SeLam ArkadaŞLar :)

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
zekalı kız
Çırak

Re: SeLam ArkadaŞLar :)

Mesaj gönderen zekalı kız » 22 Ara 2013, 02:38

rüfeyde yazdı:öncelikle liseyi bitirmek canım :) sonrasını sonra duşunurum diyorum cocuktan dolayı saglık bilgim baya var ama acıktan okuyacak saglık alanlarıda bır ışe yaramıyor şimdilik örgün okuma şansımda yok hiç bilmiyorum ne yaparım gönlümde olan hemşirelik veya anestezi idi ama onlarda örgün karışık yani durum :X
Bende katiplik veya gardiyanlik dusunuyorum kpss ye girecegim bu sene ama puan yuksek olmasi gerekiyo bide klavyeyi iyi kullanmak gerekiyo sen boyle bisey dusunsen :)

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 22 Ara 2013, 03:36

klavyem hızlıdır ama ben çalışmayı çok düşünemiyorum dedigim gibi çocuğum hastayken başkasına asla bırakamam örgün şansım olursa anestezi yada hemşirelik isterdim ama açıktan olursa ilahiyat veya edebiyat arasında gelgit deyim :)
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

zekalı kız
Çırak

Mesaj gönderen zekalı kız » 22 Ara 2013, 04:16

rüfeyde yazdı:klavyem hızlıdır ama ben çalışmayı çok düşünemiyorum dedigim gibi çocuğum hastayken başkasına asla bırakamam örgün şansım olursa anestezi yada hemşirelik isterdim ama açıktan olursa ilahiyat veya edebiyat arasında gelgit deyim :)
calismadan nasil olacak canim anlamadim

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 22 Ara 2013, 04:35

İş olark çalısmayı söyledim canım :)
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön