sivaslı ve açıkliseli olup üniye kayıt yptıramayan varmı

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

sivaslı ve açıkliseli olup üniye kayıt yptıramayan varmı

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 02 Eyl 2014, 11:46

Sivaslı olup ve üniversiteye kaydını yaptıran yada yaptıramayan varmı

Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır.
Maxwel

Yakzan
Uzman

Re: sivaslı ve açıkliseli olup üniye kayıt yptıramayan varmı

Mesaj gönderen Yakzan » 06 Eyl 2014, 21:42

Ben sivaslı değilim ama cumhuriyet üniversitesine kayıt yaptırdım. Senin kaydı yaptırmana engel olan nedir?
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)
Öğrencilik Durumu:Mezun
Diploma Notu:63,28

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 07 Eyl 2014, 09:42

Yakzan yazdı:Ben sivaslı değilim ama cumhuriyet üniversitesine kayıt yaptırdım. Senin kaydı yaptırmana engel olan nedir?
Suan.mezun.gozukmuyrm ve bnden diploma yada gecici mezuniyet belgesi istediler mezun.olmadigim.icin.kayitimi almadilar :-( siz nasil yaptirdiniz
Maxwel

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 08 Eyl 2014, 15:04

Ben mezun olalı kaç sene oldu o yüzden bir sıkıntı yoktu. Peki sen neden mezun olacağına dair bir kağıt getirmedin, bu arada kayırlar da zaten ayın 5'inde bitti.
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 08 Eyl 2014, 15:34

[quote="Yakzan"]Ben mezun olalı kaç sene oldu o yüzden bir sıkıntı yoktu. Peki sen neden mezun olacağına dair bir kağıt getirmedin, bu arada kayırlar da zaten ayın 5'inde bitti.[/quotg gõtürdum ama kabul etmediler ne yazik ki ve 7 kasima kdr kayiy hakkim var dedigim gibi diploma yada gecici belge istyrlar
Maxwel

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 16 Kas 2014, 23:32

yeşil gözlü yazdı:
Yakzan yazdı:Ben mezun olalı kaç sene oldu o yüzden bir sıkıntı yoktu. Peki sen neden mezun olacağına dair bir kağıt getirmedin, bu arada kayırlar da zaten ayın 5'inde bitti.[/quotg gõtürdum ama kabul etmediler ne yazik ki ve 7 kasima kdr kayiy hakkim var dedigim gibi diploma yada gecici belge istyrlar
Merhaba kaydını yaptırabildin mi? Yaptırdıysan zaten büyük ihtimal ek yerleştirme ile geçmişsindir. Umarım bir sorun olmamıştır.

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 17 Kas 2014, 02:05

Yakzan yazdı:
yeşil gözlü yazdı:
Yakzan yazdı:Ben mezun olalı kaç sene oldu o yüzden bir sıkıntı yoktu. Peki sen neden mezun olacağına dair bir kağıt getirmedin, bu arada kayırlar da zaten ayın 5'inde bitti.[/quotg gõtürdum ama kabul etmediler ne yazik ki ve 7 kasima kdr kayiy hakkim var dedigim gibi diploma yada gecici belge istyrlar
Merhaba kaydını yaptırabildin mi? Yaptırdıysan zaten büyük ihtimal ek yerleştirme ile geçmişsindir. Umarım bir sorun olmamıştır.
Merhaba :-) evt yaptirdim bayram sonra 8 ekimde cikma belgesini aldim ve kayit oldum hic bir sorun olmadan ve hmen o gun drslere girdim ek tercihlere kalmdim yani onlarla baslamdim ve ayrica tesekkur ederim ilgilendiginiz icin :-) :-)
Maxwel

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 17 Kas 2014, 02:19

Rica ederim. Erkenden kayıt yaptırabilmene sevindim. Ek yerleştirme ile gelen arkadaşlar derslere geç katıldıkları için vizede sıkıntı çıkabiliyor. Sizin böyle bir probleminiz olmayacak o zaman.

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 17 Kas 2014, 11:51

Yakzan yazdı:Rica ederim. Erkenden kayıt yaptırabilmene sevindim. Ek yerleştirme ile gelen arkadaşlar derslere geç katıldıkları için vizede sıkıntı çıkabiliyor. Sizin böyle bir probleminiz olmayacak o zaman.
Tesekkur edeim aslinda. E ylulde baslamdgim icin derslerin sonuna yetistim okula baslyalli 1 bucuk ay kdr oldu ekten gelenlerle ayni gibiyim bn den. 1 hfta sonra gibi gldiler onlar derslrim cok agir degil o yuzdn suan bi sıkınti yasamdm
Maxwel

“Sınavlar” sayfasına dön