mezunummmmmm

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
derun-i
Yardımcı Asistan

mezunummmmmm

Mesaj gönderen derun-i » 24 Eki 2014, 00:21

Arkadaşlar sonunda bitti bugun cıkma belgemi de aldım gittim üni kaydımı yaptırdım :):):) cok mutluyum herkese nasip olur ins. cok tesekkür ediyorum sorularımı cevapladınız yardımcı oldunuz :)

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: mezunummmmmm

Mesaj gönderen Doçent » 24 Eki 2014, 02:14

derun-i yazdı:Arkadaşlar sonunda bitti bugun cıkma belgemi de aldım gittim üni kaydımı yaptırdım :):):) cok mutluyum herkese nasip olur ins. cok tesekkür ediyorum sorularımı cevapladınız yardımcı oldunuz :)

helee şükürr :28: hayırlı olsun :nazarlik:

az daha kalcaktın başımıza :tipik:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

epidoras
Uzman Doktor

Mesaj gönderen epidoras » 24 Eki 2014, 02:55

derun-i yazdı:Arkadaşlar sonunda bitti bugun cıkma belgemi de aldım gittim üni kaydımı yaptırdım :):):) cok mutluyum herkese nasip olur ins. cok tesekkür ediyorum sorularımı cevapladınız yardımcı oldunuz :)
Tebrik ederim
:gozkırkma:
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 24 Eki 2014, 02:59

Blueberry yazdı:

helee şükürr :28: hayırlı olsun :nazarlik:

az daha kalcaktın başımıza :tipik:
valla ya daha neler neler oldu cıkıs yaptıgım lisede kaydım kalmıs orda gözüküyorum hem den cıkma belgesi alamıyordum gittim liseye cıngar cıkardım ankarayı aradılar falan. onların hatası sonucta. neyse bu sabah aradılar düzeltmişler ben de cıkma belgesini aldım yaptrdım kaydımı. teşekkür ederim hersey icin :):):):):)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Eki 2014, 12:23

Sonunda "mezun" yazısını gördün demek. Tebrikler... :.yehuu:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön