BİZİ AYDINLATIN LÜTFEN

Her Konuda Tartışabilirsiniz
jir erhan
Çırak

BİZİ AYDINLATIN LÜTFEN

Mesaj gönderen jir erhan » 09 Tem 2013, 04:12

arkadaşlar bnm sorunum şu mezuniyet için gereken krediyi topladım (198) sadece 4 zorunlu dersim kaldı bu 4 dersin 3 ünden gireceğimz 3.sınavla veremezsem bile muaf olma durumum var ama geriye bir ders kalıyor (ing8) aynı durum bu ders içn geçerli değil yani bu sınavla muaf olamıyorum ancak ve ancak vermem lazım bu dersi veremediğm takdirde ek sınavla muaf oluyorum bu durumda biz yinede universite tercihlerimi yapmalımıyız ? uni. kayıtlarına yetişicekmi bizim durumumuz ? şöyle bir ihtimalde var çnkü terch verip gelirse sonra kayıt yaptırmamakta olmaz çnkü puan düşüyor.. lütfen bilgisi bir arkadaş açıklayıcı bir şekilde anlatsın durumu çnkü bnm durumumda olan çok insan varr şimdiden teşekürler..

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: BİZİ AYDINLATIN LÜTFEN

Mesaj gönderen Doçent » 09 Tem 2013, 04:33

üni kayıtları ertelendi o zmana kadarda sende ek sınavda mezun olursun yetişirsin tahminime göre :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 09 Tem 2013, 04:43

aynı durumdayım ben tercihimi yaptım.zaten arkadaşın dediği gibi eylül başına alıncak tekrar ünv kayıtları sorun olcağını sanmıyorum.
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

jir erhan
Çırak

Mesaj gönderen jir erhan » 09 Tem 2013, 04:48

inş. mağdur etmezler bizi kardeşim ne kadar can sıkıcı ve kasvetli bir durumuş ya.. gereken krediyi topladık sadece bir ders için umarım hayatı zehir etmezler bizee

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 09 Tem 2013, 06:03

jir erhan yazdı:inş. mağdur etmezler bizi kardeşim ne kadar can sıkıcı ve kasvetli bir durumuş ya.. gereken krediyi topladık sadece bir ders için umarım hayatı zehir etmezler bizee
yok kardeşim olmayız merak etme ben osman özdemire bizzat sordum facebooktan mağdur olmucaksınız dedi için rahat olsun ;)
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

jir erhan
Çırak

Mesaj gönderen jir erhan » 09 Tem 2013, 06:06

matias26 yazdı:
jir erhan yazdı:inş. mağdur etmezler bizi kardeşim ne kadar can sıkıcı ve kasvetli bir durumuş ya.. gereken krediyi topladık sadece bir ders için umarım hayatı zehir etmezler bizee
yok kardeşim olmayız merak etme ben osman özdemire bizzat sordum facebooktan mağdur olmucaksınız dedi için rahat olsun ;)
o olduğuna eminmiydin peki ? öleyse çok güzel bir haber bu kardeşim inş. dedğin gibdir. :)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön