MAÖL neden mezun olamıyorum?

hsynbrgz
Çırak

MAÖL neden mezun olamıyorum?

Mesaj gönderen hsynbrgz » 17 Eyl 2014, 03:02

Merhaba arkadaşlar kredilerim fazlasıyla tam toplam dönemim 18 zorunlu dersimde yok yinede mezun olamıyorum sistemdeki yüzyüze egitim derslerinden devamsızlıktan ve düşük not tan kaldıgım dersleri meb yürürlükten kaldırdı fakat yüzyüze egitim aldıgım okul "Programlama Temelleri 2" dersini almamışsın diyor bu ders zorunlu değil sistemdeki "yüzyüze egitim dersleri"kısmındada görünmüyor ne yapmam gerekiyor ?
Resim

Resim

Resim

emrahk
Onursal Üye

Re: MAÖL neden mezun olamıyorum?

Mesaj gönderen emrahk » 17 Eyl 2014, 12:20

Merhaba, "Programlama Temelleri 2" dersi şuan okutuluyor mu? Eğer hala müfredatta ise o dersi de vermen gerekiyor mezuniyet için. Peki Eylül'ün ilk haftası yapılan "yüz yüze eğitim ek sınavı"na katılmadın mı o ders için?..
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

hsynbrgz
Çırak

Mesaj gönderen hsynbrgz » 17 Eyl 2014, 19:48

O dersin sınavına girmeyi denedim okul o dersi alıp başarısız olsaydın girebilirdin fakat sen hiç almamışsın diyor evet okutuluyor.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 17 Eyl 2014, 19:58

Çok kötü bir durum olmuş bu. Haklılar, bir dersin ek sınavına girmen için o derse kayıt olman ve listede adın görünmesi gerekiyor. Sonra devam etmesen de ek sınavda girebiliyorsun. Şimdi o ders için ikinci dönem okula gidip eğitim alman gerekecek...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

hsynbrgz
Çırak

Mesaj gönderen hsynbrgz » 17 Eyl 2014, 22:42

bu ders zorunlu değilmiş mezuniyet için kesin başarmak zorundamıyım?

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 18 Eyl 2014, 11:26

Seçmeli ders olsa da okulun o dersi veriyorsa geçmen gerekiyor. Yine de MEB 147 hattını arayıp sorabilirsin...

Mustafa Kemal Atatürk

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön