Ders notları hakkında.

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
mustafadokk
Asistan
İletişim:

Ders notları hakkında.

Mesaj gönderen mustafadokk » 28 Ara 2014, 20:36

Arkadaşlar bu siteden her dersten ders notlarına ulaşabilirsiniz diploma puanını merak edenlerde burdan bakabilir. özellikle mezun olmadan YGS ye girecek arkadaşlarım çok merak ediyordur bizim diploma puanlarımız nasıl eklenecek diye bu siteden bakabilirsiniz.

NOT : Site bana ait degildir Yöneticiler bunu reklam olarak görmesin sadece yararlı bi site diye paylaşma geregi duydum . Daha önceki ders notları paylaşımlarımında silinmesi yüzünden söyleme geregi duydum.

Admin edit:
1. Belirttiğiniz sitede bahsi geçen diploma notu hesaplama programı çalışmadığı gibi, hesaplama yöntemi de yanlıştır. Örgün eğitim veren Lise ve Açık Lisede, Diploma notu ağırlıklı haftalık ders saatleri ortalamasına göre hesaplanmaktadır. Her dersin ağırlık notu haftalık ders saatine göre değişmektedir. Diploma notunuzu hesaplamak için buraya tıklayınız.
2. Daha önce paylaştığınız linkler, telif hakları ihlali sebebiyle silinmiştir. Bu konuda linkini verdiğiniz sitede de, ders notu ve videolarda telif hakları ihlali yapılmaktadır. Bu tür paylaşımların tekrarı durumunda siteden süresiz uzaklaştırılacaksınız.

Resim

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Re: Ders notları ve Diploma Puanı Hesaplama.

Mesaj gönderen rüfeyde » 28 Ara 2014, 20:46

bir iki arkadaşa senin yüklediğin ders notlarını gönderdim silinince dosyalar mustafa hakkını helal et :22:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen mustafadokk » 28 Ara 2014, 20:51

helal olsun :) ne mutlu bana yararım olduysa

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 28 Ara 2014, 20:57

Allah razı olsun :11:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 28 Ara 2014, 21:01

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM ÇOK YARADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM :utanma:
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Ara 2014, 21:27

mustafadokk yazdı:NOT : Site bana ait degildir Yöneticiler bunu reklam olarak görmesin sadece yararlı bi site diye paylaşma geregi duydum . Daha önceki ders notları paylaşımlarımında silinmesi yüzünden söyleme geregi duydum.
Paylaşımın için teşekkürler. Sanırım bir yanlış anlaşılma var, site yönetimi asla ders notu içerikli mesajları silmez. Geçenlerde sistemsel bir sorun nedeniyle site 3 günlük veri kaybı yaşadı. Dolayısıyla sen ve diğer tüm arkadaşların iletileri silinmiş oldu.

Biz, ders notlarının paylaşımı konusunda herkesi teşvik ediyoruz, sizlerin paylaşımlarıyla birçok arkadaşımız sınavlarda başarı sağlıyor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen mustafadokk » 28 Ara 2014, 21:47

emrahk yazdı:
mustafadokk yazdı:NOT : Site bana ait degildir Yöneticiler bunu reklam olarak görmesin sadece yararlı bi site diye paylaşma geregi duydum . Daha önceki ders notları paylaşımlarımında silinmesi yüzünden söyleme geregi duydum.
Paylaşımın için teşekkürler. Sanırım bir yanlış anlaşılma var, site yönetimi asla ders notu içerikli mesajları silmez. Geçenlerde sistemsel bir sorun nedeniyle site 3 günlük veri kaybı yaşadı. Dolayısıyla sen ve diğer tüm arkadaşların iletileri silinmiş oldu.

Biz, ders notlarının paylaşımı konusunda herkesi teşvik ediyoruz, sizlerin paylaşımlarıyla birçok arkadaşımız sınavlarda başarı sağlıyor...
emrah kardeş dün arşiv paylaşmıştım . adminden mesaj geldi telif hakkı nedeniyle konu silindi gibisinden o paylaştıgım konu için çok ugraşmıştım her türlü bilgi vardı içinde sanal dersane, yararlı linkler ,ders notları arşivi, bune benzer şeyleri paylaşmıştım herkes için çok yararlı oldugunu düşünüyordum . telif hakkına gelincede sanmıyordum bi sıkıntı çıkaracagını .

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 28 Ara 2014, 21:50

mustafadokk yazdı:
emrahk yazdı:

emrah kardeş dün arşiv paylaşmıştım . adminden mesaj geldi telif hakkı nedeniyle konu silindi gibisinden o paylaştıgım konu için çok ugraşmıştım her türlü bilgi vardı içinde sanal dersane, yararlı linkler ,ders notları arşivi, bune benzer şeyleri paylaşmıştım herkes için çok yararlı oldugunu düşünüyordum . telif hakkına gelincede sanmıyordum bi sıkıntı çıkaracagını .
Bu onların elinde olan birşey değil ki.Paylaşmış olduğunuz telif haklarını ihlal ediyorsa paylaşamazsınız.Çünkü bunlar genellikle ücretli alınıp daha sonra ücretsiz olarak dağıtılmış verilerdir.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Ara 2014, 21:53

Bu durumu bilmiyorum. Hakları saklı içerik paylaşımlarında telif sorunu çıkabilir, adminimiz o yüzden kaldırmıştır. Bu bizim siteye özgü bir durum değil, her site bu kurallara uymak durumunda...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen mustafadokk » 28 Ara 2014, 22:03

haklısınız.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 29 Ara 2014, 08:30

mustafadokk yazdı:
emrahk yazdı:

bende ders notu içerikli bir siteyi imza bölümüne ekledim admin kaldırddı.

Edit: Belirtiğiniz sitede açık lise ürünleri pazarlanmaktadır. Reklam içerikli ve Telif haklarını ihlal eden her türlü paylaşım yasaktır. Öğrencilerin hazırladığı yada telif haklarını ihlal etmeyen paylaşımlar serbesttir. Bu tür paylaşımların şikayeti söz konusu olduğunda, çok ağır yaptırımları vardır. Tekrarı durumunda siteden süresiz uzaklaştırılırsınız. (Site Admin)

“Kitaplar” sayfasına dön