Ders Seçimi neden bende halen açılmad?

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
mertbey545

Ders Seçimi neden bende halen açılmad?

Mesaj gönderen mertbey545 » 25 Eyl 2016, 17:14

20 Eylül'de açılacağı söylendi fakat hala hiçbir şekilde ders seçimi gelmedi.. Ön kayıt öğrencisi yazıyor öğrencilik durumumda ilk defa kayıt oldum açık liseye.. Bazıları diyor aktif olması lazım eksik para mara yatırmamışssındır falan dedi ama tüm paraları yatırdım bankamatiğe ve halk eğitimde de para verdim.. Ne zaman açılır ders seçimim yardımcı olun lütfen :!:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Ders Seçimi neden bende halen açılmad?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 Eyl 2016, 17:25

Açılır merak etmeyin siz sık sık sisteme giriş yapıp kontrol edin
Olmazsa halk eğitim ile görşün aktif değilsiniz dha

mertbey545

Mesaj gönderen mertbey545 » 25 Eyl 2016, 17:30

Köylü Kızı yazdı:Açılır merak etmeyin siz sık sık sisteme giriş yapıp kontrol edin
Olmazsa halk eğitim ile görşün aktif değilsiniz dha
evet neden hala aktif olmadım.. Herşeyi eksiksiz yatırdım birsürü makbuzumda var bankamatiğe yatırdığım ve halk eğitimde 10 lirada verdiğime dair.. Artık endişelenmeye başlıyorum, ders seçimini kaçırmıssındır diye şeyler dolanıyor ortalıkta ama hiç açılmadı ki aol sitesinde de yazmıyor ders seçiminin başladığına dair en ufak bir bilgi çok kafa karıştırıcı :22:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 Eyl 2016, 17:33

Hımmm şey bana güvenir misiniz bilmem şifrenizi öğrenci numaranızı özel msj ile istesem bide ben bksam olur mu
Yani sorun dwğil vermesenizde our

nepafter37
Acemi

Mesaj gönderen nepafter37 » 25 Eyl 2016, 21:12

ben cuma günü almıştım kitaplarımı cuma günü erken saatlerdede yapmıştım ders seçimimi.şu anda sayfama girince ders seçim ekranı yok.bilginize.

Twbt

Mesaj gönderen Twbt » 25 Eyl 2016, 21:18

Bende de kapalı ders secimi

leny151180
Acemi

Mesaj gönderen leny151180 » 26 Eyl 2016, 00:43

ders seçimi açıldı arkadaşlar. ben seçimimi yaptım. ve bitti ders seçimleri. ders seçimi yapamayanlar merak etmesin. sistem en uygun dersleri kendilerine otomatik olarak seçmiştir.

gülihan

Mesaj gönderen gülihan » 26 Eyl 2016, 12:48

Ben bu sistemden bişey anlamadım her senemi böyle eski öğrenciler kitabını bile aldı bizim gibi yeni kayıt olanlar on kayıt öğrencisi yazıyor halk eğitimi aradım buraya gelmen lazım dedi gitim yooo hiç bi sorun yok bekleyin dediler gidincede :x şimdi de açıklama geldi bu iki gün sınav olduğu için 29 eylülde yeni kayıt işlemi devam edicek ya sınava girecek öğrenci ile büroda kayıt alan kişinin ne alakası var gerçwkden bu sistemden bişe anlamadım şimdi kitapda kalmaz biz secim yapana kadar ders secmeyi gectım hadi oda otomatiğe düşsün kitap bulamayız

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 26 Eyl 2016, 18:22

gülihan yazdı:Ben bu sistemden bişey anlamadım her senemi böyle eski öğrenciler kitabını bile aldı bizim gibi yeni kayıt olanlar on kayıt öğrencisi yazıyor halk eğitimi aradım buraya gelmen lazım dedi gitim yooo hiç bi sorun yok bekleyin dediler gidincede :x şimdi de açıklama geldi bu iki gün sınav olduğu için 29 eylülde yeni kayıt işlemi devam edicek ya sınava girecek öğrenci ile büroda kayıt alan kişinin ne alakası var gerçwkden bu sistemden bişe anlamadım şimdi kitapda kalmaz biz secim yapana kadar ders secmeyi gectım hadi oda otomatiğe düşsün kitap bulamayız
Normal,4 sene önce de böyleydi halen böyle,sistem çok yavaş.Bir çok bilgiden haberi olmayan personel var.Çok şikayet oldu da ondan sonra personele eğitim vermeye kalktılar... :07:
Size tavsiyem çıkmış sorulara da çalışmayı ihmal etmeyin.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

gülihan

Mesaj gönderen gülihan » 27 Eyl 2016, 02:07

Sağolun bıara hevesle caöışmaya başladım ama 1 dönem öğrencisi değilim denklik aldım 11. Sınıf yani 5 döneme 96 kredi ile başladım ya hangi derse calışcağımı bilsem oturup calışıcam gercekden ilk kayıt olanlara haksızlık bu şimdic calışsam muaf olucam ders olabilir boşa emek hayırlısı ile bi perşembe olsunda bakalım galiba biz anca ekimde ders seceriz yada sistem otomatık secer kasımda anca görürüz :evil:

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön