Diplomami ne zaman alirim?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Diplomami ne zaman alirim?

Mesaj gönderen azimsart. » 16 May 2017, 03:13

Marttaki sinavda kredmi tamamladim. Sonuclar nisanin sonuna dogru acıklandı. Mezun oldum mezun yazıyordu sitede. Simdi sisteme giriş yapmak istediğimde diploma nosu almiş ögrenciler sisteme giris yapamaz diyor. Ama ben diploma nosu almadım o ne oluyor? Birde diplomalar basılmıs mıdır? Nasil ögrenicem :08: :03: :roll:

"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Re: Diplomami ne zaman alirim?

Mesaj gönderen burakmertkose » 16 May 2017, 10:35

azimsart. yazdı:Marttaki sinavda kredmi tamamladim. Sonuclar nisanin sonuna dogru acıklandı. Mezun oldum mezun yazıyordu sitede. Simdi sisteme giriş yapmak istediğimde diploma nosu almiş ögrenciler sisteme giris yapamaz diyor. Ama ben diploma nosu almadım o ne oluyor? Birde diplomalar basılmıs mıdır? Nasil ögrenicem :08: :03: :roll:
Basıldığı zaman AÖL' nin (aol.meb.gov.tr) ana sayfasında duyuru oluyor. Orayı sık sık ziyaret etmeni öneririm. "Diplomalar Halk Eğitimlere Dağıtıldı" Gibisinden. Fakat daha diplomalar basılmadı. Diploma nosu ne kadar önemli bilmiyorum. İstersen bi Halk Eğitime git danış. :26: Demek mezun oldun.
Belki Bana Ulaşırsın!" ;]

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Re: Diplomami ne zaman alirim?

Mesaj gönderen azimsart. » 16 May 2017, 16:56

burakmertkose yazdı:
azimsart. yazdı:Marttaki sinavda kredmi tamamladim. Sonuclar nisanin sonuna dogru acıklandı. Mezun oldum mezun yazıyordu sitede. Simdi sisteme giriş yapmak istediğimde diploma nosu almiş ögrenciler sisteme giris yapamaz diyor. Ama ben diploma nosu almadım o ne oluyor? Birde diplomalar basılmıs mıdır? Nasil ögrenicem :08: :03: :roll:
Basıldığı zaman AÖL' nin (aol.meb.gov.tr) ana sayfasında duyuru oluyor. Orayı sık sık ziyaret etmeni öneririm. "Diplomalar Halk Eğitimlere Dağıtıldı" Gibisinden. Fakat daha diplomalar basılmadı. Diploma nosu ne kadar önemli bilmiyorum. İstersen bi Halk Eğitime git danış. :26: Demek mezun oldun.

Evet cok sükür :) :ok:
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön