acil yardım !!!

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
dogan
Çırak

acil yardım !!!

Mesaj gönderen dogan » 27 Şub 2008, 12:13

ya arkadaşlar bi konuda yardım almak istiyorum. Kaydım silik durumda, açık lise şubesine gittim ve bana şubat 25 de kayıtlar başlıo dediler, şubat 25 de gittim kayıtlar ocak taydı, yeni kayıtlar ağustosta başlıo dediler. 16 kredim var bu sene diplomayı alıp tecil ettirmek istiyodum fakat bilinçsiz memurlar yüzünden şuan da bu durumdayım ve şu anda asker kaçağı görünüyorum. sizce gitsem mi daha ii olur yoksa kaçıp ağustosu beklesem mi?? Ne olur bu konuda bilginiz varsa yardım edin yorumlarınızı bekliyorum

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Re: acil yardım !!!

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 27 Şub 2008, 12:17

dogan yazdı:ya arkadaşlar bi konuda yardım almak istiyorum. Kaydım silik durumda, açık lise şubesine gittim ve bana şubat 25 de kayıtlar başlıo dediler, şubat 25 de gittim kayıtlar ocak taydı, yeni kayıtlar ağustosta başlıo dediler. 16 kredim var bu sene diplomayı alıp tecil ettirmek istiyodum fakat bilinçsiz memurlar yüzünden şuan da bu durumdayım ve şu anda asker kaçağı görünüyorum. sizce gitsem mi daha ii olur yoksa kaçıp ağustosu beklesem mi?? Ne olur bu konuda bilginiz varsa yardım edin yorumlarınızı bekliyorum
kayıt silik durumdayken yeni kayıt yaptırman gerekiyodu. keşke internetten iyce araştırsaydın canım ya. valla bu sıralar durumlar çok karışık, bence biran önce lise diplomanı al. bide askerden gelince hayat şartları bakalım neyi göstericek. hazır başlamışken, bitir derim ben
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 27 Şub 2008, 12:23

karasimsek0277 yazdı:
dogan yazdı:ya arkadaşlar bi konuda yardım almak istiyorum. Kaydım silik durumda, açık lise şubesine gittim ve bana şubat 25 de kayıtlar başlıo dediler, şubat 25 de gittim kayıtlar ocak taydı, yeni kayıtlar ağustosta başlıo dediler. 16 kredim var bu sene diplomayı alıp tecil ettirmek istiyodum fakat bilinçsiz memurlar yüzünden şuan da bu durumdayım ve şu anda asker kaçağı görünüyorum. sizce gitsem mi daha ii olur yoksa kaçıp ağustosu beklesem mi?? Ne olur bu konuda bilginiz varsa yardım edin yorumlarınızı bekliyorum
kayıt silik durumdayken yeni kayıt yaptırman gerekiyodu. keşke internetten iyce araştırsaydın canım ya. valla bu sıralar durumlar çok karışık, bence biran önce lise diplomanı al. bide askerden gelince hayat şartları bakalım neyi göstericek. hazır başlamışken, bitir derim ben
yaa arkadaşlar ben açık lisede askerlik ertelemsi yok diye biliyodum...yanii normal okullar qibi deildi yanlşmı hatrlıyorum...yanii açık liseyi okusa bile askere qitme zorunluluğu wardı yanılmıosam :?:
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 27 Şub 2008, 12:53

kayıt silik durumdayken yeni kayıt yaptırman gerekiyodu. keşke internetten iyce araştırsaydın canım ya. valla bu sıralar durumlar çok karışık, bence biran önce lise diplomanı al. bide askerden gelince hayat şartları bakalım neyi göstericek. hazır başlamışken, bitir derim ben[/quote]
yaa arkadaşlar ben açık lisede askerlik ertelemsi yok diye biliyodum...yanii normal okullar qibi deildi yanlşmı hatrlıyorum...yanii açık liseyi okusa bile askere qitme zorunluluğu wardı yanılmıosam :?:[/quote]

evet canım ya, iyiki söyledin. bende öyle bişey okumuştum. o siteyi bulayım bi
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

Kullanıcı avatarı
ismail

Mesaj gönderen ismail » 27 Şub 2008, 13:35

bence bir an once askere git çıkar aradan sonra bitince rahat rahat akademik kariyerine bak !!! birde aol ogrencileri tecil hakkından yararlanamıyor!
Sıkıntı ve huzursuzluk mutlaka bir günahın cezası, huzur ise bir ibadetin karşılığıdır.( Hz. Mevlana )

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 27 Şub 2008, 20:35

karasimsek0277 yazdı:kayıt silik durumdayken yeni kayıt yaptırman gerekiyodu. keşke internetten iyce araştırsaydın canım ya. valla bu sıralar durumlar çok karışık, bence biran önce lise diplomanı al. bide askerden gelince hayat şartları bakalım neyi göstericek. hazır başlamışken, bitir derim ben
yaa arkadaşlar ben açık lisede askerlik ertelemsi yok diye biliyodum...yanii normal okullar qibi deildi yanlşmı hatrlıyorum...yanii açık liseyi okusa bile askere qitme zorunluluğu wardı yanılmıosam :?:[/quote]

evet canım ya, iyiki söyledin. bende öyle bişey okumuştum. o siteyi bulayım bi[/quote]
ayseql wermş cnmm...bde seyy bizim msjlarımız neden qitmiş...yöneticiler bayağı bi kızmış :) biz şimdi nereye msj atmıcaz :? :? :?:
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 27 Şub 2008, 20:36

saLLy yazdı:
karasimsek0277 yazdı:kayıt silik durumdayken yeni kayıt yaptırman gerekiyodu. keşke internetten iyce araştırsaydın canım ya. valla bu sıralar durumlar çok karışık, bence biran önce lise diplomanı al. bide askerden gelince hayat şartları bakalım neyi göstericek. hazır başlamışken, bitir derim ben
yaa arkadaşlar ben açık lisede askerlik ertelemsi yok diye biliyodum...yanii normal okullar qibi deildi yanlşmı hatrlıyorum...yanii açık liseyi okusa bile askere qitme zorunluluğu wardı yanılmıosam :?:

evet canım ya, iyiki söyledin. bende öyle bişey okumuştum. o siteyi bulayım bi[/quote]
ayseql wermş cnmm...bde seyy bizim msjlarımız neden qitmiş...yöneticiler bayağı bi kızmış :) biz şimdi nereye msj atmıcaz :? :? :?:[/quote]
benim msjlar 80lerdeydi silinmişş nasıl iş bu yaa...soracamda çekiniyorum şimdi haaa :D
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
dogan
Çırak

Mesaj gönderen dogan » 28 Şub 2008, 01:03

arkadaşlar herşey bi yana askerliği yaptıktan sonra okul üniversite fln bana biraz hayal olur gibi geliyo hayat kavgasında bulunca kendimizi bence üniversite RÜYAAAA...... :roll:

Kullanıcı avatarı
dogan
Çırak

Mesaj gönderen dogan » 28 Şub 2008, 08:06

aysegul55 yazdı:
dogan yazdı:arkadaşlar herşey bi yana askerliği yaptıktan sonra okul üniversite fln bana biraz hayal olur gibi geliyo hayat kavgasında bulunca kendimizi bence üniversite RÜYAAAA...... :roll:
olsun ünisiz hayt devam ettirilmiyor diyor birşey yokki..
dünyanın en zanginlerinin hiç biri üni.mezunu değil...
hayatlarını en iyi şartlarda devam ettiriyorlar...
sende liseyi bitirirsin...bence hemen askere gitmelisin.
asker kaçağı durumuna düşmüşsn..işini daha fazla uzatma...
allah yardımcın olsun... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Aslında bende askere gitme taraftarıyım ortalıkta kaçak gibi gezmektense gidip biran önce bitirmek ama aklım öyle çok karışık ki okulumun bitmesini di öyle çok istiyorum ki ne yapıcam şaşırdım

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön