bugun ders çalıştın mı?

Herşey serbest...
dersçalışankız
Doktor

Re: bugun ders çalıştın mı?

Mesaj gönderen dersçalışankız » 18 Kas 2012, 07:23

dil anlatım 7 ---bitti
türk edb 7---bitti
din 7---bitti
biyoloji 3---bitmek üzere
En son dersçalışankız tarafından 18 Kas 2012, 09:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Nar
Acemi

Mesaj gönderen Nar » 18 Kas 2012, 08:45

Çalıştım.
Haftalık Fizik, Biyoloji ve Mat1 (YGS) Mat2 (LYS) konularımı bitirdim ve yarın çözmem gereken testlerimi de bu saate kalıp bitirdim. Artı Antrenmanlarla Matematik 3 kitabından bir günlük antrenmanımı da yaptım.
Of ya çok çalışkanım. :P Böylece güzel bi uyku ve yarın güzel ve yine uzuuun bi kahvaltıyı hak ettim. :P
Çalışmayana ekmek yok, bitirmeseydim kahvaltı falan hak getire.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 19 Kas 2012, 00:48

Nar yazdı:Çalıştım.
Haftalık Fizik, Biyoloji ve Mat1 (YGS) Mat2 (LYS) konularımı bitirdim ve yarın çözmem gereken testlerimi de bu saate kalıp bitirdim. Artı Antrenmanlarla Matematik 3 kitabından bir günlük antrenmanımı da yaptım.
Of ya çok çalışkanım. :P Böylece güzel bi uyku ve yarın güzel ve yine uzuuun bi kahvaltıyı hak ettim. :P
Matematik nasıl yapıyorsun ya ben dershaneye gidiyorum ygs, lys hazırlık için ama matematik derslerinde Türkçe çözüyorum. :evil: Sanırım temeliniz var ne mutlu size.

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 19 Kas 2012, 01:04

Her gün 2 'şer saat çalışarak yetiniyorum.
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 19 Kas 2012, 03:37

Çalışıyorum :roll:
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 19 Kas 2012, 03:40

Yağmur damlaları yazdı:Çalışıyorum :roll:
ne güzel..bende çalışmaya çalışıyorum :D
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Nar
Acemi

Mesaj gönderen Nar » 19 Kas 2012, 05:52

Bugün sadece 100 YGS sorusu çözdüm. Hmm, ben diyet yapmayınca dersleri de asıyorum dikkatimden kaçmadı. :P
KGamze yazdı:
Nar yazdı:Çalıştım.
Matematik nasıl yapıyorsun ya ben dershaneye gidiyorum ygs, lys hazırlık için ama matematik derslerinde Türkçe çözüyorum. :evil: Sanırım temeliniz var ne mutlu size.
Temelim 2 ay öncesine kadar benim de yoktu, hatta burada da yakınmıştım bundan. Ama bana "Antrenmanlarla Matematik 1-2-3-4" kitap serisini önerdiler. Şuan 3. Kitabın ortalarındayım.
Şunu söyleyebilirim ki temelim yok diyen herkesin bu seriyi çalışması gerekir. Birinci kitap temel dört işlemden (toplama-çıkarma, çarpma-bölme) başlatıyor. Sonra rasyonel işlemler, oran-orantı, üs kök vs vs adım adım ilerliyor. Bir de kitabı hazırlayan öğretim uzmanı olduğu için kitap adeta hocayla muhabbet ediyormuş gibi bir tarza sahip. :)
Umarım senin de işine yarar.
Bi de hazır kitap tavsiyesi veriyorken Temeli olmayanlar (benim gibi) için Güvender'in konu anlatımlı 9.Sınıf Fizik kitabı da iyi. ;)

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 Kas 2012, 05:55

çalışmıyorum :mrgreen:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 19 Kas 2012, 06:01

Nar yazdı: Temelim 2 ay öncesine kadar benim de yoktu, hatta burada da yakınmıştım bundan. Ama bana "Antrenmanlarla Matematik 1-2-3-4" kitap serisini önerdiler. Şuan 3. Kitabın ortalarındayım.
Şunu söyleyebilirim ki temelim yok diyen herkesin bu seriyi çalışması gerekir. Birinci kitap temel dört işlemden (toplama-çıkarma, çarpma-bölme) başlatıyor. Sonra rasyonel işlemler, oran-orantı, üs kök vs vs adım adım ilerliyor. Bir de kitabı hazırlayan öğretim uzmanı olduğu için kitap adeta hocayla muhabbet ediyormuş gibi bir tarza sahip. :)
Bi de hazır kitap tavsiyesi veriyorken Temeli olmayanlar (benim gibi) için Güvender'in konu anlatımlı 9.Sınıf Fizik kitabı da iyi. ;)
Ben resmen salağım gene yapamam hoca anlatıyor hiç bir şey anlamıyorum. Anlasam da işlem yapamıyorum.

Nar
Acemi

Mesaj gönderen Nar » 19 Kas 2012, 08:24

KGamze yazdı:
Nar yazdı: Temelim 2 ay öncesine kadar benim de yoktu, hatta burada da yakınmıştım bundan. Ama bana "Antrenmanlarla Matematik 1-2-3-4" kitap serisini önerdiler. Şuan 3. Kitabın ortalarındayım.
Ben resmen salağım gene yapamam hoca anlatıyor hiç bir şey anlamıyorum. Anlasam da işlem yapamıyorum.
Sanırım dershanenin mezun grubundasın ve matematik direkt temel kavramlardan başlayıp hızla ilerlerken Mat.2 yani LYS konuları da diğer yandan ilerliyor? Dershanenin ilk günü aynı dehşeti yaşadım :)
Bahsettiğim kitapları en azından bi kitapçıda incelemeni öneririm. Yararı olacak eminim.
Başarılar. :)

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 19 Kas 2012, 19:46

Bize özel matematik sözel dersi veriliyor temelden düşün gene tık yok bende. :| Arkadaşımda bu kitaptan görmüştüm ben benim için yararlı olacağına inanmıyorum ama alacağım teşekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 21 Kas 2012, 12:23

evet labaratuar tekniği ve tarihe.
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

kerem3458

Mesaj gönderen kerem3458 » 22 Kas 2012, 00:34

matematik temelim çok kötüydü 1 aydır çalışıyorum ygs matematik için yapmaya başladım azimle bakınca oluyor tabi yayında önemli aktif matematik kitabını kullandım sıfırdan başyanlar için

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 22 Kas 2012, 22:23

calışacagım aksam genel matematik.
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 22 Kas 2012, 23:00

İnternet ' den test çözerek ders çalıştım.
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön