağzına alma bile
Hizbullah daha 2 hafta önce İsrail İmad Muğniye'nin oğlu Cihad Muğniye ve bir kaç tane de Hizbullah üyesini şehit etti Allah rahmet etsin kendisine ama Hasan Nasrallah 2 kelime söyledi sığınaklarınızı hazırlayın ve aynen dediğini de yaptı misillemeye karşı misilleme 20 ye yakın siyonist köpeklerini Zebanilerin yanına gönderdi Oğhhhhhh olmuş ama nasıl sevindim ha bilgisayardan Hasan Nasrallah'ın alnından öptüm. Kurban olurum ona hatta telefondan bütün herkese hayırlı olsun diye mesaj da çektim. Ben seninle tartışmam büyüklenmek gibi olmasın da sen benim ile tartışacak bir düzeyde değilsin ben seninle tartışamam kaybederim çünkü cahilsin yanlış anlama kınamıyorum seni cahil olmak suç değil araştırmamak suç... Bırak ta kitabımızı okuyalım hadi bana Besselamet...
Ben cahilim sen Süper zekasın kabul ediyorum ve önünde eğiliyorum hazretlerim :C :D
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 19 Şub 2015, 17:19

Ne demek Ali şeriatı(!)
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 17:28

Narbe yazdı:Ne demek Ali şeriatı(!)
İlk önce hayatını araştır sonra kitaplarını oku Ali Şeriati'nin özgürlük diye bir şiiri var insan şöyle bir düşünüyor yani o kelimeleri nasıl kurmuş nasıl bir gönüle sahip gönlünü yazıya nasıl dizayn etmiş şaşırıyorum ya çok bilgili takvali artık İran'da medreseler ona yetmiyor artık çok basit kalıyor gidiyor Batı'dan eğitim alıyor sosyoloji bölümünü okuyor bazı kendini bilmez nereye gittiğini bilmez dandik çamurcular da onu çekemiyor çamur atıyor al bir tane kitabını oku bak ben şu anda öze dönüş kitabını okuyorum. Dehşet bir adam.

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 17:30

Hatta kitapta önemli kısımları çizip buraya aktarmayı ön görüyorum inşallah.

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 19 Şub 2015, 17:41

Rehber yazdı:
Narbe yazdı:Ne demek Ali şeriatı(!)
İlk önce hayatını araştır sonra kitaplarını oku Ali Şeriati'nin özgürlük diye bir şiiri var insan şöyle bir düşünüyor yani o kelimeleri nasıl kurmuş nasıl bir gönüle sahip gönlünü yazıya nasıl dizayn etmiş şaşırıyorum ya çok bilgili takvali artık İran'da medreseler ona yetmiyor artık çok basit kalıyor gidiyor Batı'dan eğitim alıyor sosyoloji bölümünü okuyor bazı kendini bilmez nereye gittiğini bilmez dandik çamurcular da onu çekemiyor çamur atıyor al bir tane kitabını oku bak ben şu anda öze dönüş kitabını okuyorum. Dehşet bir adam.
(H.z) Ali ^_^
her yayından da okunmaz yalnız o kitaplar.
Geçen gittim kitapçıya Ali şeriatının özünü merak ettiğimden . kitabın (ismini hatırlamıyorum) H.z Muaviye diye başlıyor.. bir sinirle terkettim orayı.
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 17:54

Sen cahil adama denk gelmişsin Ali Şeriati kitapları de başka yayına git benim ki Fecr yayını 28 yakın kitabı var ben 2 tanesini aldım. Sende başka yayına git Muaviye ile ne alakası var ise

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 19 Şub 2015, 18:02

Rehber yazdı:Sen cahil adama denk gelmişsin Ali Şeriati kitapları de başka yayına git benim ki Fecr yayını 28 yakın kitabı var ben 2 tanesini aldım. Sende başka yayına git Muaviye ile ne alakası var ise
Sagol Rehber, bu arada senin bir adın var mı? :mrgreen:
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 19 Şub 2015, 18:14

Var ama sen bana Rehber de.
Zaten güzel bir isim koymamışlar bana gitmişler İmam Ali'ye ihanet eden zatın ismini koymuşlar.
En son Berber tarafından 19 Şub 2015, 18:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 19 Şub 2015, 18:42

İsmini değiştirme hakkın var :mrgreen:
      • Bende esamesi yok .

Kilitli

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön