Alan seçmem gereklimi.

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
cagi

Alan seçmem gereklimi.

Mesaj gönderen cagi » 03 Oca 2014, 14:36

Aol'de "Alan yok" olarak okumaya devam etmekteyim. Şu an 61 kredim var, kalan derslerin hepsini versem dahi 192 kredi olmuyor. Alan seçmem mi gerek yoksa kredi toplamak için verdiğim derslere tekrar mı gireceğim anlamadım. Ve alan seçmesem dahi 102 kredi ile YGS'ye girebiliyormuyum. Bunlara ek olarak alan seçersem mi böyle devam edersem mi daha çabuk mezun olurum bir faydası var mı?

Aklımda çok soru var yardımcı olursanız sevinirim :? :? :? :?

Edit: Sınavlardan aldığım puan krediyi etkiliyor mu?

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Re: Alan seçmem gereklimi.

Mesaj gönderen emrah42 » 03 Oca 2014, 16:14

cagi yazdı:Aol'de "Alan yok" olarak okumaya devam etmekteyim. Şu an 61 kredim var, kalan derslerin hepsini versem dahi 192 kredi olmuyor. Alan seçmem mi gerek yoksa kredi toplamak için verdiğim derslere tekrar mı gireceğim anlamadım. Ve alan seçmesem dahi 102 kredi ile YGS'ye girebiliyormuyum. Bunlara ek olarak alan seçersem mi böyle devam edersem mi daha çabuk mezun olurum bir faydası var mı?

Aklımda çok soru var yardımcı olursanız sevinirim :? :? :? :?

Edit: Sınavlardan aldığım puan krediyi etkiliyor mu?

Alanlar kaldırıldı istesende seçemessin
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

cagi

Mesaj gönderen cagi » 04 Oca 2014, 00:41

Diğer sorularıma da bir cevap alabilirmiyim :/

Hayalgünes

Mesaj gönderen Hayalgünes » 04 Oca 2014, 01:28

cagi yazdı:Diğer sorularıma da bir cevap alabilirmiyim :/
Alansız daha çabuk biter okulun .. Alan seçme bu dönemden sonra kalkıcak... bildiğim kadarıyla 102 kredi ve üzeri ygs ye girebiliyo ama tam emin değilim... zorunlu derslerin bittiyse diğer derslerden seçip onlarla kredini yükseltebilirsin... notun krediye etkisi yok .. geçme notu alsan yeterli

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön