skandal istanbul bahçelievlerde kitap yok

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

skandal istanbul bahçelievlerde kitap yok

Mesaj gönderen ajlan45 » 10 Tem 2014, 09:21

Açıköğretimde skandal...yeni derslerim için kitap almaya gittim bu sabah, ve kitap kalmadığını söylediler ve gelmeyeceğini söylediler internetten kitabı çıkarıp çalışacakmışım.Kullanılan ifade KİTAPLAR SEÇİLDİ oldu,sanki karpuz satıyorlar,www.bimer.gov.tr şikayetimi bildirdim,bu ülkede kayıtlı ve harç ödeyen açıköğretim öğrenci sayısı belli değil mi? her öğrenci aynı kitaptan 2 tane almadığna göre nasıl kitap yok?

Türkiye Laik'tir Laik kalacak !!!

kredi 170 dönem 10

YELİZ
Doktor
İletişim:

Re: skandal istanbul bahçelievlerde kitap yok

Mesaj gönderen YELİZ » 10 Tem 2014, 10:29

Disiplinsizlik var ne oldugu belirsiz geçen sene ben kitapçıya yardım etmiştim kitapları açmasına rafa yerleştirmesine :D
        • İnsanların YAPAMAZSIN Dediklerini YAPMAK En Büyük Zevktir
          passion100.blogspot.com

erskng

Mesaj gönderen erskng » 10 Tem 2014, 12:46

Geçtiğimiz dönem bende aynı sorunu fatihde yaşamıştım,fakat daha sonra gittim bütün kitaplarımı Eyüp halk egitim merkezinden aldım.. sizlerde cevrenizde bulunan diğer halk egitim merkezlerinden kitaplarınızı temin edebilirsiniz.

YELİZ
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen YELİZ » 22 Eki 2014, 14:50

bu dönemde mi böyle ? bende yarın kitapları almaya gidecegim
        • İnsanların YAPAMAZSIN Dediklerini YAPMAK En Büyük Zevktir
          passion100.blogspot.com

Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen muratpek » 22 Eki 2014, 15:38

ajlan45 yazdı:Açıköğretimde skandal...yeni derslerim için kitap almaya gittim bu sabah, ve kitap kalmadığını söylediler ve gelmeyeceğini söylediler internetten kitabı çıkarıp çalışacakmışım.Kullanılan ifade KİTAPLAR SEÇİLDİ oldu,sanki karpuz satıyorlar,www.bimer.gov.tr şikayetimi bildirdim,bu ülkede kayıtlı ve harç ödeyen açıköğretim öğrenci sayısı belli değil mi? her öğrenci aynı kitaptan 2 tane almadığna göre nasıl kitap yok?
1 ek sınava giererken kitap almaya gittiğimde bendede öyle dediler gittim AÖL kitabından çalıştım , ve bence daha iyi oldu. kanımca bilgisayardan ders çalışmak daha zevkli
Ben istiyorum ki, neyse boşver zaten olmuyo.

burcu966
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burcu966 » 22 Eki 2014, 17:32

Kitap falan almayın burda emrah adlı arkadaşın notlarını çalışın kendiniz yazarak not alın geçmiş sınav sorularını nota çevirin yazarak çalışın 95in altında almasınız ne yapacaksınız kitabı :) :sandalye:

“Sınavlar” sayfasına dön