Maol en az kac yilda biter?

Kullanıcı avatarı
Border

Maol en az kac yilda biter?

Mesaj gönderen Border » 26 Tem 2015, 22:58

Arkadaslar meraba. Aolde okuyorum üniversite dusunuyorum ve aolden maole gecmeye karar verdim fakat bir sorun var bildigim kadariyla aolden maole gecmek icin yuz yuze egitimden en az 3 sene okumaya tabi tutuluyor (bir, bir bucuk sene sonra mezun olabilirim) illa 3 senede mi biterebilirim maolu? Buna cok moralim bozuldu ya. Yardim ederseniz sevinirim. Buarada araniza yeni katildim.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Maol en az kac yilda biter?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 26 Tem 2015, 23:23

Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz. bitirmeye az kalmış zaten neden maolye geçmek istiyorsunuz bence aölde kalın, ha YGS için geçecem diyorsanız aölden de YGSye çok iyi çalışabilirsiniz, dershaneler de kapatılmayacakmış gdin dershaneye çalışın daha iyi

Kullanıcı avatarı
Border

Mesaj gönderen Border » 26 Tem 2015, 23:26

Köylü Kızı yazdı:Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz. bitirmeye az kalmış zaten neden maolye geçmek istiyorsunuz bence aölde kalın, ha YGS için geçecem diyorsanız aölden de YGSye çok iyi çalışabilirsiniz, dershaneler de kapatılmayacakmış gdin dershaneye çalışın daha iyi
Dershaneye gitme gibi bi durumum yok :/ ygs gozumu korkutuyor acikcasi

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 26 Tem 2015, 23:31

Border yazdı:
Köylü Kızı yazdı:Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz. bitirmeye az kalmış zaten neden maolye geçmek istiyorsunuz bence aölde kalın, ha YGS için geçecem diyorsanız aölden de YGSye çok iyi çalışabilirsiniz, dershaneler de kapatılmayacakmış gdin dershaneye çalışın daha iyi
Bende Dershaneye gitmeyecem, evde çalışıyorum, ders videoları, bi sürü YGS hazırlık kitapları alıyorum ve çalışıyorum, YGSden korkmanıza gerek yok, siz bir hedef koyun, haylinizin peşinden koşun yapma isteğiniz olsun ve en önemlisi yapacağınıza inanın gerçekten korku falan kalmıyor yapabilirsiniz bunu gerçekten isteyin :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
Border

Mesaj gönderen Border » 26 Tem 2015, 23:39

:(
Köylü Kızı yazdı:
Border yazdı:
Bende Dershaneye gitmeyecem, evde çalışıyorum, ders videoları, bi sürü YGS hazırlık kitapları alıyorum ve çalışıyorum, YGSden korkmanıza gerek yok, siz bir hedef koyun, haylinizin peşinden koşun yapma isteğiniz olsun ve en önemlisi yapacağınıza inanın gerçekten korku falan kalmıyor yapabilirsiniz bunu gerçekten isteyin :gozkırkma:
Ah aah o kadar cok istiyorum ki geldim 24 yasima. Kendi cabamla aolu tamamlamaya calistim bende ama iste ygs falan gozumu inanilmaz korkutuyor yani simdi bu kadar az kalmisken maole gecip zorunlu 3 seneyse cok uzulurum

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 26 Tem 2015, 23:43

Ben Maol bilmiyorum ama genede riske girmeyin. Yaşınızda da bişey yok bende 22 yaşındayım ne olacak bence daha iyi böylesi.
YGS için biraz araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum istediğiniz bölüm için de araştırma yapın, YGS hazırlık kitaplaı alın çalışmaya şimdiden başlayın, ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi olur.

Kullanıcı avatarı
Border

Mesaj gönderen Border » 26 Tem 2015, 23:52

Bakalim 3 seneyse kesin. Ygs hazirlanmaya baslarim :ders:

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön