universiteye kayit!

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
zulfikarrr
Çırak

universiteye kayit!

Mesaj gönderen zulfikarrr » 09 Şub 2014, 19:42

s.a ben bu sene allah izin verirse 3. Donemin sonunda mezun olacagim.martta ygs ye girecegim.tercih edecegim bolumun kaydi eylulun basinda.aol 3. Donemin sonuclari ise eylulun sonuna dogru aciklanacak.benim sonuclarim aciklanmadan mezun olamayacagima gore kaydimi nasil yaptiracagim ? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
nemesis
Uzman

Re: universiteye kayit!

Mesaj gönderen nemesis » 09 Şub 2014, 19:48

zulfikarrr yazdı:s.a ben bu sene allah izin verirse 3. Donemin sonunda mezun olacagim.martta ygs ye girecegim.tercih edecegim bolumun kaydi eylulun basinda.aol 3. Donemin sonuclari ise eylulun sonuna dogru aciklanacak.benim sonuclarim aciklanmadan mezun olamayacagima gore kaydimi nasil yaptiracagim ? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

aynı durum bendede var zannedersem mazeretli kayıt olucağız

zulfikarrr
Çırak

Mesaj gönderen zulfikarrr » 09 Şub 2014, 20:03

mazeretli kayit nasil oluyor kardes bi aciklar misin?

Kullanıcı avatarı
nemesis
Uzman

Mesaj gönderen nemesis » 09 Şub 2014, 20:07

zulfikarrr yazdı:mazeretli kayit nasil oluyor kardes bi aciklar misin?

senin , anlayacağın bir dille: geç kayıt olacağız.

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 09 Şub 2014, 20:10

merak etmeyin aöl bu konuda çok anlayışlı yetiştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. 3. dönemden sora 2 ek sınav yapıp onları bile yetiştiriyorlar kayıtlara sen hayli hayli yetişirsin hiç merak etme. bende ek sınavla mezun olup kayıt olmuştum.

Kullanıcı avatarı
nemesis
Uzman

Mesaj gönderen nemesis » 09 Şub 2014, 20:30

gülbeyaz yazdı:merak etmeyin aöl bu konuda çok anlayışlı yetiştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. 3. dönemden sora 2 ek sınav yapıp onları bile yetiştiriyorlar kayıtlara sen hayli hayli yetişirsin hiç merak etme. bende ek sınavla mezun olup kayıt olmuştum.

bu sene farklı geçiyor geçen sene 3. dönem sınavı temmuzda olurken bu sene ağustosta oluyor sınavları biraz erkene alsalar kimsenin aklında böyle sorular olmayacak

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 09 Şub 2014, 20:34

nemesis yazdı:
gülbeyaz yazdı:merak etmeyin aöl bu konuda çok anlayışlı yetiştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. 3. dönemden sora 2 ek sınav yapıp onları bile yetiştiriyorlar kayıtlara sen hayli hayli yetişirsin hiç merak etme. bende ek sınavla mezun olup kayıt olmuştum.

bu sene farklı geçiyor geçen sene 3. dönem sınavı temmuzda olurken bu sene ağustosta oluyor sınavları biraz erkene alsalar kimsenin aklında böyle sorular olmayacak
sanırım bunun sebebi öğrenciler ramaznda sınavda zorlanmasınlar diyedir. ama mail falan atıp zorlanmayız dersniz erkene alabilrler.

zulfikarrr
Çırak

Mesaj gönderen zulfikarrr » 09 Şub 2014, 22:19

nemesis yazdı:
zulfikarrr yazdı:mazeretli kayit nasil oluyor kardes bi aciklar misin?

senin , anlayacağın bir dille: geç kayıt olacağız.
cok ozur dileyerek soruyorum gercekten hic bir fikrim yok bu konuda meb aradim ne olacagini suan bilmediklerini soylediler.gec kayit olmak diye bisiy oldugunu bilmiyordum.belli bi sure arasinda kayit olma zorunlugu yok mu bu okulun? Ayrica bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim.

zulfikarrr
Çırak

Mesaj gönderen zulfikarrr » 09 Şub 2014, 22:21

Umarim oyle olur.tabii sinavdan 1,5 ay sonra aciklanan sonuclar goz onunde bulundurulursa aol nin ne kadar anlayisli oldugu tartisilir.

zulfikarrr
Çırak

Mesaj gönderen zulfikarrr » 09 Şub 2014, 22:26

nemesis yazdı:

evet aynen.sinava giriyoruz.sonuclar 1,5 ay sonunda aciklaniyor.aciklandiktan sonra kayitti ders secmeydi sinava hazirlanma zamanimiz dahi olmuyor.bu benm aol de 2. Senem acikcasi aciktan lise okuyanlarin sonuc aciklama konusunda madur edildigini dusunuyorum.benim kaybedecek zamanim yok.kimseninde yoktur.sinav sonuclarinin kayitlardan sonra aciklanacagini ogrendigim an beynimde simsekler cakti.aradim aydinlatici hic bir cevap vermediler.bilemiyorum insaallah bi cozum yolu vardir bunun.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 10 Şub 2014, 04:55

bende 3. dönem sonucu mezun olcam sıkıntı yapmıyorum çünkü mezun olduğum da çıktı alıp kayıt yaptırabilcem...ağustosta sınavın olması iyi aslında ramazanda oruçla birlikte zor oluyordu aslında 2. dönem sınavı mayıs sonu deilde nisan ayında olsaydı daha iyidi :roll:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 03 Nis 2014, 08:01

ben de aynı durumdayım arkadaşlar 3. sınavla mezun olacaım inşallah ama üni kayıtları geçmiş olcak bi aksilik cıkıcak diye ödüm kopuyor boşuna bil yıl daha kaybetmesek bari yine aynı sınav strslerini yasamayalım. keşke erkene alınsa sınavlar ya da ek sınav yapsalar :( :( :( :( :(

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön