Derslerimi doğrumu seçtim ?

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Menthol
Çırak

Derslerimi doğrumu seçtim ?

Mesaj gönderen Menthol » 04 Kas 2015, 18:46

Merhabalar, derslerimi doğrumu seçtim acaba ?

Önceki dönem derslerim: http://i.hizliresim.com/25q6XO.jpg

Yeni seçtiğim dersler: http://i.hizliresim.com/7Pdalm.jpg

Derslerimi halk eğitim merkezinin yanındaki kırtasiyede seçtim yardımcı oldular. Fakat önceki dönem seçmeli ders almışım ve bu dönem seçmeli dersim yok ve olmamasına rağmen toplam 35 krediye eşit anlamadım bu olayı. Bir de yabancı dil ingilizce dersini seçmek istedim fakat kırtasiyedekiler gerek yok gibisinden bir şeyler söylediler o yüzden sizlere soruyorum ingilizce seçmeme gerek varmı ben soruları yapabileceğime inanıyorum. Listede gözükmesede sınavda yabancı dil sorularını cevaplayabilirmiyim ?

Teşekkür ederim. :)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Derslerimi doğrumu seçtim ?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 Kas 2015, 19:34

İngilizce zorunlu olarak gözüküyorsa seçin ama gerek yoksa seçmeyin zaten seçtiklerinizin hepsi zorunlu ve vermek zorunda olduğunuz dersler, sonraki dönem isterseniz İngilizceyi seçersiniz... :gozkırkma:

Menthol
Çırak

Mesaj gönderen Menthol » 04 Kas 2015, 19:46

Köylü Kızı yazdı:İngilizce zorunlu olarak gözüküyorsa seçin ama gerek yoksa seçmeyin zaten seçtiklerinizin hepsi zorunlu ve vermek zorunda olduğunuz dersler, sonraki dönem isterseniz İngilizceyi seçersiniz... :gozkırkma:
Evet bahsettiğiniz gibi yabancı dil dahil bir çok zorunlu dersim var anladığım kadarıyla bu dersleri bir sonraki dönem seçerek verebilirim doğrumudur ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 Kas 2015, 21:30

Menthol yazdı:
Köylü Kızı yazdı:İngilizce zorunlu olarak gözüküyorsa seçin ama gerek yoksa seçmeyin zaten seçtiklerinizin hepsi zorunlu ve vermek zorunda olduğunuz dersler, sonraki dönem isterseniz İngilizceyi seçersiniz... :gozkırkma:
Evet bahsettiğiniz gibi yabancı dil dahil bir çok zorunlu dersim var anladığım kadarıyla bu dersleri bir sonraki dönem seçerek verebilirim doğrumudur ?
Evet bir sonraki dönem seçebilirisiniz... :26:

r@m@z@n
Yardımcı Uzman
İletişim:

Mesaj gönderen r@m@z@n » 05 Kas 2015, 01:47

ingilizceye nasıl çalışacağız ya kitapda bişey yokki

“Kitaplar” sayfasına dön