Akbil

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Honey
Çırak

Akbil

Mesaj gönderen Honey » 09 Kas 2013, 03:07

Ankara'da akbil uygulamasının başlayacağı söyleniyor. Öğrenci belgesi için ne yapmam gerekiyor bir bilginiz var mı?

Resim

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: Akbil

Mesaj gönderen kripton » 09 Kas 2013, 04:01

Halkeğitimden öğrenci belgesi alabilrisin
Resim

Kullanıcı avatarı
Honey
Çırak

Mesaj gönderen Honey » 10 Kas 2013, 03:35

kripton yazdı:Halkeğitimden öğrenci belgesi alabilrisin

Öğrenci belgesi için ne yapmam gerek vesikalık fotoğraf ve kimlik fotokopisi mi götürmeliyim sadece gerekli olan bunlar mı ? :shock:
Resim

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 10 Kas 2013, 05:46

Ben 2 Gün Önce Aldım Ankara Kartı mı. Önce Halkeğitim Merkezine Gidip Kimliğinizle Öğrenci Belgesini Alıyorsunuz. Ardından Yanınıza Bu Belgeyle Beraber Bir Adet Vesikalık Fotoğrafınızı Alarak Kızılay Metro Altı veya Beşevler Metro Altında Bulunan Yeni Açılan Kart İşlem Merkezinden Bu Belgeleri Vererek 5 TL Karşılığında Ankara Kartınızı Alabilirsiniz. Bu Kartı Ocak Ayına Kadar Paso Olarak Ocak Ayından İtibaren Akbil Olarak Kullanabileceksiniz. Bu Kartı Eğitim Hayatınızın Sonuna Kadar Herhangi Bir Yenileme Yapmadan ve Paso Bandrol Ücreti Ödemeden Kullanabileceksiniz. Yalnız Acele Edin 5 TL Meselesi Ocak Ayına Kadar Geçerli. Ocak Ayından İtibaren Bu Kartı Almak İsteyenler Kart Ücretine İlaven Bandrol Ücretide Ödeyecekler. Ocak Ayından İtibaren Bir Çok Noktada Doldurabileceğiz Kartlarımızı... Bu Sistem Daha İyi Oldu En Azından Her Yıl Paso Almak ve Bandrol Ücreti Dedikleri 25 TL yi Ödemek Zorunda Kalmayacağız.
"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

Vatanist

Mesaj gönderen Vatanist » 10 Kas 2013, 12:08

Honey yazdı:

Öğrenci belgesi için ne yapmam gerek vesikalık fotoğraf ve kimlik fotokopisi mi götürmeliyim sadece gerekli olan bunlar mı ? :shock:

13 ve üzeri dönemsen eğer hiç uğraşma 13 ve üzeri dönemler hiçbir şekilde öğrencilik haklarından faydalanamıyorlar

Kullanıcı avatarı
Honey
Çırak

Mesaj gönderen Honey » 13 Kas 2013, 00:10

Vatanist yazdı:
Honey yazdı:

13 ve üzeri dönemsen eğer hiç uğraşma 13 ve üzeri dönemler hiçbir şekilde öğrencilik haklarından faydalanamıyorlar

Yok Açık Öğretim Lisesinde okuduğum toplam dönem 5 veya 6 sanırım. Teşekkürler bilgilendirme için.
Resim

Kullanıcı avatarı
Honey
Çırak

Mesaj gönderen Honey » 13 Kas 2013, 00:12

canerimo yazdı:Ben 2 Gün Önce Aldım Ankara Kartı mı. Önce Halkeğitim Merkezine Gidip Kimliğinizle Öğrenci Belgesini Alıyorsunuz. Ardından Yanınıza Bu Belgeyle Beraber Bir Adet Vesikalık Fotoğrafınızı Alarak Kızılay Metro Altı veya Beşevler Metro Altında Bulunan Yeni Açılan Kart İşlem Merkezinden Bu Belgeleri Vererek 5 TL Karşılığında Ankara Kartınızı Alabilirsiniz. Bu Kartı Ocak Ayına Kadar Paso Olarak Ocak Ayından İtibaren Akbil Olarak Kullanabileceksiniz. Bu Kartı Eğitim Hayatınızın Sonuna Kadar Herhangi Bir Yenileme Yapmadan ve Paso Bandrol Ücreti Ödemeden Kullanabileceksiniz. Yalnız Acele Edin 5 TL Meselesi Ocak Ayına Kadar Geçerli. Ocak Ayından İtibaren Bu Kartı Almak İsteyenler Kart Ücretine İlaven Bandrol Ücretide Ödeyecekler. Ocak Ayından İtibaren Bir Çok Noktada Doldurabileceğiz Kartlarımızı... Bu Sistem Daha İyi Oldu En Azından Her Yıl Paso Almak ve Bandrol Ücreti Dedikleri 25 TL yi Ödemek Zorunda Kalmayacağız.
Bu sitede bugüne kadar aldığım en detaylı sağlıklı ve net bilgi buydu. Çok teşekkür ediyorum. En yakın zamanda alacağım. Elinize sağlık uğraştırdım.
Resim

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 16 Kas 2013, 02:55

Estağfirullah, Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu, Sormak İstediğiniz Birşey Olduğunda Eskisi Kadar Sık Giremesemde Buralardayım..
"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön