mezuniyet incelemesi HEM

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
derun-i
Yardımcı Asistan

mezuniyet incelemesi HEM

Mesaj gönderen derun-i » 08 Eki 2014, 15:56

arkadaşlar ben bugun halk egitime gittim bana suan sistemimiz kapalı ankaradan yazı gelmisse dosyalarınız gonderilmiştir bekliceksin dedi. hiç bir şey bilmiyolar kafayı yicem ne zaman mezun durumuna gelirim?

sem1h2612
Acemi

Re: mezuniyet incelemesi HEM

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 16:08

hocam hata ekranı şeklinde mi mezuniyet incelemesinde yazıyor yoksa direkt normal şekilde mi?aynı sorun bende de var bugün halk eğitime gittim siz sadece bekliyceksiniz diyorlar adamlar hiçbi şey den anlamıyor sınav sonuçlarını bile göremedim daha

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 08 Eki 2014, 16:19

sem1h2612 yazdı:hocam hata ekranı şeklinde mi mezuniyet incelemesinde yazıyor yoksa direkt normal şekilde mi?aynı sorun bende de var bugün halk eğitime gittim siz sadece bekliyceksiniz diyorlar adamlar hiçbi şey den anlamıyor sınav sonuçlarını bile göremedim daha
hata ekranı şeklinde değil normal sisteme giriyorum ögrencilik durumunda mezuniyet incelemesinde olan öğrenci yazıyor

sem1h2612
Acemi

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 16:21

derun-i yazdı:
sem1h2612 yazdı:hocam hata ekranı şeklinde mi mezuniyet incelemesinde yazıyor yoksa direkt normal şekilde mi?aynı sorun bende de var bugün halk eğitime gittim siz sadece bekliyceksiniz diyorlar adamlar hiçbi şey den anlamıyor sınav sonuçlarını bile göremedim daha
hata ekranı şeklinde değil normal sisteme giriyorum ögrencilik durumunda mezuniyet incelemesinde olan öğrenci yazıyor
anladım valla kasıma kadar bekliyicez mecbur HEM ilgilenmiyor adamlar sonuçların açıklandığını bile bilmiyor tam bi cevap alamıyosun

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 08 Eki 2014, 16:26

sem1h2612 yazdı:
derun-i yazdı:
anladım valla kasıma kadar bekliyicez mecbur HEM ilgilenmiyor adamlar sonuçların açıklandığını bile bilmiyor tam bi cevap alamıyosun
neden kasıma kadar beklicez ki, ? baska bi yolu yok mu bunun arayabilcegimiz bi numara falan ? 147 yi aradım arıza mı ne varmıs. mezun olduk üüni kazandık fakat hala kayıt yaptıramıyoruz millet ders secti sınavlar baslıcak biz 2. donem kayıt oluruz heralde

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 08 Eki 2014, 16:28

FORUMDA YETKİLİ BİRİ BİZE BİLGİ VEREBİLİR Mİ LÜTFEN?

sem1h2612
Acemi

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 16:43

usta o konuda haklısın ama herkes farklı bi şey diyor 147yi aradım belgeleri götürmeniz lazım falan diyo neyi götürcem diyorum kem küm ediyo net bi cevap vermiyorlar şunu şuraya götür mezun olursun falan demiyorlar yoruma dayalı konuşuyolar :D ondan kasıma kadar bekliyicez mecbur eğer mezun duruma gelmezsek ona göre bi şeyler yapmak lazım adamlar bekleyin diyor yapcak bi şey yok

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 08 Eki 2014, 17:11

Arkadaşlar, sizin götürebileceğiniz bir belge varsa zaten sizi ararlar ve talep ederler. Mesela bazıları ilkokul diploması ile yazılıyor ama aslı kayıp oluyor. Bu kişilerden diplomanın aslını talep ediyorlar. Sizler muhtemelen tasdikname ile kaydoldunuz ve eksik belge götürmemişsinizdir.

HEM, kayıt dosyanızı yollamıştır Ankara'ya; elleri mahkum çünkü. Çok dert etmeyin, sıkıntı varsa sizi bilgilendirirler. Henüz yeni bitti bayram tatili, bu hafta olursa olur, olmazsa haftaya "mezun" duruma gelirsiniz...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön