üniversite

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
serhatcan

üniversite

Mesaj gönderen serhatcan » 18 Ağu 2014, 16:24

arkadaşlar bu sene ygseye girip makul bir puan aldım ameliyathane hizmetleri kazandım.
fakat şuanda 132 kredim var 3. dönem sınavından 30 kredi alırım hiç sıkıntı değil ancak
ek sınavda 20 kredi kotası gibi bir uygulama var sanırım, olsun o sınavdanda 20 kredi alırım
ama yinede mezun olamıyorum. ben ygs öncesinden itibaren bütün sınavlardan 30 veya
28 ile geçtim , ve şuanda anlıyorum ki mezun olamıyorum . madem mezun olamıyordum full
çekmeme rağmen neden sistem beni bu şekilde mağdur etti neden beni saf dışı etmedi bu durumdan
ve mağdur etti. yani en azından tercih yapmazdım
bu sene büyük olasılıkla giremeyeceğim peki seneye ygs puanım düşer mi ? cevaplarınız ve
okuma zahmetinde bulunmanızdan dolayı çok teşşekür ederim şimdiden.
(eğitim sistemi baştan aşağı bir komedya) :oops:

Stifler
Acemi

Re: üniversite

Mesaj gönderen Stifler » 18 Ağu 2014, 16:50

Ek sınavda kredi sınırlaması daha belli değil çok öğrenci mağdur bana kalırsa kredi sınırlaması koymazlar. BİMER'e mail yaz.ardından AOL'ye mail yaz mağdur olmazsın.

serhatcan

Mesaj gönderen serhatcan » 18 Ağu 2014, 16:55

anladım...çok teşekkür ederim inaşALLAH dikkate alırlar . arkadaşlar mağdur olan herkez bunları yapsın ki bir talep olsun . ha birde ankarada özel sınav açıyorlarmış bazı yıllarda onun içinde mail atalım lütfen .

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 18 Ağu 2014, 20:21

2. ek sınav olursa bir şansın var eğer yapılırsa :26:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

_paristanbul

Mesaj gönderen _paristanbul » 20 Ağu 2014, 22:46

serhatcan yazdı:arkadaşlar bu sene ygseye girip makul bir puan aldım ameliyathane hizmetleri kazandım.
fakat şuanda 132 kredim var 3. dönem sınavından 30 kredi alırım hiç sıkıntı değil ancak
ek sınavda 20 kredi kotası gibi bir uygulama var sanırım, olsun o sınavdanda 20 kredi alırım
ama yinede mezun olamıyorum. ben ygs öncesinden itibaren bütün sınavlardan 30 veya
28 ile geçtim , ve şuanda anlıyorum ki mezun olamıyorum . madem mezun olamıyordum full
çekmeme rağmen neden sistem beni bu şekilde mağdur etti neden beni saf dışı etmedi bu durumdan
ve mağdur etti. yani en azından tercih yapmazdım
bu sene büyük olasılıkla giremeyeceğim peki seneye ygs puanım düşer mi ? cevaplarınız ve
okuma zahmetinde bulunmanızdan dolayı çok teşşekür ederim şimdiden.
(eğitim sistemi baştan aşağı bir komedya) :oops:

Eğitim sistemi gerçekten göçmüş burda.

Ben mezun durumundayken tekrar ögrenci aktif konuma geldim. Sebebi lise2de yaptıgım devamsızlık yüzünden kredimi düşürdüler ve şuan kredim 229 1 kredi için ek salonda 13 sınava giricem. Üniye yerleşmiş ve diploma için gün sayarken bunlar başıma geldi.

Sana gelince ygs'de üniye yerleştiğin için önümüzdeki yıl obp yari yariya düşer diyolar ama net bilgim yok. Diger soruların hakkında bir fikrim yok. Yolun acık olsun.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön