TECİL EDECEKLER BU YAŞADIĞIM OLAYI BİR OKUSUNLAR!

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
koderap

TECİL EDECEKLER BU YAŞADIĞIM OLAYI BİR OKUSUNLAR!

Mesaj gönderen koderap » 07 Oca 2016, 21:16

Arkadaşlar sakın ola kesin 29 yaşına kadar tecil vesaire oluyor diye etrafta dolanmayın bir an önce bitirin kredilerinizi, Başımdan taze gecen bu olayı sizlerle paylaşıyorum bir mağdur olarak bu olay ADAPAZARI ASKERLiK ŞUBESiNDE YAŞANMIŞTIR, Adapazarında olan ve diğer illerdeki kardeşler muhakkak dikkate alsınlar lütfen yanmasın başınız! Kesinlikle uydurma değildir

Gectigimiz pazartesi günü askerlik şubesine tecil yenilemeye gittim herşey normal memur 1 sene tecilimi yaptı, Onay imzası icin arkada bir odaya yönlendirildim oradaki görevli bayan memur '' Sana tecil yapılmaz sen birde 2014 yılında tecil almışsın bu kanunsuz bir işlem olmuş gel benimle'' dedi ve 1 sene tecil yapan memurun yanına gittik sebepler bahaneler ortaya atıldı, Bana sundukları sebep ise sadece 1 dönem kayıt yenileme yapmadığımdan dolayı oldu ( ben insan değilim zaten annem hastanelerde sürünürken ona refakat etmek benim günahımdı sadece kayıt yapamadım o yüzden ya ondan dolayı tek hatam bu ) Sizlere kayıt yaptığım dönemleri şimdi atıyorum bakın detaya bir anlayacaksınız

2011 - 1 SAĞLAM
2011 - 2 SAĞLAM
2012 - 1 SAĞLAM
2012 - 2 SAĞLAM
2013 - 1 SAĞLAM
2013 - 2 SAĞLAM
2014 - 2 SAĞLAM
2015 - 1 SAĞLAM

buradaki tek hata 2014 - 1 yok, 1 DÖNEM KAYIT YENiLEMEDiM HATAM BU, Buna dayanarak tecıl yapılmadı, Cıkartılan yasaları bile göz önünde bulunduramayan bir askerlik şubesi sistemi, Mesleki acıköğretim öğrencisiyim bu arada, Okuldaki müdüründen tutun yardımcısına kadar , 2012'de cıkartılan yasaya kadar herşeyde ve herkeste araştırma yaptım ve Son dönemin Aktif olması tecil yapmalarına yetiyor denildi, Ama şube aynı fikirde değil, ARKADAŞLAR DiKKAT EDiN BAŞINIZI YAKMAYIN,

Ben mağdur olduğumu düşünüyorum şahsen, Ne yapacağım bilmiyorum Böyle Ülke Böyle Sistem Allah yardımcımız olsun hepimizin hakkında hayırlısı inşallah, Birbirlerinin kanunlarını tanımıyor adamlar

Lazzi_6
Çırak

Re: TECİL EDECEKLER BU YAŞADIĞIM OLAYI BİR OKUSUNLAR!

Mesaj gönderen Lazzi_6 » 17 Oca 2016, 16:30

ek c2 belgesinde yazıyor zaten tecili verme şubenin insiyatifine kalmış. benim belgemde bir aktif bir pasif yazıyordu kadın tecili verdi ama uyardı beni devamlı aktif olsun dedi. bu sene gittigimde erkek görevli sadece belgeyi imzaladı o kadar .

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: TECİL EDECEKLER BU YAŞADIĞIM OLAYI BİR OKUSUNLAR!

Mesaj gönderen Dersatatürk » 17 Oca 2016, 17:51

koderap yazdı:Arkadaşlar sakın ola kesin 29 yaşına kadar tecil vesaire oluyor diye etrafta dolanmayın bir an önce bitirin kredilerinizi, Başımdan taze gecen bu olayı sizlerle paylaşıyorum bir mağdur olarak bu olay ADAPAZARI ASKERLiK ŞUBESiNDE YAŞANMIŞTIR, Adapazarında olan ve diğer illerdeki kardeşler muhakkak dikkate alsınlar lütfen yanmasın başınız! Kesinlikle uydurma değildir

Gectigimiz pazartesi günü askerlik şubesine tecil yenilemeye gittim herşey normal memur 1 sene tecilimi yaptı, Onay imzası icin arkada bir odaya yönlendirildim oradaki görevli bayan memur '' Sana tecil yapılmaz sen birde 2014 yılında tecil almışsın bu kanunsuz bir işlem olmuş gel benimle'' dedi ve 1 sene tecil yapan memurun yanına gittik sebepler bahaneler ortaya atıldı, Bana sundukları sebep ise sadece 1 dönem kayıt yenileme yapmadığımdan dolayı oldu ( ben insan değilim zaten annem hastanelerde sürünürken ona refakat etmek benim günahımdı sadece kayıt yapamadım o yüzden ya ondan dolayı tek hatam bu ) Sizlere kayıt yaptığım dönemleri şimdi atıyorum bakın detaya bir anlayacaksınız

2011 - 1 SAĞLAM
2011 - 2 SAĞLAM
2012 - 1 SAĞLAM
2012 - 2 SAĞLAM
2013 - 1 SAĞLAM
2013 - 2 SAĞLAM
2014 - 2 SAĞLAM
2015 - 1 SAĞLAM

buradaki tek hata 2014 - 1 yok, 1 DÖNEM KAYIT YENiLEMEDiM HATAM BU, Buna dayanarak tecıl yapılmadı, Cıkartılan yasaları bile göz önünde bulunduramayan bir askerlik şubesi sistemi, Mesleki acıköğretim öğrencisiyim bu arada, Okuldaki müdüründen tutun yardımcısına kadar , 2012'de cıkartılan yasaya kadar herşeyde ve herkeste araştırma yaptım ve Son dönemin Aktif olması tecil yapmalarına yetiyor denildi, Ama şube aynı fikirde değil, ARKADAŞLAR DiKKAT EDiN BAŞINIZI YAKMAYIN,

Ben mağdur olduğumu düşünüyorum şahsen, Ne yapacağım bilmiyorum Böyle Ülke Böyle Sistem Allah yardımcımız olsun hepimizin hakkında hayırlısı inşallah, Birbirlerinin kanunlarını tanımıyor adamlar
Kardeşim şöyle bir şey var mı bilmiyorum ama bireysel fikrim . Bağlı olduğun yerden kütüğünü başka bir bölgeye aldır kütüğünü o zaman askerlik şubende değişecek birde o şubeden dene ... Gerçekten işe yarayacak mı bilmiyorum ama şansını dene derim .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“Askerlik Tecili” sayfasına dön