Herkesin Mezuniyet İncelemesi Bitti mi Arkadaşlar ?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
BazenOlmaz

Herkesin Mezuniyet İncelemesi Bitti mi Arkadaşlar ?

Mesaj gönderen BazenOlmaz » 24 Eyl 2014, 16:59

Herkesin Mezuniyet İncelemesi Bitti mi Arkadaşlar ? Ben Hala Mezuniyet İncelemesindeyim.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: Herkesin Mezuniyet İncelemesi Bitti mi Arkadaşlar ?

Mesaj gönderen Doçent » 24 Eyl 2014, 18:08

çoğu kişinin bitti :26: dosyan ankaraya ulaşmış mı?
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

BazenOlmaz

Mesaj gönderen BazenOlmaz » 24 Eyl 2014, 18:20

Blueberry yazdı:çoğu kişinin bitti :26: dosyan ankaraya ulaşmış mı?
Ulaşmış Olması Lazım Ya 1 Hafta Oldu Göndereli Geçen Perşembe Gönderildi Aradım İnceleniyor Dediler Bugün Onaylanmazsa Yarın Onaylanır Dediler Pek Umudum Yok Üniversite Kaydımı Yapmam Lazım Cuma Gününe Kadar İngilizce Muafiyet Sınavına Giremicem Yoksa Zaten Başka Bi Muafiyet Sınavını Kaçırdım 1 Haftadır Başıma Ağrılar Girmeye Başladı Stresten. =(

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 24 Eyl 2014, 18:26

BazenOlmaz yazdı:
Ulaşmış Olması Lazım Ya 1 Hafta Oldu Göndereli Geçen Perşembe Gönderildi Aradım İnceleniyor Dediler Bugün Onaylanmazsa Yarın Onaylanır Dediler Pek Umudum Yok Üniversite Kaydımı Yapmam Lazım Cuma Gününe Kadar İngilizce Muafiyet Sınavına Giremicem Yoksa Zaten Başka Bi Muafiyet Sınavını Kaçırdım 1 Haftadır Başıma Ağrılar Girmeye Başladı Stresten. =(

bizim salı gönderildi pazartesi açıklandı seninki geç kalmış biraz bir iki güne açıklanır...
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

BazenOlmaz

Mesaj gönderen BazenOlmaz » 24 Eyl 2014, 18:32

Blueberry yazdı:
BazenOlmaz yazdı:

bizim salı gönderildi pazartesi açıklandı seninki geç kalmış biraz bir iki güne açıklanır...
ALLAH Razı Olsun Sağol Ablacım. :)

Eksik Bi Belge Yoktur İNŞAALLAH..

AMİN YARABBİM ECMAİN İNŞAALLAH.. :)

Irmak7

Mesaj gönderen Irmak7 » 24 Eyl 2014, 18:58

Arkadaşım bende senin gibiydim bugün ankaraya faks çektim durumumu anlatan 2 saat sürdü sürmedi mezun durumuna geçtim şu an halk eğitime çıkma belgemi almaya geldim

BazenOlmaz

Mesaj gönderen BazenOlmaz » 24 Eyl 2014, 19:54

Irmak7 yazdı:Arkadaşım bende senin gibiydim bugün ankaraya faks çektim durumumu anlatan 2 saat sürdü sürmedi mezun durumuna geçtim şu an halk eğitime çıkma belgemi almaya geldim
Yardımınız Çok Teşekkürler Rabbim Razı Olsun AMİN YARABBİM ECMAİN İNŞAALLAH.. :)

Nasıl Bi Faks Çektiniz Bana Yardımcı Olur musunuz Rica Etsem Yani Gönderdiğiniz Bi Yazıdan Bana Bi Örnek Yazar mısınız Bende Gidim Aynı Şekilde Bi Yerden Faks Çektirim Cuma'ya O Sınava Yetişmem Lazım Birde Ben Meslek Lisesiyim Mesleki Açık Öğretim Maol'a mı Faks Çekmem Gerekiyor Aol' amı ? Yardımınızı Bekliyorum Kadeşim.

ordabiadamvar
Çırak

Mesaj gönderen ordabiadamvar » 24 Eyl 2014, 20:41

Ya merhabalar. Antalyada oturuyorum ben kimseden yardım alamıyorum kafayı yiyeceğim!! Mezuniyet incelemesinde gözüküyor her gün. Çarşamba oldu hala tık yok, yarın ne yapılması gerekiyorsa ben de yapmak istiyorum. Ne yapıcaz Ankaraya faks mı çekicez? Nedir durum? 147 de meşgul çalıyor sürekli beni çıldırtacaklar ya!

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön