Muaf Olduğum Ders Tekrar Geldi

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Muhammedkaya

Muaf Olduğum Ders Tekrar Geldi

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 17 Eyl 2013, 05:45

Arkadaşlar bugün kayıt yenileme yaptım tekrar şuanda sistemde daha önce muaf dersler arasında gördüğüm matematik -1 dersi 6 kredi olarak tekrar zorunlu derslerim arasında gözüküyor.

Ayrıca matematik-2 de muaf değildim ama oda 4 kredi olmasına rağmen 6 kredi olarak gözüküyor :/

Nedir bu iş anlamadım anlayan varsa anlatabilir mi ?

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Re: Muaf Olduğum Ders Tekrar Geldi

Mesaj gönderen cemil.ksa » 17 Eyl 2013, 06:06

Neymiş bu ya herkes 'Muaf olduğum ders tekrar geldi' diyo. Bende yarın kayıt yenilicektim. Ankara sınavından sonra halledeyim bari de bu kaos ortamında yanmıyım bende ve Umarım eski haline döner dersleriniz koyar adama tekrar matematik sınavına girmek.

cakia
Çırak

Mesaj gönderen cakia » 17 Eyl 2013, 06:31

Bende araştırdım birazda herkezin sorunu aynı derste mat 1 ve 2 düzeltirler büyük ihtimalle sadece muaf olanlar değil normal geçenlerdede aynı problem var.Ortalık çok karıştı hakikaten

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 17 Eyl 2013, 07:55

Kayit yenileme olaylari yuzundei oluyo bu karisiklik
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Muhammedkaya

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 17 Eyl 2013, 14:56

Osman hoca'ya özelden sordum. Problem giderilmeye çalışılıyormuş şuanda çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Burhan1994
Acemi

Mesaj gönderen Burhan1994 » 17 Eyl 2013, 18:56

İnşallah Düzelir Kardeşim Bende Kayıt Yenilemeyi Sınavdan Sonra Yapıcam Son 22 Kredi İnşallah Bu Sınavda Biterde Bi Daha Uğraşmam Bişeyle :)

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 17 Eyl 2013, 19:54

serena yazdı:Kayit yenileme olaylari yuzundei oluyo bu karisiklik
cıks ek sınavların yüzünden :D
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Z.Krts
Acemi

Mesaj gönderen Z.Krts » 17 Eyl 2013, 22:04

Muhammedkaya yazdı:Arkadaşlar bugün kayıt yenileme yaptım tekrar şuanda sistemde daha önce muaf dersler arasında gördüğüm matematik -1 dersi 6 kredi olarak tekrar zorunlu derslerim arasında gözüküyor.

Ayrıca matematik-2 de muaf değildim ama oda 4 kredi olmasına rağmen 6 kredi olarak gözüküyor :/

Nedir bu iş anlamadım anlayan varsa anlatabilir mi ?

Sizin Muaf Olan Ders Gelmiş Geri.... Benim Geçtiğim Ders Geri Geldi... Matematik 1den Geçmiştim Ama Şimdi Zorunlularda... Anlamadım Gitti... Bu Dersten Yine mi Girecem Ben Yaaaa...
Geç Olsun Güç Olmasın Dedik Girdik Bir Yola... Rabbim Sen Yüzümüzü Kara Çıkartma...(Amin)

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön