emrah42 lutfen hakkini helal et!

Herşey serbest...
zulfikarrr
Çırak

emrah42 lutfen hakkini helal et!

Mesaj gönderen zulfikarrr » 15 Mar 2014, 16:38

foruma ekledigin ders notlari sayesinde bitirdim tum sinavlarimi.hepsinden nerdeyse yuksek not aldim.Allah senden binlerce kez razi olsun.emek verip hazirladigin notlari bizlerle paylastin karsilik gozetmeksizin.bence bu buyuk fedakarlik.ne yapsakda hakkini odesek bilemiyorum.Rabbim gonlunden gecen tum hayirli dualarini kabul etsin.
Selametle

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Re: emrah42 lutfen hakkini helal et!

Mesaj gönderen emrah42 » 16 Mar 2014, 16:12

zulfikarrr yazdı:foruma ekledigin ders notlari sayesinde bitirdim tum sinavlarimi.hepsinden nerdeyse yuksek not aldim.Allah senden binlerce kez razi olsun.emek verip hazirladigin notlari bizlerle paylastin karsilik gozetmeksizin.bence bu buyuk fedakarlik.ne yapsakda hakkini odesek bilemiyorum.Rabbim gonlunden gecen tum hayirli dualarini kabul etsin.
Selametle

Ben herkezin mezun olmasını istiyorum ne hakkı olacak nasıl olsa zamanında kendim için not çıkarmışım bunları paylaşmadıktan sonra bu notları benim için degeri olmaz birde ben herkezin mezun olmasını istiyorum en önemlisi öyle bir devirde yaşıyoruz ki fabrikalar bünyesine temizlikçi dahi olsa ne mezunu oldugunu sorar olmuşlar bazı devlet daire ve resmi yerlerde insanların yaptıgı işe degilde ögrenim gördügü duruma göre maaş verilir olmuş kendi çocugumu dahi okula yazdırdıgım zaman ögretmenler dahi velilerin ögretim durumunu sorar oldular yani yaş kaç olursa olsun insanların en azından bir lise veya dışardan iki yıllık dahi olsa bir ünüverste bitirmeleri gerektigini düşünüyorum zaten herkez mezun olsun diye AÖL de genelde kitaptaki örneklerden veya geçmişte çıkan soruların benzerleri ve aynıları oldugunu farkettim bende böyle çalıştım ve bu notlarla herkezin faydalanmasını istedim ama kitapların hepsi olmasa dahi bazıları degişiyor içindeki konuları nederece degişir bilmiyorum burdan AÖL ye yeni yazılanlara biraz çalıştıktan sonra çok rahat bitireceklerine eminim bu arada tebrik ederim inşallah yakın bir zamanda güzel bir ünüverste kazanır okursun.
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

zulfikarrr
Çırak

Mesaj gönderen zulfikarrr » 16 Mar 2014, 19:48

insaallah kardesim cok tesekkur ederim.valla herkes senin gibi dusunmuyor maalesef.orgun ilahiyat okuyanlar ilitam okuyanlari hor goruyor.kiskanclik rekabet malesef diz boyu.herkes ne yazikki senin ve senin gibiler gibi oz verili degil.mutevazi bir insan olman da ayri takdir edilesi bir durum.bu iyiligin hayatta sana arti yonde geri donus yapacaktir.allah senden razi olsun.

Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen mavigöz » 16 Mar 2014, 21:56

emrah hakkaten hakkını helal et ya ben 2 dönem senin notlarınla hazırlandım sınavlara :)

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 17 Mar 2014, 01:25

emrah abi iyiki varsınn sen hakkını helal et gerçekten sen olmaasaydın halimiz nicce olurdu :D

beyzi
Uzman

Mesaj gönderen beyzi » 24 Mar 2014, 03:05

arkadaşlar çok haklı emrahk kardeş... benim de zamanında sana sorularım olmuştu. bıkmadan bizi bilgilendirdin çok saol hakkını helal et lütfen..

“Serbest Kürsü” sayfasına dön