sinav hakkinda

Ders notu paylaşımlarınızı bu bölümde yapabilirsiniz.
aysegül
Asistan

sinav hakkinda

Mesaj gönderen aysegül » 16 May 2013, 03:58

arkadaslar 12 mayis son sinavda bi kiz baska bi siniftan bizim sinifimiza geldi ve arkadasina kopya vermek istedi ama ögretmen onu yakaladi ve biraz kizdi ama sonra bisey demedi simdi sorum su ki bu kiz kopya vermek istedigi icin puanlarinda kesilecekler mi yoksa bisey yapamazlar mi ?

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Re: sinav hakkinda

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 16 May 2013, 06:09

o nasıl birşey ya eğer kopya çeken yada verdiren varsa hoca kopya ddiye yazar o oturumdaki derslerden kredi alamassın yada optik kopya analizi yaparda ordan çıkarsa o oturumdakiler iptal olur puan düşmez hiç alamasssın

aysegül
Asistan

Mesaj gönderen aysegül » 16 May 2013, 15:44

Hayatmı'OdaNe yazdı:o nasıl birşey ya eğer kopya çeken yada verdiren varsa hoca kopya ddiye yazar o oturumdaki derslerden kredi alamassın yada optik kopya analizi yaparda ordan çıkarsa o oturumdakiler iptal olur puan düşmez hiç alamasssın
dogru söyliyon ama okulumuzda zaten ögretmenlerde veriyorlar ve o kiz hangi sinifta geldigi bilmiyorlar ki

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 16 May 2013, 16:27

Hayatmı'OdaNe yazdı:o nasıl birşey ya eğer kopya çeken yada verdiren varsa hoca kopya ddiye yazar o oturumdaki derslerden kredi alamassın yada optik kopya analizi yaparda ordan çıkarsa o oturumdakiler iptal olur puan düşmez hiç alamasssın

optik kopya analizi diye bir sistem bir şey yok siz kopya çekmemek için sizi sadece ayakta uyutuyorlar o kadar üç kağıtçılık yapıyorlar yani :mrgreen:
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 17 May 2013, 00:23

DeKaN yazdı:

optik kopya analizi diye bir sistem bir şey yok siz kopya çekmemek için sizi sadece ayakta uyutuyorlar o kadar üç kağıtçılık yapıyorlar yani :mrgreen:
hadi canım olurmu yaaaa doğrular ve yanlıslarr aynıysa hemen kopya demiyorlarmı bu nasıl iştir gardaş

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 17 May 2013, 00:27

bence o dediğini ancak ygs de yaparlar açık lise sınavlarında kim uğraşcak kopya analiziyle hiç zannetmiyorum
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
AÇIK ACEMİ
Doktor

Mesaj gönderen AÇIK ACEMİ » 17 May 2013, 00:41

elif işlek yazdı:bence o dediğini ancak ygs de yaparlar açık lise sınavlarında kim uğraşcak kopya analiziyle hiç zannetmiyorum

benim anlamadiğim birşey var arkadaşlar sınavda birisinin benim cevap kağidimdan kopya çekmiş olduğunu var sayalım burda bende madur olmuyorum kurunun yanında yaş yanar ya o hesap ?
kalan kredi:56 toplam kredi:136

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 17 May 2013, 00:46

açık lise kopya analizi olmaz bundan şüpheniz olmasın 2007 yılında 2 bayan hoca biri sağıma biri soluma oturup bana yardım etti çünkü seçtiğim dersin hocalarıydı ortada patates gibi kalmıştım. :mrgreen: ama hiç kopya analizi diye geçirmediler biraz geçmişinizden ders çıkarın anlamadığım o hocaların bana yardım etmesi yanıma oturması ne idi orayı çözemedim Türkiye' nin eğitim sistemine çok güvenmeyin.

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 17 May 2013, 00:50

AÇIK ACEMİ yazdı:
elif işlek yazdı:bence o dediğini ancak ygs de yaparlar açık lise sınavlarında kim uğraşcak kopya analiziyle hiç zannetmiyorum

benim anlamadiğim birşey var arkadaşlar sınavda birisinin benim cevap kağidimdan kopya çekmiş olduğunu var sayalım burda bende madur olmuyorum kurunun yanında yaş yanar ya o hesap ?
evet canım aynen öyle o yüzden cevap kağıdını olabildiğince saklayacan göstermeyecen arka sıradakilere gerçi ben hiç saklamam ya arka sıradaki gayet net görür cevapları ayy zaten benim cevapların aynısını yaparsa yandı demektir :lol:

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 17 May 2013, 00:53

DeKaN yazdı:açık lise kopya analizi olmaz bundan şüpheniz olmasın 2007 yılında 2 bayan hoca biri sağıma biri soluma oturup bana yardım etti çünkü seçtiğim dersin hocalarıydı ortada patates gibi kalmıştım. :mrgreen: ama hiç kopya analizi diye geçirmediler biraz geçmişinizden ders çıkarın anlamadığım o hocaların bana yardım etmesi yanıma oturması ne idi orayı çözemedim Türkiye' nin eğitim sistemine çok güvenmeyin.
ahahaa seni çok beyenmişler kesin :lol:

Kullanıcı avatarı
AÇIK ACEMİ
Doktor

Mesaj gönderen AÇIK ACEMİ » 17 May 2013, 01:01

DeKaN yazdı:açık lise kopya analizi olmaz bundan şüpheniz olmasın 2007 yılında 2 bayan hoca biri sağıma biri soluma oturup bana yardım etti çünkü seçtiğim dersin hocalarıydı ortada patates gibi kalmıştım. :mrgreen: ama hiç kopya analizi diye geçirmediler biraz geçmişinizden ders çıkarın anlamadığım o hocaların bana yardım etmesi yanıma oturması ne idi orayı çözemedim Türkiye' nin eğitim sistemine çok güvenmeyin.

haha kesin beğenmişlerdir seni keşke benim öteki sınavdada matematik hocası falan gelse otursa yanıma ne güzel olurrrrr :lol:
kalan kredi:56 toplam kredi:136

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 17 May 2013, 01:12

elif işlek yazdı:
ahahaa seni çok beyenmişler kesin :lol:

ben niye kendimi beğenmiyorum kardeşim aynaya bakıyorum tipsiz deyip geçiştiriyorum bu kızlar erkek beğenmesini bilmiyorlar :mrgreen:

aysegül
Asistan

Mesaj gönderen aysegül » 17 May 2013, 02:19

ya arkadaslar güzel diyorsunuzda ama simdi o kiz bence dersleri yanmicak cünkü kopya cekmedi tek arkadasina kopya vermek istedi ve hoca kizdi diyelim ki hoca onun sinifina gitti ve o oturumun derseri hepsi kopya yazsa hakksiz olur cünkü kizin belki derlerden kopya cekmedi belki hata yapmis olabilir am yinede hoca ona bisey yapmaz bence dil mi sonucta onun sinif görevlisi dildi

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 17 May 2013, 03:05

senin içini ferhat tut kimse kimseye birşey yapmazz

dekan hocalara ne verdin yaaa öyle bnde patates olmak istiyorum :shock: :shock: :shock:

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 17 May 2013, 16:09

Hayatmı'OdaNe yazdı:
dekan hocalara ne verdin yaaa öyle bnde patates olmak istiyorum :shock: :shock: :shock:
Elektrik verdim :mrgreen:

“Ders Notları” sayfasına dön