Ek sınav tarihi?

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
IITRuSTII

Ek sınav tarihi?

Mesaj gönderen IITRuSTII » 13 Ağu 2014, 14:14

Ek sınav başvuru ve sınav tarihi hakkında bilgisi olan paylasabilirmi??

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Re: Ek sınav tarihi?

Mesaj gönderen cemil.ksa » 13 Ağu 2014, 16:45

Daha netlik kazanmadığı için ek sınav tarihi belli değil.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 14 Ağu 2014, 13:56

Ek sınav olacak ve muhtemelen Eylül ayının ilk veya ikinci haftası en geç yapılacak...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 14 Ağu 2014, 16:50

Merhabalar Emrah Bey size notlarınzıdan dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım . Ayrıca bir soru'da sormak istiyorum . Sizce kredi zorunluluğu vericekler mi dir ?
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 14 Ağu 2014, 18:28

Dersatatürk yazdı:Merhabalar Emrah Bey size notlarınzıdan dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım . Ayrıca bir soru'da sormak istiyorum . Sizce kredi zorunluluğu vericekler mi dir ?
Merhabalar, ders notlarını ben değil nick'lerimizin benzediği adaşım Emrah42 yayınlıyor. Ona teşekkürlerinizi iletmiş oldunuz. :)

Kredi şartı konusu duyuru yapılmadan bilinemez ama tahminimce bu sene de kredi şartı aramayacaklardır...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön