Batıkent Ş.Evliyagil Ticaret Meslek Lisesi

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
CihadRap
Doktor

Batıkent Ş.Evliyagil Ticaret Meslek Lisesi

Mesaj gönderen CihadRap » 20 Eyl 2013, 20:40

Buraya gidenler var mı? Sanırım otogar'dan yenimahalle ye gideceğim oradan da metroyla direkt Batıkent'e geçeceğim.

Bende gurur elmas gibidir,Çizilmez.

mhav
Çırak

Re: Batıkent Ş.Evliyagil Ticaret Meslek Lisesi

Mesaj gönderen mhav » 21 Eyl 2013, 07:39

CihadRap yazdı:Buraya gidenler var mı? Sanırım otogar'dan yenimahalle ye gideceğim oradan da metroyla direkt Batıkent'e geçeceğim.
Otogardan Ankaray ile Kızılaya gidip oradan Metro ile doğrudan Batıkente geçsen daha kısa sürede varırsın, tavsiyem trafikten uzak durun.

lemeteque

Mesaj gönderen lemeteque » 21 Eyl 2013, 15:56

arkadaşlar sınav girş kağıdımı çıkarttırmak için öğrenci girişi yapamıyorum geçersiz giriş yaptınız diyor napıcam ben !

mhav
Çırak

Mesaj gönderen mhav » 22 Eyl 2013, 13:56

lemeteque yazdı:arkadaşlar sınav girş kağıdımı çıkarttırmak için öğrenci girişi yapamıyorum geçersiz giriş yaptınız diyor napıcam ben !
Google Crome'de bir ara problem vardı, sanırım şuanda problem yok.

CihadRap
Doktor

Mesaj gönderen CihadRap » 23 Eyl 2013, 21:35

mhav yazdı:
CihadRap yazdı:Buraya gidenler var mı? Sanırım otogar'dan yenimahalle ye gideceğim oradan da metroyla direkt Batıkent'e geçeceğim.
Otogardan Ankaray ile Kızılaya gidip oradan Metro ile doğrudan Batıkente geçsen daha kısa sürede varırsın, tavsiyem trafikten uzak durun.
Sabah saat 6'da otogardan çıkış yaptıgım ıcın trafiğe kalmadım :) servis varmış sağolsun götürdüler batıkent'e kadar.Ama dönerken senın dedıgın gıbı metro dan kızılay sonra ankaray ile otogar yaptım Seneye bir daha gidince daha rahat olacak sanırım :)

mhav
Çırak

Mesaj gönderen mhav » 24 Eyl 2013, 12:31

CihadRap yazdı:
mhav yazdı:
Sabah saat 6'da otogardan çıkış yaptıgım ıcın trafiğe kalmadım :) servis varmış sağolsun götürdüler batıkent'e kadar.Ama dönerken senın dedıgın gıbı metro dan kızılay sonra ankaray ile otogar yaptım Seneye bir daha gidince daha rahat olacak sanırım :)
İnşallah gerek olmaz :) Geçmiş olsun

CihadRap
Doktor

Mesaj gönderen CihadRap » 24 Eyl 2013, 20:25

İnşallah :) teşekkürler

“Sınavlar” sayfasına dön