Kayıt donuk görünüyor

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
IITRuSTII

Kayıt donuk görünüyor

Mesaj gönderen IITRuSTII » 14 May 2016, 17:55

İyi günler.
2 snavdır kayıt tarihlerini kaçırdım ve donuk görünüyor.Önümüzdeki sene askerlik tecilinde bir skıntı çıkar mı? :08:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Kayıt donuk görünüyor

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 May 2016, 23:38

IITRuSTII yazdı:İyi günler.
2 snavdır kayıt tarihlerini kaçırdım ve donuk görünüyor.Önümüzdeki sene askerlik tecilinde bir skıntı çıkar mı? :08:
Bir sınav daha kayıt yapmazsaniz bu sefer durumunuz açık lisede silik görünecek. O yüzden askerlik tecilinde sıkıntı çıkabilir.

IITRuSTII

Mesaj gönderen IITRuSTII » 15 May 2016, 15:47

Köylü Kızı yazdı:
Bir sınav daha kayıt yapmazsaniz bu sefer durumunuz açık lisede silik görünecek. O yüzden askerlik tecilinde sıkıntı çıkabilir.

Ek snav n zaman?
Ek snav 4. snav kayıt oluyor degil mi?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 May 2016, 12:45

IITRuSTII yazdı:
Köylü Kızı yazdı:

Ek snav n zaman?
Ek sınavın Temmuz'da olacağı söylenmişti, eğer şartlara uygunsanız sizde ek sınava kayıt yapabilirsiniz. Döneminiz 8 ve üzeri ise kayıt yapabilirsiniz.

IITRuSTII

Mesaj gönderen IITRuSTII » 16 May 2016, 17:36

Köylü Kızı yazdı:
IITRuSTII yazdı:
Köylü Kızı yazdı: Bir sınav daha kayıt yapmazsaniz bu sefer durumunuz açık lisede silik görünecek. O yüzden askerlik tecilinde sıkıntı çıkabilir.

Ek snav n zaman?
Ek sınavın Temmuz'da olacağı söylenmişti, eğer şartlara uygunsanız sizde ek sınava kayıt yapabilirsiniz. Döneminiz 8 ve üzeri ise kayıt yapabilirsiniz.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Ek snav için kayıt tarihini beklemem gerekli o zaman.

“Askerlik Tecili” sayfasına dön