Konu anlatımları izleyip başarılı olanlar var mı?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
word87
Çırak

Konu anlatımları izleyip başarılı olanlar var mı?

Mesaj gönderen word87 » 16 Şub 2016, 17:53

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi youtube'da bir çok konu anlatım kanalları mevcut. Acaba bu videoları izleyerek, açık öğretim lisesinde başarılı olanlar var mı? Çünkü genellikle bu youtube kanalları örgün eğitimde ki derslere göre anlatıyor. :ders:

tebessümm
Doçent

Re: Konu anlatımları izleyip başarılı olanlar var mı?

Mesaj gönderen tebessümm » 16 Şub 2016, 20:14

word87 yazdı:Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi youtube'da bir çok konu anlatım kanalları mevcut. Acaba bu videoları izleyerek, açık öğretim lisesinde başarılı olanlar var mı? Çünkü genellikle bu youtube kanalları örgün eğitimde ki derslere göre anlatıyor. :ders:
evet bana yrarı oldu mat ingilizce ve kimya da :25:
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Mesaj gönderen missguard » 16 Şub 2016, 23:04

Ben Matematik ve Fizik derslerini youtube dan izliyorum. Mat icin gercekyrn faydali.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 17 Şub 2016, 02:40

Kişinin zekasına göre değişiyor bu mesela ben matematik çalışmıştım izlemiştim ama ne yazıktır ki geçememiştim ... İngilizce çalışmıştım konu anlatımlı mesela onu geçmiştim . :)
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

word87
Çırak

Mesaj gönderen word87 » 17 Şub 2016, 17:41

Okulda 40 dakika da anlatılan dersi, konu anlatımlar ile 10 dakika'da anladım. Daha önce konu anlatımları izlemediğim için pişman oldum :D

Bakalım ilk defa konu anlatımlı çalısarak aöl'e girecem. Umarım başarırım kimya ve biyoloji dersini

sensonayt

Mesaj gönderen sensonayt » 19 Şub 2016, 00:11

word87 yazdı:Okulda 40 dakika da anlatılan dersi, konu anlatımlar ile 10 dakika'da anladım. Daha önce konu anlatımları izlemediğim için pişman oldum :D

Bakalım ilk defa konu anlatımlı çalısarak aöl'e girecem. Umarım başarırım kimya ve biyoloji dersini
Mrb .konu anlatimlarina nerden ulasabilirim

yourockathem

Mesaj gönderen yourockathem » 20 Şub 2016, 17:09

sensonayt yazdı:
word87 yazdı:Okulda 40 dakika da anlatılan dersi, konu anlatımlar ile 10 dakika'da anladım. Daha önce konu anlatımları izlemediğim için pişman oldum :D

Mrb .konu anlatimlarina nerden ulasabilirim
Youtube arama yerine Tonguç Akademi veya Şenol hoca yazarak paylaşmış olduğu derslere bakabilirsiniz. :music:

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön