Sizi Açık liseye iten sebeb neydi ?

Herşey serbest...
RecCcer 37
Uzman

Re: Sizi Açık liseye iten sebeb neydi ?

Mesaj gönderen RecCcer 37 » 10 Oca 2014, 03:45

Ben keyfimden abi.Sabah kalkmak istemıyordum.Ama iyiki geçmişim.Nedeni daha çok ders yapıyorum.Okuldayken ders dinlemez eve gelince direk uyurdum.Derslerden ödevlerden sınavlardan nefret ederdım.Açık liseye geçince rahat rahat ders yapıyorum bütün zaman bana kalıyor.

MEZUN 29 HAZİRAN 2015

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 10 Oca 2014, 05:07

Ben de Turizm Otelcilik den atıldım.Turizm Otelcilik yaz tatillerinde otellere staja yollardı.Tabi ben bunu ilk kayıt olduğum zamanlarda bilmiyordum.
Otellerde çalışmakta benim işime gelmiyordu.Bu yüzden otele çalışmaya gitmedim.Gitmeyince meğer devamsızlık sayılıyormuş.Aslında 1 senede okulda kalmıştım.Staja gitmeyince de 2 sene devamsızlık sayıldı ve okuldan atıldım.

Şuan yazılmamın sebebi AOl bitince YGS ye girip eğer başarabilirsem Üniversiteye devam etmek.

murattt

Mesaj gönderen murattt » 10 Oca 2014, 06:58

pskolog yazdı:
murattt yazdı:gercekten birbirinden farkli yollardan gelerek. bu aciklisede kader birligi yapmisiz. İyikide yapmisiz
kader arkadaşı :D
evet :-)

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 12 Oca 2014, 19:08

Bir gün herkes açık liseli olacak :mrgreen: Yaşasın açık lise :D
Resim

erdem_ozogul
Acemi

Mesaj gönderen erdem_ozogul » 13 Oca 2014, 06:32

Ben cok yaramaz bi ogrenciydim lise 1 in ilk 15. Gununde ogretmenimle kavga edince tastiknagmeyi elime verdiler ben 2 yil gerizekali gibi dolandim ortalikta sonra acik lise geldi aklima 2 yil kaybettim ama zararin neresinden donersen kàrdir ...ama ogretmenle kavga ettigime pisman deilim bir cok arkadasim benden sonra ayni sebepten atildi yani sorun bende deilmis... Acik lise bence super bir egitim sistemi yalniz internet uzerinden ders videolari verilse bildigimiz gercek ogretmenlerin verdigi! tadindan yenmez ....
Aşk Acısımı? Sen hiç Halk eğitimde Sistemin açılmasını en arka sıradan izledinmi ??

“Serbest Kürsü” sayfasına dön