Haydin SINAVA :)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
YaReN
Doktor

Re: Haydin SINAVA :)

Mesaj gönderen YaReN » 16 May 2010, 21:02

JoKeR yazdı:Arkadaşlar ben de aldım soruların cevaplarını 2 oturumda hocalar görmedi ama son oturumda kıl kadın hocanın birine denk geldim. İşte çantama sınav giriş belgemi koydum. Onun arkasına yazdım cevapları. Kadın pis pis uzun uzun derin derin baktı... Sanki küfrediyordu... İnşAllah iptal etmez ya... Valla çok kıl birine benziyordu... :(

İptal etse itiraz hakkımız var mı?
Kitapçıkta sınavı iptal edilecek durumda olan öğrenciye tutanak tutulur ve sınav giriş belgesinin fotokopisi alınır fln yazıyordu senden almadıklarına göre iptal fln edemez merak etme :) Ne kadınmış öyle seni bakışlarıyla bile korkutmuş :D

Bir rüzgara kapıldım gidiyorum sonu hayır mı şer mi bilmiyorum

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 16 May 2010, 21:04

YaReN yazdı:
JoKeR yazdı:Arkadaşlar ben de aldım soruların cevaplarını 2 oturumda hocalar görmedi ama son oturumda kıl kadın hocanın birine denk geldim. İşte çantama sınav giriş belgemi koydum. Onun arkasına yazdım cevapları. Kadın pis pis uzun uzun derin derin baktı... Sanki küfrediyordu... İnşAllah iptal etmez ya... Valla çok kıl birine benziyordu... :(

Kitapçıkta sınavı iptal edilecek durumda olan öğrenciye tutanak tutulur ve sınav giriş belgesinin fotokopisi alınır fln yazıyordu senden almadıklarına göre iptal fln edemez merak etme :) Ne kadınmış öyle seni bakışlarıyla bile korkutmuş :D

Ben böyle şeytan karı görmedim ya... Karı demem kimseye ama aynı öyleydi valla... Çoh hohtum.... :lol:

YaReN
Doktor

Mesaj gönderen YaReN » 16 May 2010, 21:06

:D

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 16 May 2010, 21:07

YaReN yazdı::D

İçimi rahatlattın kardeşim sağol. Allah razı olsun Felsefe 2 için... Sınav güzeldi benim sayende... :) Hakkını nasıl öderim...

Senin sınavların nasıldı arkadaşım?

YaReN
Doktor

Mesaj gönderen YaReN » 16 May 2010, 21:13

JoKeR yazdı:
YaReN yazdı::D

İçimi rahatlattın kardeşim sağol. Allah razı olsun Felsefe 2 için... Sınav güzeldi benim sayende... :) Hakkını nasıl öderim...

Senin sınavların nasıldı arkadaşım?
Önemli değil kardeşim, Allah sendende razı olsun sevindim güzel geçmesine.

benim sınavda güzeldi çok şükür sadece geo 2 ve fizik iyi değildi attıklarım tutmazsa muaf olmayı bekleyecez çaresiz :)

serenity
Doktor

Mesaj gönderen serenity » 16 May 2010, 21:16

JoKeR yazdı:
YaReN yazdı:

Ben böyle şeytan karı görmedim ya... Karı demem kimseye ama aynı öyleydi valla... Çoh hohtum.... :lol:
of aynen acaba aynı sınıfta mı girdik sınava :D
kızın birine tutanak tutuyorum senin için dedi, ama o kimliğini falan getirmemiş o yüzden. fotokopi falan almadı gerçi sınav giriş belgesi de yoktu kızda:)

öyle bi sebepten iptal ederlerse kafalarını kırarım, gözetmenlerin isimlerini aldım. önceden söylemiyor ki cevap almak yasak diye.

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 16 May 2010, 21:26

çengelköy lisesindeydim ben

blonde07

Mesaj gönderen blonde07 » 16 May 2010, 22:43

yagmur yazdı:sınav kitapçıklarını bize verdiler,sorulara baktım şimdi suana kadar girdiğim tüm derslerden geçmişim,inş yarınki sınavdada aynı şey olur :mrgreen:
Bize yine sınav kitapçıkları verilmedi.Cevapları almamıza bile izin vermediler.Alan ark.aldıkları not kağıtlarını yırttılar. :| Ne zaman düzene girecek bu sınav sistemi.Benim inş.son dönemim olur geo.ları geçebilirsem.

Kullanıcı avatarı
ezgi_24
Doktor

Mesaj gönderen ezgi_24 » 16 May 2010, 23:47

JoKeR yazdı:
YaReN yazdı:

işte kadının fendi erkegi yendi :D :D

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 17 May 2010, 09:50

İlk oturumda cevapları almak yasak dediler...olay bitti .Teşebbüs bile etmedim.Siz bilmiyormusunuz şu lafı:-Çingeneye beylik vermişler,önce babasını asmış.Yönetmelikte(AÇIKÖĞRETİM LİSESİ YÖNETMELİĞİ)açın baştan sona okuyun...öyle bir madde yok ama ösym sınavlarında,kpssde,sbs de,açıköğretim fakültesi sınavlarında 11.ci madde=Sınavı biten adayların cevap şıklarını başka birkağıda aktarıp yanlarında götürmeleri kesinlikle yasaktır.
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 17 May 2010, 19:31

ben çaktırmadannn giriş belgesinin arkasına yazdım =) =)
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

Kullanıcı avatarı
ezgi_24
Doktor

Mesaj gönderen ezgi_24 » 17 May 2010, 20:07

cok ukalaca bir cevap olacak ama benim cozdugum sorular aklimda hep :D

Kullanıcı avatarı
habecik
Doktor

Mesaj gönderen habecik » 18 May 2010, 12:26

cikcikgribi yazdı:
habecik yazdı:
cikcikgribi yazdı:he bide benim sınava girdiğim okulda, cep telefonlarıyla içeri sınava almıyorlardı. cep telefonlarını kantine para karşılığında bırakıyorsun öyle giriyorsun. millet kan kusuyordu sabah sabah :lol: :lol: bende telefonu çorabıma soktum girdim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aaaaa şok şok şok telefon tacirleri haha telefonun bile otoparkını yapmışlar demek ama varya bu Türkler sivri zeka valla nerden para kazanacaklarını şaşırmışlar hiçbirinin bir gıram aklı yok (sadece böyle şeyler yapanları kastediyorum:) :lol: :lol: :lol:
iyi yapmışın afferim paranımı kaptırcaktın sabah sabah ama telefonu çıkardıktan sonra ıslak bezle faln silseydin keşke??? :roll: :roll: :roll:
yok canım telefonu çıkardığım gibi attım. o telefon kullanılmaz bi daha :lol: :lol:

ya atmak değilde çorap sonuçta bide ayacıkların kokuyosa iiiyyyyyyyy çok irenç oldum ben ya:)
telefonu kulagına her götürdügünde kokar falan eeeegggg inençççççç :lol: :lol: :lol:
"Çalışmadan öğrenmeden yorulmadan Rahat
yaşama yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler;Önce ONURLARINI sonra HÜRRİYETLERİNİ daha sonra GELECEKLERİNİ kaybetmeye mahkumdur"

M.KEMAL ATATÜRK..

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 19 May 2010, 22:10

Bıttıde kurtulduk yahu... Şımdı temmuzda ehlıyet sınavı var bıde çektıgımız ezıyet bıtmıyor:d

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 19 May 2010, 22:17

ehliyet sınavı dediğin nedir ki yaaa tekrar girersin edersinde şu kpss sınavına girdiğinde aldığın puan yetmezse bir dört sene daha bekle bu kpssden 70 üzeri almam gerek yoksa mesleğim için 4 sene daha bekleyecem :(
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön