SNV SONU PAYLAŞIMLARI

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
bayan hırslı
Acemi

Re: SNV SONU PAYLAŞIMLARI

Mesaj gönderen bayan hırslı » 18 May 2008, 17:07

Netdeki Türk edebiyatı snvdaki konuların aynı :(SİNİR OLMUŞ DURUMDAYIM :twisted: :twisted:

bir gün üniversiteli olucakmıyım aceba ?

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 18 May 2008, 17:50

Ben Tarih te kafayi yedim! :?: en başından beri de şüphe ediyodum ztn tarih 2 tarh 1 kitabinin kopyasi...1 kaç üniteyi cikarip tarih 2 kitabında toplamişlar...halbuki sinavda ki cikan sorularla alakasi yoktu ! :twisted: :evil:
Take me to the deep oceans!

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 18 May 2008, 19:49

Bazen müfredatlar benzerlik gösterebiliyor mesela tarih-3 teki konulardan bazıları inkılap tarihi-2 de de var.

deniz
Uzman

Mesaj gönderen deniz » 18 May 2008, 22:22

herkese geçmiş olsun arkadaşlar bir dönem daha geride kaldı mezun olmayı bekleyenler inşallah amaçlarına ulaşırlar ve diğer kader arkadaşlarım inşallah bizlerde mezun olma yolunda engele takılmayız ve notlarımız süper gelir :wink:
sorular zordu bende katılıyorum kafa karıştırıcıydı.18 dersten girdim beklediğimin aksine sayısal dersler daha kolay geldi bana sözel sorular biraz zordu sanki hele sanat tarihi eserler mimarlar heykeltraşlar ya o kadar şeyi nasıl bilelim.
birde bu sene dikkat ettiyseniz çok disiplinli bir sistem vardı ben üsküdarda girdim yardım falan hak getire :?
neyse genel anlamda iyiydi
allah emeklerimizi boşa çıkarmasın :roll:

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 18 May 2008, 23:13

Dediğin gibi deniz arkadaşım bir dönem daha geride kaldı.Sınavlar bitince benim üstümden baya bir yük kaldı walla :lol: Herkez inşallah istediği notları ve kredileri alır :) Baya bir disiplin uygalıdar bizde kimliki olmayanları sınava almayan hocalar mı desem sınavda öğrenciyle öğretemen arasında geçen tartışmalar bizde arada kalanlar bu şartlar altında soruları çözdük :lol: Herkese tekrardan geçmiş olsun bu da geçti :wink:

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 19 May 2008, 11:20

vala arkadaşlar bende hocayla tartışanlardan birisi oldum. bu arada sınav sinir bir şekilde geçti 1. oturumda.butun sınıflarda kamera vardı yani çok zorduu
BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

deniz
Uzman

Mesaj gönderen deniz » 19 May 2008, 13:39

neee kameramı :roll: bende bu öğretmenlere ne oldu diyorum bu saferkiler kitapçıktan soru bile çözmediler nasıl vakit geçirdiler şaşırdım :mrgreen: acabaa biz burda ulu orta konuştuk milli eğitimin kulağınamı gitti :?: hani 1 satten önce sınıftan çıkılmaz diye bir kural varya çıkmak isteyen öğrencilere öğrtmen 2 dakika var dedi herkes güldü :lol: öğretmen : size birşey olmaz ama biz yanarız dedi
şaşırdımmmmmmmm ne olduki acaba :?:

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 19 May 2008, 14:17

bizdede bu sınavda türban yasaktı. geçen dönem bişey demediler ama bu dönem baya sorun çıkarttılar. hatta kızın biri türbanını çıkartmadı ve sınava alınmadı
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

deniz
Uzman

Mesaj gönderen deniz » 19 May 2008, 17:09

türban konusunda baştan uyarmaları gerektiğini düşünüyorum yazık yani
diğer konularda böyle ciddiye alınmasına sevindim aslında bu dönem daha bir olması gereken gibiydi

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 19 May 2008, 18:36

deniz hep senin yüzünden oldu :twisted: forumda konuşturdun bizi :mrgreen: :mrgreen: özel msj diye birşey var ama :mrgreen: :shock: :shock: :shock: :?: :!: şaka bi yana bu dönem gerçekten çok titiz çalistilar kafani çevirsen hoca kartal gibi tepende :idea: çok bunalttılar ...birde karasimsek türban yasağı vardi demiş siz bizim sinifta olanlari görücektiniz?? neyse burada konusulacak konular değil bunlar.... :shock:

Kullanıcı avatarı
sehbal
Acemi

Mesaj gönderen sehbal » 20 May 2008, 02:32

Yasemin yazdı:
marinum yazdı:aslında kitabın dışında bir şey sormuyolar çalışınca olur bence.. çalışmaya fırsat bulursak :?
ben çaliştim ama kitaptan beklediğim gibi gelmedi daha kolay gelir diye tahmin ediyodum verdikleri örneklerde özellikle cok zorlandim...mesela karşına bi soru cikiyo "bu cümlede hangisi icin en doğrsunu diyebiliriz" altta birbirine benzer kurulmuş 4 örnek kolaysa bul bakalim :shock: birçok soruda bu yüzden zorlandim birbirine benzer cümleler kurup şaşırtıyolar öğrencileri?? hayir ne gerek var yanii?? ztn sözel de coşmuşlar :shock: hocaya gösterdim bu şıklarin hepsi ayni anlamda yanlışlık olmasin dedim?? bakti bi kaç dk oda cvp veremedi ... ben sadece kağıtlarin baskısın dan numaralarindan isim yanlışlıklarından sorumluyum dedi :twisted: :evil: :!: :?:

evet gercekten verılen sıklar cok yakındı birbirlerine insanın kafası karışıyordu tereddütle işaretledim sonuclar nasıl olcak Allah bilir :roll:
Resim

deniz
Uzman

Mesaj gönderen deniz » 20 May 2008, 10:40

Yasemin yazdı:deniz hep senin yüzünden oldu :twisted: forumda konuşturdun bizi :mrgreen: :mrgreen: özel msj diye birşey var ama :mrgreen: :shock: :shock: :shock: :?: :!: şaka bi yana bu dönem gerçekten çok titiz çalistilar kafani çevirsen hoca kartal gibi tepende :idea: çok bunalttılar ...birde karasimsek türban yasağı vardi demiş siz bizim sinifta olanlari görücektiniz?? neyse burada konusulacak konular değil bunlar.... :shock:
yasemin :evil: sus bakiim ben yazdıklarımı silmiştim hemen.ondan değilde başka bişeyler var öğrtemenlerle ilgili bizimle ilgili değil

sehbal dediğin gibi çok çalıştığıma rağmen tereddütte kaldığım şıklar oldu aklıma ilk geleni işeretlemekten yana oldum çağrışım yapmmıştır diye hayırlısı

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 20 May 2008, 11:11

ben sorularda mantığıma göre cevapladim :shock: bana hangi şık daha mantıklı geliyosa onu işaretledim..genelde mantığıma güvenip cevapladiğimda yanlış çıkıyodu hadi hayırlısı inş en fazla 4 dersten kalmişimdir :shock: :shock: 5 te olsa fena olmaz hani :mrgreen: bide salladiklarim tutuyomuş :shock: :shock: :shock: :!:

Not : gecen dönem mantık dersinden 40 almistim :shock: :shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 20 May 2008, 11:57

Öncelikle bende hepimize geçmiş olsun diyorum, arkadaşlar valla sorular bana zor geldi sadece diye düşünüyordum ama buradada bu konu tartışılmış, demek sorun bende diilmiş :D

Benm sınavım ii geçti 12 dersten sınava girdim bende, en çok zorlandığım dersler, milli güvenlik ve bilgi ve iletişim oldu bayağı zorlandım ya, gerisi güzeldi inş bide sonuçlar ii gelse inşallah hepimizin beklediği gibi bir sonuç gelir.

Coğrafya 2 bendede vardı ama benm kitabımla alakalıydı tüm sorular, arkadaşlar coğrafya 2 ders kitabının müfredatı değişmişti ve bayağı geç temin ettim o kitabı bende, elinizdeki kitapla alakasızdı diyenler acaba bunu biliyolarmıydı?
Türk edebiyatı kitap içerikleri de nette gösterildiği gibi benm bir sorunum olmadı tam kitapla alakalıydı konular.

Hepimize tekrar geçmiş olsun bir dönem daha geride kaldı, oh be rahatladım şu sınav bitince :lol:
'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

deniz
Uzman

Mesaj gönderen deniz » 20 May 2008, 12:54

Yasemin yazdı:ben sorularda mantığıma göre cevapladim :shock: bana hangi şık daha mantıklı geliyosa onu işaretledim..genelde mantığıma güvenip cevapladiğimda yanlış çıkıyodu hadi hayırlısı inş en fazla 4 dersten kalmişimdir :shock: :shock: 5 te olsa fena olmaz hani :mrgreen: bide salladiklarim tutuyomuş :shock: :shock: :shock: :!:

Not : gecen dönem mantık dersinden 40 almistim :shock: :shock: :shock: :shock:
:mrgreen: :mrgreen:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön