2. Ek Sınavla Mezun Olabilecek Arkadaşlar lütfen Okusun !!!

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
runo55
Doktor

2. Ek Sınavla Mezun Olabilecek Arkadaşlar lütfen Okusun !!!

Mesaj gönderen runo55 » 14 Ağu 2013, 20:23

Bilindiği üzere aol bu sene sadece 8 dönem ve üstü dönemi olan öğrencilere ek sınav hakkı tanımıştır . Bunu yapmasın sebebi alanlı olarak öğrencileri mezun etmektir . Örnek veriyorum içinizden birinin 145 kredisi var ve ek sınava başvurdu 162 krediye tamamladı ek sınav da mezun olabilecek düzeye geldi ve aol'e yazı yazıp 2 . ek sınavla mezun olabilir . yada içinizden birisi 1. ek sınav da gerekli olan krediyi alamadı 2 . ek sınava ihtiyaç olabilir . Yapmamız gerekenler

MAİL ATMAK : aciklise@meb.gov.tr Telefonla talep oluşturmak : 147 Facebook üzerinden yazı yazmak : http://www.facebook.com/pages/Meb-A%C3% ... 00?fref=ts#

TÜM SORULARINIZI BU KONU ÜZERİNDEN SORABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR CEVAPLAMAYA ÇALIŞACAĞIM .

NOT : OSMAN HOCA 2 EK SINAVI DÜŞÜNÜYORUZ DEMİŞTİ BANA.

OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

emrahk
Onursal Üye

Re: 2. Ek Sınavla Mezun Olabilecek Arkadaşlar lütfen Okusun

Mesaj gönderen emrahk » 14 Ağu 2013, 20:48

İkinci ek sınav olacaktır bu artık aşikar. Alanlılar mezun olsun diye 3 bile olabilir, düşük bir ihtimal olsa da...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 14 Ağu 2013, 21:08

runo55 yazdı:Bilindiği üzere aol bu sene sadece 8 dönem ve üstü dönemi olan öğrencilere ek sınav hakkı tanımıştır . Bunu yapmasın sebebi alanlı olarak öğrencileri mezun etmektir . Örnek veriyorum içinizden birinin 145 kredisi var ve ek sınava başvurdu 162 krediye tamamladı ek sınav da mezun olabilecek düzeye geldi ve aol'e yazı yazıp 2 . ek sınavla mezun olabilir . yada içinizden birisi 1. ek sınav da gerekli olan krediyi alamadı 2 . ek sınava ihtiyaç olabilir . Yapmamız gerekenler

MAİL ATMAK : aciklise@meb.gov.tr Telefonla talep oluşturmak : 147 Facebook üzerinden yazı yazmak : http://www.facebook.com/pages/Meb-A%C3% ... 00?fref=ts#

TÜM SORULARINIZI BU KONU ÜZERİNDEN SORABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR CEVAPLAMAYA ÇALIŞACAĞIM .

NOT : OSMAN HOCA 2 EK SINAVI DÜŞÜNÜYORUZ DEMİŞTİ BANA.

Düşünmesin Osman hoca yapsın 3 senem yoksa çöpe gider. Alansızında dersleri gelirse 1 sene dahamı çalışacam mezun olmak için 1 sene daha bekleselerdi nolurdu sanki benimi beklediler :roll:
Mezun / Genel Kültür Alanı

jamesblunt
Çırak

Mesaj gönderen jamesblunt » 14 Ağu 2013, 21:37

Arkadaşlar şuan Sosyal Bilimler alanındayım , Alansız olma durumunda AÖL için ve ÖSS için avantajı yada dejavantajı nedir ?
MEZUN - SOSYAL BİLİMLER

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 14 Ağu 2013, 21:55

Emrah arkadaşımıza katılıyorum yoksa 1. ek sınava kredi sınırlaması getirirlerdi bu da 2. ek sınavın olacağı gösterir ama biz yine işimizi sağlama alıp yoğunluk yaratalım . Alan sorusuna gelince de her zaman alanla mezun olmak avantajlıdır ösym de önemli değildir çünkü alan kat sayısı kalktı ama KPSS çok önemlidir alan lise kppsinde.
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 14 Ağu 2013, 23:06

tahminen 8 kredim kaldı zaman dar olduğundan 1. ek zora sokabilir. 2. ek mutlaka geçiyoruz. hayırlısı olsun. çile sona geliyor
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 14 Ağu 2013, 23:23

İns ikinci ek sinav olacak ama tedbiri elden birakmamak lazim
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 14 Ağu 2013, 23:46

bu sefer malesef tedbir aalamıyorum. yoksa 1 ek yeterdi. yinede belli olmaz.
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 15 Ağu 2013, 02:33

inş yine bir de bitirirsin inş 2 de yapılır içimden yapılacak diye geçiyor ama bekleyip göreceğiz .
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 15 Ağu 2013, 06:11

emrahk yazdı:İkinci ek sınav olacaktır bu artık aşikar. Alanlılar mezun olsun diye 3 bile olabilir, düşük bir ihtimal olsa da...

Bu forumun en bilgilerinden olan ''emrahk'' soru soruyorum size yorumlamınızı rica ediyorum .
Az önce Osman hoca ya yorum yaptım 2 . ek sınav olacak mı diye osman hocanın yazdığı yorum aynen şöyleydi '' ÖNCE BİRİNCİSİNE GİRİNİZ...BAŞARISIZLIĞA HAZIR GİBİ DURMAYALIM..'' dedi
Bu 2. ek sınavın olacağına işaret değil mi ?
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 15 Ağu 2013, 06:12

Bu davaya destek vermek boynumuzun borcu. Mezun olmamız gerekiyor :D
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 15 Ağu 2013, 06:32

sezgii yazdı:Bu davaya destek vermek boynumuzun borcu. Mezun olmamız gerekiyor :D

Destek bekliyoruz :) Şu birinci ek sınava girelim ikincisi için uğraşacağız inşallah .
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Ağu 2013, 15:29

runo55 yazdı:
emrahk yazdı:İkinci ek sınav olacaktır bu artık aşikar. Alanlılar mezun olsun diye 3 bile olabilir, düşük bir ihtimal olsa da...

Bu forumun en bilgilerinden olan ''emrahk'' soru soruyorum size yorumlamınızı rica ediyorum .
Az önce Osman hoca ya yorum yaptım 2 . ek sınav olacak mı diye osman hocanın yazdığı yorum aynen şöyleydi '' ÖNCE BİRİNCİSİNE GİRİNİZ...BAŞARISIZLIĞA HAZIR GİBİ DURMAYALIM..'' dedi
Bu 2. ek sınavın olacağına işaret değil mi ?
Osman Hoca klasik bir motivasyona başvurmuş. 2. sınav olacak dersek kendinizi salarsınız demek istemiş. :D Haklı da, herkes ilk sınava konsantre olmalı ilk aşamada. Bu açıklamadan ikinci ek sınavın olacağını çıkarmamak elde değil, bu yorum olmasa da kesin olacağına zaten eminim merak etmeyin.

İkinci ek sınav geçen senelerdeki gibi sadece Ankara'da ve 12 kredi ile mi sınırlı olacak orasını zaman gösterecek...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 15 Ağu 2013, 20:31

Gecen 24 krediye actilar 2 ek sinavi bu senede 30 yaparlar diye dusunuyorum cunku ilk sinav kredesiz .
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Ağu 2013, 22:21

runo55 yazdı:Gecen 24 krediye actilar 2 ek sinavi bu senede 30 yaparlar diye dusunuyorum cunku ilk sinav kredesiz .
Geçen sen ikinci ek sınav 24 kredilik miydi? Ben 12 diye hatırlıyorum...

Mustafa Kemal Atatürk

“Sınavlar” sayfasına dön