3 senem boşa mı gidecek ?

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
ferhathk

3 senem boşa mı gidecek ?

Mesaj gönderen ferhathk » 04 May 2016, 17:59

Merhaba,

Ben 10.sınıf örgün eğitim okuyordum fakat sınıfta kaldım açık liseye geçtim tekrar 9.sınıftan başlıyorum ve imam hatip okuyorum 3 sene boşa mı gidecek tekrar 9.sınıf okumamın sebebi nedir 10.sınıfta kalıp geçtiğim zaman açık lisede 11.sınıf olmam gerekmiyor mu ? lütfen biri yardım etsin senelerim boşa gidecek . :?

la tahzen
Doktor

Re: 3 senem boşa mı gidecek ?

Mesaj gönderen la tahzen » 08 May 2016, 02:01

ferhathk yazdı:Merhaba,

Ben 10.sınıf örgün eğitim okuyordum fakat sınıfta kaldım açık liseye geçtim tekrar 9.sınıftan başlıyorum ve imam hatip okuyorum 3 sene boşa mı gidecek tekrar 9.sınıf okumamın sebebi nedir 10.sınıfta kalıp geçtiğim zaman açık lisede 11.sınıf olmam gerekmiyor mu ? lütfen biri yardım etsin senelerim boşa gidecek . :?

10. Sınıfta tekrara kalmışsınız anladığım kadarıyla nasıl 11. sınıfa geçiceksinizki?

Aölde sınıf yok donem var...

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: 3 senem boşa mı gidecek ?

Mesaj gönderen Dersatatürk » 08 May 2016, 14:43

ferhathk yazdı:Merhaba,

Merhaba ; Açık Lise'ye geçtim derken Açık Öğretim Lisesi mi ? Yoksa Mesleki Açık Öğretim Lisesi mi ?
Sana şöyle anlatayım Açık Öğretim lisesine geçti isen bile 11 sınıftan başlamıyorsun , 10 . sınıfta kaldım dedin kaldığın dersleri vereceksin önce her şey sırasıyla öyle 11 . sınıfta alacağın dersleri seçebilirsin. Mesleki Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip okuyor isen ne yazık ki 9 . sınıftan başlayabilirsin çünkü örgün gibi yüz yüze eğitim alıyorsunuz ve evet Mesleki Açık Öğretim Lisesi sınıf sistemiyle çalışıyor. Bana kalırsa Açık Öğretim Lisesine alın kaydınızı ve ders seçerek sınavlara girerek bitirin okulunuzu yüz yüze eğitimde görmeyeceksiniz , imam hatip okumak istiyorsanız liseyi bitirdikten sonra meslek yüksek okulunda iki yıllık ilahiyat okursunuz zaten puanları'da düşük dersleri'de basit bende yazacaktım ama dini görüşüm pek izin vermedi. Başarılarınız daimi olsun...
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön