Mesleki AÖL tecil yardım edin lütfen :(

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
koderap

Mesleki AÖL tecil yardım edin lütfen :(

Mesaj gönderen koderap » 24 Tem 2015, 14:38

Mesleki açıköğretim lisesi öğrencisiyim. Sistemde yüzyüze eğitimi tamamladı gözüküyorum ama kredi için girilen sınavlarda sorumlu derslerim var ve diploma alamıyorum bu yüzden. Yaşım 21 geçen sene tecil ettirmiştim ve tecilim 31.12.2015'te son buluyor.

Yüz yüze eğitimim bitti ve sadece kredi sınavlarına girmem gerekiyor. Askerliğimi yine tecil ettirme gibi bir durumum varmı ?.

Gerekirse :
AOL'de Okuduğu Dönem : 7
MAÖL Toplam Dönem : 12 gözüküyor

Bu 19 dönem mi demek yoksa 7 dönem okudum 5 dönemimmi kaldı demek.

5 dönemim kaldıysa 2 sene tecil ettirme gibi bir durummu doğuyor lütfen yardım edin bana Allah şimdiden Razı olsun herkesten .

Kullanıcı avatarı
power6
Uzman
İletişim:

Re: Mesleki AÖL tecil yardım edin lütfen :(

Mesaj gönderen power6 » 24 Tem 2015, 22:12

biraz araştırma yapıp sorununuza cevap bulmaya çalıştım, bir kaç cevap buldum ama sorumluluk almak istemem ciddi bir konu sonuçta, siz ALO 147 hattını arayıp sorununuzu iletin.
Mezun

koderap

Re: Mesleki AÖL tecil yardım edin lütfen :(

Mesaj gönderen koderap » 26 Tem 2015, 00:33

power6 yazdı:biraz araştırma yapıp sorununuza cevap bulmaya çalıştım, bir kaç cevap buldum ama sorumluluk almak istemem ciddi bir konu sonuçta, siz ALO 147 hattını arayıp sorununuzu iletin.

Aradım bir belge alıp götürmemi istediler oradaki görevlinin insiyatifine kalmış

“Askerlik Tecili” sayfasına dön