bizede ek sınav hakkı verin

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
mağdur

bizede ek sınav hakkı verin

Mesaj gönderen mağdur » 19 Ağu 2013, 06:38

7. dönemini başarı ile vermiş 180 kredisi olup mezuniyete 12 kredisi kalmış üç çocuk annesi bir öğrenciyim.Önceki yıllarda bu hak verilmişti ama bu sene krediye bakmıyorlar.Eylülde ben ve benim gibilere sınav hakkı vermezlerse çalıştığım işimden çıkarılacağım.Lütfen sesimiz olun ve bizlerde bu ek sınava girelim.SON 12 KREDİ.......

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Re: bizede ek sınav hakkı verin

Mesaj gönderen matias26 » 19 Ağu 2013, 06:47

8 dönem şartının kalkcağını düşünmüyorum maalesef şartlar da açıklandı bu saatten sonra bişiy değişmez bence.
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 19 Ağu 2013, 06:56

Çalıştığın iş yerinden neden çıkarılıyorsun? Açık lise üzerinden iddiaya mı girdiniz?
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 19 Ağu 2013, 15:32

sezgii yazdı:Çalıştığın iş yerinden neden çıkarılıyorsun? Açık lise üzerinden iddiaya mı girdiniz?
:D :D
Mezun / Genel Kültür Alanı

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 19 Ağu 2013, 15:54

sezgii yazdı:Çalıştığın iş yerinden neden çıkarılıyorsun? Açık lise üzerinden iddiaya mı girdiniz?
:mrgreen: :mrgreen: Bu güzel idi.
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

mağdur

Mesaj gönderen mağdur » 19 Ağu 2013, 18:36

hayır açık lise üzerinden iddiaya girmedik.önceden ortaokul mezunlarını alıyorlardı ama yönetmeliklerdeki değişiklikler sebebiyle lise mezuniyeti şartı aramaya başladılar bende ek sınava güvendiğim için eylülde mezun olabileceğimi söyledim fakat şimdi iş uzadı.aralıktaki sınavın sonucu ancak şubatta açıklanacak yani başka bir bahara kaldık :( :( :(

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 20 Ağu 2013, 04:10

mağdur yazdı:hayır açık lise üzerinden iddiaya girmedik.önceden ortaokul mezunlarını alıyorlardı ama yönetmeliklerdeki değişiklikler sebebiyle lise mezuniyeti şartı aramaya başladılar bende ek sınava güvendiğim için eylülde mezun olabileceğimi söyledim fakat şimdi iş uzadı.aralıktaki sınavın sonucu ancak şubatta açıklanacak yani başka bir bahara kaldık :( :( :(
mağdur gerçekten durumun zor ama hesapta hata yapmışın biliyosun 8 dönemden önce mezun etmiyorlar kimseyi senin adına üzüldüm inş geçici bi çözüm bulursun :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 20 Ağu 2013, 05:30

2 ek sınava girebilirsin belki araştır derim bir
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Muhammedkaya

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 20 Ağu 2013, 05:37

DELETED
En son Muhammedkaya tarafından 20 Ağu 2013, 23:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 20 Ağu 2013, 05:41

Muhammedkaya yazdı:Valla ben telefonda aradım sordum toplam dönemim 7 aol de okuduğum dönem 6 gözüküyordu.

Dediler ki olmaz. Bende yüz surat hacı murat diyerekten kapılarına gittim ek sınava yazılmak istiyorum bakar mısınız sistemden dedim.

Açtı bi baktı sınav harcı yatırılmamış yazıyordu. Gittim yatırdım geldim işlemleri yaptık iş yerime gittim sistemden giriş yaptım derslerimi de seçtim herşey yolunda yani. Bence uyarıları dikkate almayın arkadaşlar halk eğitimlere gidin yüz yüze irtibat kurun. Devlet memurları biraz bu işe önem vermiyor...

Buyrun
Resim

Resim
aynen bu durumda olan arkadaşların şanslarını bi denemeleri gerekir kaybedecekleri bi şey yok.
bir de kardeş iyi güzel de rumuzun zaten ad ve soyadın adını niye karaladın onu anlamadım ki :) :)
MEZUN

“Sınavlar” sayfasına dön