herşey kolay olacak

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Re: herşey kolay olacak

Mesaj gönderen Yasemin » 06 May 2008, 09:59

aklımdayken , alıntı yapmayı öğren "alıntı" ya basıp bir iki satır boşluk birakiyosun zor bişi deil... :!:

Take me to the deep oceans!

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 06 May 2008, 13:14

Yasemin yazdı:aklımdayken , alıntı yapmayı öğren "alıntı" ya basıp bir iki satır boşluk birakiyosun zor bişi deil... :!:
arkadaşım bilgisayar kullanmasını senden öğrenecek değilim. yeterinden fazla bilgim var bilgisayar konusunda, merak etme yani. takma kafana :mrgreen:
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

deniz
Uzman

Mesaj gönderen deniz » 06 May 2008, 13:35

arkadaşlar abartmayalım olan olmuş artık öyle yada böyle onlar geçmişte kaldı..bunu burda tartışmamın alemi yok bizim görevimiz derslerimize çalışıp sınavlara girmek..bu platformda tartışılacak konular değil
ikinizde gereksiz yere birbirinizi kırıyorsunuz lütfen sağduyulu olalım
burada bunları okumak beni üzüyor kendinize gelin amacımızın dışına çıkmayalım

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 06 May 2008, 16:31

karasimsek0277 yazdı:
Yasemin yazdı:aklımdayken , alıntı yapmayı öğren "alıntı" ya basıp bir iki satır boşluk birakiyosun zor bişi deil... :!:
arkadaşım bilgisayar kullanmasını senden öğrenecek değilim. yeterinden fazla bilgim var bilgisayar konusunda, merak etme yani. takma kafana :mrgreen:
1.ben senin arkadaşın değilim
2.sana bilgisayar hakkında bilgin yok diyen olmadi FORUMDA ALINTI YAPMAYI öğren demek sana bunu çağrıştırıyorsa o senin anlama kapasitene bağlı :mrgreen:
3.mümkünse alıntı yapma çünkü GERÇEKTEN rahatsız oluyorum :!: yapacaksan doğru düzgün yap ki anlayalim bilgisayar hakkında ne bildiklerini :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 06 May 2008, 16:37

Yasemin yazdı:
karasimsek0277 yazdı:
1.ben senin arkadaşın değilim
2.sana bilgisayar hakkında bilgin yok diyen olmadi FORUMDA ALINTI YAPMAYI öğren demek sana bunu çağrıştırıyorsa o senin anlama kapasitene bağlı :mrgreen:
3.mümkünse alıntı yapma çünkü GERÇEKTEN rahatsız oluyorum :!: yapacaksan doğru düzgün yap ki anlayalim bilgisayar hakkında ne bildiklerini :mrgreen:

biliyormusun yasemin, seninle muhattab olmak istemiyorum. ne yazarsan yaz, seni muhattab görmüyorum. iyi çalışmalar
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 06 May 2008, 21:07

heh şöyleee :mrgreen: isteyince oluyormuş demek ki :shock: :idea:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön