ygs başvuru hakkında

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
virgin
Acemi

ygs başvuru hakkında

Mesaj gönderen virgin » 12 Oca 2015, 14:41

ben 2014 ygs için başvuru yaptığımda henüz mezun olmamıştım. ek sınavlarda mezun oldum ve bu sene tekrar ygs ye gireceğim. diplomamı aldım. tekrar okula gitmem gerekiyor mu yoksa ben kendim başvuru mu yapabilir miyim ? bir de giderken yanımda neler götürmeliyim yardımcı olabilir misiniz ?

İYİLER İLK GÖRÜŞTE TANINMAZ

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: ygs başvuru hakkında

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 12 Oca 2015, 15:40

virgin yazdı:ben 2014 ygs için başvuru yaptığımda henüz mezun olmamıştım. ek sınavlarda mezun oldum ve bu sene tekrar ygs ye gireceğim. diplomamı aldım. tekrar okula gitmem gerekiyor mu yoksa ben kendim başvuru mu yapabilir miyim ? bir de giderken yanımda neler götürmeliyim yardımcı olabilir misiniz ?
hangi okuldan mezun olduysan oraya gideceksin ve ben YGS için başvuru yapacam de
kimliğini götür ama resim güncel olması lazım

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 12 Oca 2015, 15:44

açıkliseden mezun olduysan halk eğitime gidip YGSye girecem de onlar sana bi kağıt verecekler onu ve kimliğini alıp ösym ye (ünilerde oluyor) gidip kayıt yapacaksın o kadar

virgin
Acemi

Mesaj gönderen virgin » 12 Oca 2015, 15:46

htc-directioner yazdı:
virgin yazdı:ben 2014 ygs için başvuru yaptığımda henüz mezun olmamıştım. ek sınavlarda mezun oldum ve bu sene tekrar ygs ye gireceğim. diplomamı aldım. tekrar okula gitmem gerekiyor mu yoksa ben kendim başvuru mu yapabilir miyim ? bir de giderken yanımda neler götürmeliyim yardımcı olabilir misiniz ?
hangi okuldan mezun olduysan oraya gideceksin ve ben YGS için başvuru yapacam de

açık öğretimden mezun oldum ben . geçen sene ygs ye girdiğimde henüz mezun değildim . şuan mezun olarak sınava gireceğim.

merak ettiğim konu geçen sene sınava girenler internet üzerinden başvuru yapabiliyormuş ama sanırım benim bilgiler de değişiklik yapmam gerekiyor ve bu nedenle okula tekrar gitmem gerek. ama benim internet üzerinden bunu yapabilme imkanım var mı onu merak ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 12 Oca 2015, 15:48

virgin yazdı:
htc-directioner yazdı:

açık öğretimden mezun oldum ben . geçen sene ygs ye girdiğimde henüz mezun değildim . şuan mezun olarak sınava gireceğim.

merak ettiğim konu geçen sene sınava girenler internet üzerinden başvuru yapabiliyormuş ama sanırım benim bilgiler de değişiklik yapmam gerekiyor ve bu nedenle okula tekrar gitmem gerek. ama benim internet üzerinden bunu yapabilme imkanım var mı onu merak ediyorum.
haa onu bilmiyorum ama merak etme burdan yanıt bulursun
ama okuluna gitmen daha iyi olur

virgin
Acemi

Mesaj gönderen virgin » 12 Oca 2015, 15:50

[/quote]
ama okuluna gitmen daha iyi olur[/quote]

peki çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 12 Oca 2015, 15:51

virgin yazdı:
ama okuluna gitmen daha iyi olur[/quote]

peki çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.[/quote]
rica ederim :gozkırkma:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 12 Oca 2015, 16:50

ÖSYM'nin aday işlemleri sistemindeki diploma notun ile, elindeki diplomanda yazan farklı ise, diploman ve bir adet fotokopisiyle herhangi bir Anadolu lisesine gidip diploma notunu güncelleştirir ve başvurunu da aynı anda yapabilirsin. Eğer, ÖSYM'deki diploma notu ile farklı değilse, kendin evden de başvurunu yapabilirsin tabi ki...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön