3.DÖNEM ÜNV KAYITLARI

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
betl38
Çırak

3.DÖNEM ÜNV KAYITLARI

Mesaj gönderen betl38 » 18 Tem 2014, 16:09

arkadaşlar ben bu senenin 2.döneminde aptal gibi andolu lisesinden acık liseye geçtim sınavlara girdim ancak ing 8 veremedim 3.dönem sınavlarına giricem yalnız sınav 22 eylülde açıklanıyor kredim tam ben nasıl ünv kayıt yaptırıcam tamam ek süre veriyolar ama ben eylülün başında ünv ne vericem arkadaşlar kafayı yemek üzereyim ne olur yardım edin!!

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Re: 3.DÖNEM ÜNV KAYITLARI

Mesaj gönderen cemil.ksa » 18 Tem 2014, 16:23

Kayıt dönemi geldiğinde kayıt yaptırıcağınız üniversitenin öğrenci işleri bölümüyle irtibata geçip durumunuzu aktarın. Onlar size ya dilekçe yazmanız gerektiğini söyleyecekler ya da bize verilen kayıt süresinin gelmesini beklememiz gerektiğini söyleyeceklerdir.

Hiç kendinizi üzmeyin bir şekilde kayıt olursunuz. Gönlünüz rahat bir şekilde İngilizce 8 dersine odaklanın. Kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: 3.DÖNEM ÜNV KAYITLARI

Mesaj gönderen Doçent » 18 Tem 2014, 17:36

benimde başımın belası ing8 bakalım inş bu sınavda kolay sorular gelirde mezun oluruz :24:
kayıt konusunda meb'ten yapılan açıklama aöl öğrencileri için kolaylık sağlanacağı o tarihlerde, bakalım bekliycez :sandalye:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön