Sorun Edebiyat-8

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Sorun Edebiyat-8

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 May 2015, 23:23

Arkadaşlar, çıkmış sorulara çalışırken bişey farkettim; 3-4 Ocak sınavında Türk Edebiyatı-8 ve Seçmeli Türk Edebiyatı-8 soruları çok farklı, kitapta olmayan bilgilerden sormuşlar, hiç bilmediğim alakasız bilgilerdi, kitapta gerçekten yoktu... 8-10 yanlışım çıkıyor yaa :23: Ama 3-4 Ocak sınavından önceki sınav sorularında 2-3 yanlış çıkıyor.
3-4 Ocak sınavında hiç kitaptan sorulmamış, bu haksızlık, ya ben eğer o sınavda Edebiyat-8'e girseydim ve 8-10 yanlış yapsaydım varya çıldırırdım yaa olmazki ama... :sopa:
Orda çıkanlar kitapta yoktu ben baktım yok... :isyan: Ne yapacam yaa, kitaplar değiştide benim haberim mi yok..! :o
Bilen varsa söylesin... :?

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Re: Sorun Edebiyat-8

Mesaj gönderen rüfeyde » 23 May 2015, 13:37

hyr cnm değişmedi gecen dönem hep böyleydi edebiyat 7 de cok değişikti sans artık umarım kolay sorarlar bu dönem cunku cok zordayım eneste hasta calısamıyorum ancak 4 senenın sorularına baktım ve daha 4 ders duruyor ne yapıcam hic bilmiyorum
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Sorun Edebiyat-8

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 23 May 2015, 14:17

rüfeyde yazdı:hyr cnm değişmedi gecen dönem hep böyleydi edebiyat 7 de cok değişikti sans artık umarım kolay sorarlar bu dönem cunku cok zordayım eneste hasta calısamıyorum ancak 4 senenın sorularına baktım ve daha 4 ders duruyor ne yapıcam hic bilmiyorum
Geçmiş olsun, bol bol şifa diliyorum Salih Enes'e.... :nazarlik: :nazarlik: :nazarlik:

Bu dönemde geçen dönem gibi sorarlarsa yandık, sorulardaki bazı eser ve yazarlar kitapta yoktu.
Ablam az kalmış, moralini bozma :29: Hakkımızda hayırlısı olsun İnşallah :12:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön