Cinler :O

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Cinler :O

Mesaj gönderen Yasemin » 31 Tem 2008, 12:01

geçenler de oluyo bu :P gece çok geç yattım tmm mı 3 veya 4 tü sanırım tam bilgisayari kapattim yatmaya gidicem (heryer karanlık bu arada sadece salonun gece lambası ışıtıyo evi) herneyse yatmadan önce kapı kitlimi değil mi diye kontrol edim derken kapının arkasından bi kedi sesi duydum :shock: yavru kedi apartman da oturuyoruz ve dış kapıda kendiliğinden kapanıyo :shock: yani içeri kedi girmesi imkansız :shock: :shock: kapıyı açmakta tereddüt kaldım önce... :? sonra aman nolucak ya dedim açtım kapıyı bide ne göriyim :!: :?: :!: :!: :?: :!: kedi ama ne kadar büyük olduğunu tahmin bile edemezsiniz ancak gördüğünüz halisülasyonlarda olur :evil: neredeyse dizlerime geliyo hayatım da gördüğüm en büyük kediydi o simsiyatı bide beynim den kaynar su boşaldı sanki kapıyı hizla bi kapattım kapayış o kapayış gerisini hatırlamiyom :D

sizden de bekliyom duyduğunuz yaşadığınız hiç fark etmez anlatın bayılırım ben bu tür hikayelere :mrgreen:

Take me to the deep oceans!

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Re: Cinler :O

Mesaj gönderen Yasemin » 31 Tem 2008, 17:22

mezarlıkta , ıssız yerlerde , mağaralarda , ormanlarda oluyo çevremde duyduğum buna benzer bi sürü hikaye var :!: benim ki %100 halisülasyondu kafamda yarattığım şeyleri gerçek kılan aslında kişinin ta kendisiyim duyduğum ses bile gerçek olmayabilir :mrgreen:

suskun hikayeni paylaştığın için tşkler :wink: bende bi arkadaşımın başından gecen olayı anlaticam :wink: ilham verdin :mrgreen: bu olay adana da oluyo arkadaşın ismini vererek anlatiyim ki anlamak ta zorluk çekmeyin.Sevilay ın oturduğu evin yaklaşık 1km uzağında bi okul var ve bu okulun 50 yıl kadar bi süre önce mezarlık olduğu söyleniyo ve orada yaşayan insanlar da şu hikaye yi ağzından düşürmüyolar gelin - damat hikayesi..ağızlarından düşürmemelerinin sebebi geceleri okuldan ağlama seslerinin gelmesi 1 kişinin başından geçiyo 2 3 4 derken her ağıza dolanıyo..hikaye şu : 2 çift tam evlenecekleri gece trafik kazasında ölüyolar ve hergece okuldan ağlama sesleri duyuluyo..sevilay , ablası ve kuzenleri bi akşam okulun önünde voleybol oynamaya gidiyolar akşam bile değil üstelik yaz akşamı 6 7 gibi işte ..okulun bahçesinde oynuyolar sonra okulun hademesi bunlari kovuyo bunlarda kapının dışında oturuyolar hava karariyo saat 9 sulari , bunların annesi geliyo kuzenlerini eve götürüyo sevilay ve ablası gelmiyo bi süre daha oturup o gelin damat hikayesini anlatiyolar acaba ne yapıyolardir şimdi felan fıstık gibi başlıyolar konuşmaya..okulun olduğu yerde en yakın mahalleye yarım kilo metre uzaklıkta ıssız bi bölgede yani etrafında araba bile nadir geçiyo (o saatlerde) sonra bi araba geliyo içinden damatla gelin çıkıyo sevilayla ablası şokta :!: korkudan tir tir titriyolar damatla gelin arabadan çıkıyolar okulun arka tarafından dolaşarak okulun bahçesine giriyolar sevilay ve ablası okulun duvarının arkasından bunları uzaktan seyrediyo kaçamiyolar çünki yanlarına geleceklerinde korkuyolar 2 si kas katı kesiliyo nefes almakta bile zorlanıyolar.. sonra gelinden ağlama sesleri geliyo ama nasıl bi ağlama desem yankılı bi ağlama çok garip bi ses diyodu arkadaş..sonra bu ikisi arabaya binip uzaklaşıyolar okuldan sevilayla ablası da eve gidiyo.. :roll:

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 31 Tem 2008, 18:11

:roll: :roll: :( :oops: :| :roll: :roll:
dicek bişi yok gibi
ne diim... :?
bizim başımıza gelmesin bare

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 31 Tem 2008, 20:12

suskun62 yazdı:yasemin sen şizofrensin galiba
:?:
:shock:
:roll:
:|
aaaaaaaaaaaaaaa söyledii şeye bak nerden çıkartırsın böle şeyleri hayret
:mrgreen:

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 31 Tem 2008, 22:04

şizofrenin ne anlama geldiğini biliyorumm :x
banada biraz atmış gibi gelmişti de neyse...
madem böle bi konu açılmiş arkadaşlar anılarını paylaşacaklar warsa
ltfn en az sewiyede sallayalım :mrgreen:
yaşanmış hayret werici hikayeler de war yazan warsa onları paylaşsın
bölesi pek bi uçuk olmuş
inanasi gelmio insanın :D

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 01 Ağu 2008, 01:48

bu yaşta ne şizofreni ya?? dalga mi geçiyosun sen? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hiç güleceğim yoktu :mrgreen: şizofrenler yaşı geçmiş insanlarda görülür 40 - 50 yaş üstü bu tür şeylere halisülasyon deniyor bilmem daha önce duydun mu ne anlama geldiğini? :?: :twisted: :evil: kafanda bi takım düşünceleri kurup sonra onları varmış gibi yaşıyosun...bazen rüya ile gerçeği bile karıştıranlar var bu tür halisülasyonlar yüzünden...kafana bazı şeyleri çok takınca oluyor :evil: inanamiyorum hala şizofren misin? dediğine :mrgreen: hahahahha :mrgreen: :mrgreen:

atmiştim :@ hiç diz boyunda kedi mi olur ya? alemsiniz :shock: düşünsene öyle bişeyi gecenin 4 dünde gördüğümü %100 kafayi yerdim... düşünmesi bile ürpertiyor.. :shock: ama ikinci anlattığım doğruydu :!:

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 01 Ağu 2008, 07:10

biraz daha usturuplu at hiç deilse
hayır söylediklerin ne korkunş ne hayret werici
düpedüz saçma
bare düzgün hikayeler yazın
nelerle uğraşıyon kızım yaa durduk yere nie şimdi saçmalama gerği duyuyonki
bi alemsin haaaaaa :)
acayipsin yaaaaaa :|

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 01 Ağu 2008, 11:48

forumu hareketlerindirmek için attım :( bu tür konularda atınca çok zevkli oluyo ama :shock: inandırıcı gelmedi mi hikayem? :shock: bu anlattığım da neki..bizim alt komşumuz evde insan yarısı gördüğünü iddia ediyo .... :shock: :!: :o

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 01 Ağu 2008, 11:59

Yasemin yazdı:forumu hareketlerindirmek için attım :( bu tür konularda atınca çok zevkli oluyo ama :shock: inandırıcı gelmedi mi hikayem? :shock: bu anlattığım da neki..bizim alt komşumuz evde insan yarısı gördüğünü iddia ediyo .... :shock: :!: :o
daha iisi olabilirdi :mrgreen:
hayal gücünü geliştirmen lazım
kitap okumanı tawsiye ediyorum :lol:
ne diim yaa
ALLAH iyiliğinizi wersin emiiiiiiiii :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 01 Ağu 2008, 15:06

bi tane sen anlat da seni dinleyelim ozaman :evil: bayan çok bilmiş :evil: :evil:

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 01 Ağu 2008, 19:14

walla ben sizin gibi hayalperest deilim
alınmayın kusura bakmayın
:mrgreen: :mrgreen:
isteen yazar we ben istemiom :lol:

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 01 Ağu 2008, 19:46

yazmak istemiyosan yorum yapma o halde :mrgreen: ki yazmadan öte eleştiri yapıyosun sen de yazda bi 2 satır görelim ne kadar kitap okuduğunu haksızmıyım :mrgreen: ben üsteki yazdığımı 5dk bile düşünmeden gönderdim üstelik.. şimdide hayalperest olduk iyimi :mrgreen: ukala :evil:

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 01 Ağu 2008, 20:00

Yasemin yazdı:yazmak istemiyosan yorum yapma o halde :mrgreen: ki yazmadan öte eleştiri yapıyosun sen de yazda bi 2 satır görelim ne kadar kitap okuduğunu haksızmıyım :mrgreen: ben üsteki yazdığımı 5dk bile düşünmeden gönderdim üstelik.. şimdide hayalperest olduk iyimi :mrgreen: ukala :evil:
yanliş anlaşılıyorum heralde :mrgreen:
öncelikle ukala sensin
madem böle bi konu açılmış yorum yazmak serbest olmalı
ama daha fazla uğraşmıcam sizinle inanki
siz kurun kurun yazın
bende okur gülerim :lol:
ne yaparsanız yapın yaa :x

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 01 Ağu 2008, 20:37

azra yazdı:
Yasemin yazdı:yazmak istemiyosan yorum yapma o halde :mrgreen: ki yazmadan öte eleştiri yapıyosun sen de yazda bi 2 satır görelim ne kadar kitap okuduğunu haksızmıyım :mrgreen: ben üsteki yazdığımı 5dk bile düşünmeden gönderdim üstelik.. şimdide hayalperest olduk iyimi :mrgreen: ukala :evil:
yanliş anlaşılıyorum heralde :mrgreen:
öncelikle ukala sensin
madem böle bi konu açılmış yorum yazmak serbest olmalı
ama daha fazla uğraşmıcam sizinle inanki
siz kurun kurun yazın
bende okur gülerim :lol:
ne yaparsanız yapın yaa :x
ben bunun gibi bi çok forumlarda takıldım bi konu açılıyosa elbette yorum yapicaksin.. ama sen yorum yapmiyosun "spam" yapiyosun bilmem anlata bildim mi? gereksiz msj gönderiyosun yani ukala ukala konuşup milleti soğutuyosun forumdan..herneyse aptalca bi konu yüzünden kimsenin kalbini kırmak istemiyorum hade bye...

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 01 Ağu 2008, 21:01

arkadaşlar benim vaktim olsaydı şimdi oyle bir olayı anlatacaktımki bakalım gece uyuyabiliyormusunuzzzzzzzzzzzzzz :twisted:
ama en kısa zamanda vakit buldugumda siz sevgili arkadaşlarıma anlatırım :twisted:
NOT:ama benim anlatacaklarımın hepsi gerçekkkkkkk :shock:
BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

“Serbest Kürsü” sayfasına dön