Devamsızlık

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Lifeefes

Devamsızlık

Mesaj gönderen Lifeefes » 07 Şub 2017, 21:54

Merhaba arakadaşlar 2 dönem önce bilişim son sınif son dönemde devamsızlığım yüzünden işletmelerde beceri eğitimi ve veri tabanı derslerinden kaldım okula kayıt yaptırdım ve bugün okula gittim benim bu kaldiğım 2 dersten değil tüm derslerden derslere girmem gerektiğini söyledi hoca benim bildiğim sadece kaldığın derslerden tekrar derse gelmek zorunda olduğuydu yardımcı olursanız cok sevinirim aynı zamanda çalıştığım için haftada 5 gün okul çok sıkıntı olcak yoksa

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Re: Devamsızlık

Mesaj gönderen foundreform » 08 Şub 2017, 01:30

Lifeefes yazdı:Merhaba arakadaşlar 2 dönem önce bilişim son sınif son dönemde devamsızlığım yüzünden işletmelerde beceri eğitimi ve veri tabanı derslerinden kaldım okula kayıt yaptırdım ve bugün okula gittim benim bu kaldiğım 2 dersten değil tüm derslerden derslere girmem gerektiğini söyledi hoca benim bildiğim sadece kaldığın derslerden tekrar derse gelmek zorunda olduğuydu yardımcı olursanız cok sevinirim aynı zamanda çalıştığım için haftada 5 gün okul çok sıkıntı olcak yoksa
Merhaba,devamsızlık yapıp kaldıysanız o dönem bütün derslerden kalıyorsunuz.Eğer devamsızlık yapmadan o derslerden kalsaydınız sadece kaldığınız derslerden sorumlu olacaktınız diğer derslerden geçmiş sayılıp kredisini alacaktınız.
Çalıştığınız için size tavsiyem düz açık liseyi bitirin,mesleki açık lise sizi yorabilir çünkü mezuniyet kredisi fazla ve yüz yüze ders için okula gitmek gerekiyor.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Lifeefes

Mesaj gönderen Lifeefes » 08 Şub 2017, 02:08

Cevabınız için teşekkür ederim aslında dediğiniz doğru ve daha mantıklı ancak son senem ve son dönemim kredim ve ortak olan derslerimde az kaldı onun için biraz sıkıcağız kendimizi yapçak birsey yok tekrardan teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 08 Şub 2017, 23:19

Lifeefes yazdı:Cevabınız için teşekkür ederim aslında dediğiniz doğru ve daha mantıklı ancak son senem ve son dönemim kredim ve ortak olan derslerimde az kaldı onun için biraz sıkıcağız kendimizi yapçak birsey yok tekrardan teşekkürler.
Rica ederim sizin düşünceniz de mantıklı çünkü 3 sene o bölümü okumuşsunuz 1 sene kalmış bitirmenize.Eğer düz açık liseye geçerseniz geçtiğiniz mesleki derslerin kredilerini alamayacaksınız .
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön