Dönem Sorunu Yardımm

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
barbaros
Yardımcı Uzman

Dönem Sorunu Yardımm

Mesaj gönderen barbaros » 28 Mar 2017, 04:29

Merhaba Arkadaşlar Aöl'de Dönemli Arkadaşlarım Soracağım Soruma Yardımcı Olursa Sevinirim ...
Geçen Hafta Girdiğimiz 2.Dönem Mart 2017 Sınavında Mesela Matematik 1'den İlk Kez Kaldım Temmuz 2017 3.dönem sınavında Tekrar
Matematik 1'i seçip 2.kere Kaldım Eğer Ocak 2018'de Yeni Dönemde Gireceğim Sınavdada 3.kere Matematik 1'den Kalırsam Muaf Olur muyum? Yani Kısaca Bu Muaf Olayı Sadece O Dönem İçin mi Farkediyor Yoksa Dönem Falan Farketmeden 3.kere Kalmak Yeterli mi? Siz Anlatmak İstediğimi Anlamışsınızdır Umarım Cevaplarınızı Bekliyorum Duruma Göre Matematik 1,2,3 Derslerini Seçeceğim Önümüzdeki Programa Teşekkürler :gul:

tarkan68

Re: Dönem Sorunu Yardımm

Mesaj gönderen tarkan68 » 28 Mar 2017, 05:04

barbaros yazdı:Merhaba Arkadaşlar Aöl'de Dönemli Arkadaşlarım Soracağım Soruma Yardımcı Olursa Sevinirim ...
Geçen Hafta Girdiğimiz 2.Dönem Mart 2017 Sınavında Mesela Matematik 1'den İlk Kez Kaldım Temmuz 2017 3.dönem sınavında Tekrar
Matematik 1'i seçip 2.kere Kaldım Eğer Ocak 2018'de Yeni Dönemde Gireceğim Sınavdada 3.kere Matematik 1'den Kalırsam Muaf Olur muyum? Yani Kısaca Bu Muaf Olayı Sadece O Dönem İçin mi Farkediyor Yoksa Dönem Falan Farketmeden 3.kere Kalmak Yeterli mi? Siz Anlatmak İstediğimi Anlamışsınızdır Umarım Cevaplarınızı Bekliyorum Duruma Göre Matematik 1,2,3 Derslerini Seçeceğim Önümüzdeki Programa Teşekkürler :gul:
selam,
aynı sene içerisinde ki dönemle sınırlı değil.. dolayısı ile yıldan bağımsız olarak 3 kez üstüste aynı dersten kalırsan o dersten muaf oluyorsun..
(yazmaya gerek yok ama yazayım,"Dil ve Anlatım" bunun dışında, o dersi gecmek zorundayız)

Kullanıcı avatarı
barbaros
Yardımcı Uzman

Re: Dönem Sorunu Yardımm

Mesaj gönderen barbaros » 28 Mar 2017, 05:42

Allah razı olsun dostum :.yehuu:

“Sınavlar” sayfasına dön