Üni Kayıt Hakkında

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
_paristanbul

Üni Kayıt Hakkında

Mesaj gönderen _paristanbul » 18 Ağu 2014, 15:53

Şimdi biz 3.dönem sınavlarıyla birlikte üniye yerleşip kayıtları kacırmış olacağız. Kasım ayına kadar kayıt olacağı söyleniyor tamam güzel.

O arada ek tercihler ve yerleşip kayıt olacaklar olacak. Sorum şu o arada biz kayıt yaptırmamış gözüküyor olacağız ve kayıt hakkımızı kullanmamış gözükücez. Peki ek tercihle yerleşen birisi bizim yerimizi alıyor olmayacak mı ?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: Üni Kayıt Hakkında

Mesaj gönderen Doçent » 18 Ağu 2014, 16:09

yanlışın var! 3. dnem sınavı sonuçları erken açıklanması dahilinde kayıt tarihine yetişiyor ayrıca MEB bu konuda gerekli yazışmaların yapıldığını açıkladı yani mağdur olmuycaz :43:

halk eğitimden alacağımız çıkma belgesiyle kayıt olabilcez bunu sıkıntı yapmayalım :sandalye:

şu sınavı atlatalım hayırlısıyla herşey güzel olcak :.yehuu:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

_paristanbul

Mesaj gönderen _paristanbul » 18 Ağu 2014, 19:30

Blueberry yazdı:yanlışın var! 3. dnem sınavı sonuçları erken açıklanması dahilinde kayıt tarihine yetişiyor ayrıca MEB bu konuda gerekli yazışmaların yapıldığını açıkladı yani mağdur olmuycaz :43:

halk eğitimden alacağımız çıkma belgesiyle kayıt olabilcez bunu sıkıntı yapmayalım :sandalye:

Teşekkürler. Peki ben ek salonda sınava gireceğim giriş belgemde okul adı falan yazmıyor. Sınav belgem ile "Sınav yürütme kuruluna" başvurmam gerektiği söylenmiş. Sınav yürütme kurulu Halk eğitim merkezi mi oluyor ?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 18 Ağu 2014, 20:16

_paristanbul yazdı:
Blueberry yazdı:yanlışın var! 3. dnem sınavı sonuçları erken açıklanması dahilinde kayıt tarihine yetişiyor ayrıca MEB bu konuda gerekli yazışmaların yapıldığını açıkladı yani mağdur olmuycaz :43:

Teşekkürler. Peki ben ek salonda sınava gireceğim giriş belgemde okul adı falan yazmıyor. Sınav belgem ile "Sınav yürütme kuruluna" başvurmam gerektiği söylenmiş. Sınav yürütme kurulu Halk eğitim merkezi mi oluyor ?
bilgim yok ama halk eğitime danışmanda fayda var seni yönlendirirler :26:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön