Açık öğretime geçmek istiyorum

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
İhsan

Açık öğretime geçmek istiyorum

Mesaj gönderen İhsan » 05 Oca 2017, 13:19

Ama aklımda sorularim var. 12.sinif öğrencisiyim
Öncelikle önceki yıllarda kaldığım dersler ne gibi zorluklar yaşatır. Kaldigim dersler daha cok almanca gibi yan dersler.

9-10-11 de ki puan ortalamalarim sırasıyla 76 68 70 ve bu dönemki yani 12. Sınıf ilk dönem ortalamam 89. Eğer açık öğretime geçersem ygs ye eklenecek puan ortalamam duser mi ? Nasıl bir değişim olur? Şimdiden teşekkür ederim.

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Re: Açık öğretime geçmek istiyorum

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 05 Oca 2017, 13:23

İhsan yazdı:Ama aklımda sorularim var. 12.sinif öğrencisiyim
Öncelikle önceki yıllarda kaldığım dersler ne gibi zorluklar yaşatır. Kaldigim dersler daha cok almanca gibi yan dersler.

9-10-11 de ki puan ortalamalarim sırasıyla 76 68 70 ve bu dönemki yani 12. Sınıf ilk dönem ortalamam 89. Eğer açık öğretime geçersem ygs ye eklenecek puan ortalamam duser mi ? Nasıl bir değişim olur? Şimdiden teşekkür ederim.

Bunu Geçtiğin Zaman görebilirsin eğer alan derslerin varsa aöle geçtiğinde puan düşüklüğü yaşarsın daha detaylı bilgi için

alo 147 hattını kullanabilirsin.
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

İhsan

Mesaj gönderen İhsan » 05 Oca 2017, 13:29

Arafim ama buradan bilgi veremeyiz dendi, osym nin numarasını verdiler orayi da aradim oradan da kılavuzu inceleyin dediler ama sorularimla ilgili bir açıklama göremedim. Gidip yuzyuze gorusup bilgi alabileceğim bir makam var mı bu konularla ilgili?

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 05 Oca 2017, 15:54

İhsan yazdı:Arafim ama buradan bilgi veremeyiz dendi, osym nin numarasını verdiler orayi da aradim oradan da kılavuzu inceleyin dediler ama sorularimla ilgili bir açıklama göremedim. Gidip yuzyuze gorusup bilgi alabileceğim bir makam var mı bu konularla ilgili?
Alan dersin varmı yani düz lise mi meslek lisesimi okuduğun okul

123okan123

Mesaj gönderen 123okan123 » 05 Oca 2017, 21:24

yeni başlık açamadığım için buraya yazdım.
Ben lise 3 öğrencisiyim okulun faydalı olmadığını tam tersine zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.
Bu yüzden AÖL geçmeyi düşünüyorum.
Aynı zamanda dershnaeye yazılcam.
anadolu lisesi öğernciisyim zamn yetmiyor ygs-lys için eşit ağırılık öğencisiyim.
aöl de mezun olmak için belli şartlar varmış kredi gibi benim 9sınıf:54 10sınıf:55 11sınıf (yüksek ihtimal):60
krediyi nasıl doldurcam.Sınavları verbilirmiyim okul sınavında kat kat kolay olduğunu gördüm.Birde hiç ingilizce yapamıyorum.

İhsan

Mesaj gönderen İhsan » 06 Oca 2017, 12:56

zekeriyakarahan yazdı:
İhsan yazdı:Arafim ama buradan bilgi veremeyiz dendi, osym nin numarasını verdiler orayi da aradim oradan da kılavuzu inceleyin dediler ama sorularimla ilgili bir açıklama göremedim. Gidip yuzyuze gorusup bilgi alabileceğim bir makam var mı bu konularla ilgili?
Yok Anadolu lisesi

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 07 Oca 2017, 21:28

İhsan yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:
Yok Anadolu lisesi
Yardımcı olamadıgım için kusura bakma konu hakkında bilgim yok halk eğitim merkezini veya 147 yi aradın mı

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön