Mezun yazsısı ne zaman yazar?

Kullanıcı avatarı
nail
Yardımcı Uzman

Mezun yazsısı ne zaman yazar?

Mesaj gönderen nail » 05 Tem 2015, 20:52

Mezuniyet incelemesinde olan öğrenci olarak görünüyorum, yarın üniversite tercihleri var ve tercih yapacağım ne zaman mezun yazısı yazar. Bilgisi olan var mı?

Resim

Mesleki açık lise / Muhasebe Finansman / Ortak seçmeli ders kalmadı mezun, staj bekliyorum / Dönem 8

Solan renkleri boyamakta o boyasız boyacı

Ö.Asaf

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Mezun yazsısı ne zaman yazar?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 05 Tem 2015, 20:55

Ben de 2-3 üç gün ''mezuniyet incelemesi'' yazdı ondan sonra ''mezun'' yazıyor... Sen de bekle bir kaç güne yazar merak etme incelemedesin daha.. :26:

Kullanıcı avatarı
nail
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen nail » 05 Tem 2015, 20:57

Köylü Kızı yazdı:Ben de 2-3 üç gün ''mezuniyet incelemesi'' yazdı ondan sonra ''mezun'' yazıyor... Sen de bekle bir kaç güne yazar merak etme incelemedesin daha.. :26:
Bende bir buçuk iki haftadır böyle ama inşallah üniversite kayıtlarına kadar hallolur.. sitresli bir durum :)
Mesleki açık lise / Muhasebe Finansman / Ortak seçmeli ders kalmadı mezun, staj bekliyorum / Dönem 8

Solan renkleri boyamakta o boyasız boyacı

Ö.Asaf

hsynbrgz
Çırak

Mesaj gönderen hsynbrgz » 06 Tem 2015, 01:47

nail yazdı:
Köylü Kızı yazdı:Ben de 2-3 üç gün ''mezuniyet incelemesi'' yazdı ondan sonra ''mezun'' yazıyor... Sen de bekle bir kaç güne yazar merak etme incelemedesin daha.. :26:
Bende bir buçuk iki haftadır böyle ama inşallah üniversite kayıtlarına kadar hallolur.. sitresli bir durum :)
Haline şükret 60 kredi fazlam var daha mezuniyet incelemesi bile yazmiyor

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön