AOL Mağduriyete Devam Ediyor.

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
leny151180
Acemi

AOL Mağduriyete Devam Ediyor.

Mesaj gönderen leny151180 » 22 Ağu 2017, 15:00

Daha önce öğrencilerin mağdur olmaması için ALAN YOK'a ait olan öğrencileri kademeli bir şekilde ALAN YOK 2'ye geçirecek olan AOL yönetimi şimdi ani bir kararla tüm öğrencileri ALAN YOK 2'ye geçirme kararı almış. Bu aşırı mantıksız adaletsiz değil mi? Kendi açıklamaları daha önce öğrencilerin mağdur olmasını istemiyoruz ondan kademeli bir şekilde geçireceğiz iken şimdi herkesi geçirdik diyorlar.

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Re: AOL Mağduriyete Devam Ediyor.

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 22 Ağu 2017, 15:36

leny151180 yazdı:Daha önce öğrencilerin mağdur olmaması için ALAN YOK'a ait olan öğrencileri kademeli bir şekilde ALAN YOK 2'ye geçirecek olan AOL yönetimi şimdi ani bir kararla tüm öğrencileri ALAN YOK 2'ye geçirme kararı almış. Bu aşırı mantıksız adaletsiz değil mi? Kendi açıklamaları daha önce öğrencilerin mağdur olmasını istemiyoruz ondan kademeli bir şekilde geçireceğiz iken şimdi herkesi geçirdik diyorlar.
Valla Mezun Oldum b en 4 ay önce ama dediğini anladım fakat ne farkı var alan yok ile alan yok 2'nin arasında bilmiyorum bu yüzden bu durumuna bir şey söylemem ama bence alo 147 yi arayarak detaylı bilgi alıp neden öyle bi şey olduğunu öğrenebilirsin.
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 23 Ağu 2017, 03:58

Ek sınav olursa belki bu yeni sisteme geçmeden mezun olabiliriz. Ben son güne kadar yenileme yapmayı düşünmüyorum umarım ek sınav açılır ve ek sınava kayıt olunca alan yok 2 olmayız.

Gülhan

Mesaj gönderen Gülhan » 23 Ağu 2017, 15:45

:26:yeni dönemde ne olur ki yani 2 olunca ben tam bilmiyorum bu acik liseyi

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön